آخرین خبرها
مایع تمیز کننده پارافین و شمع

مایع تمیزکننده قیر، پارافین و نفت G80


۱) تمیزکننده مواد نفتی G80:

مایع تمیزکننده پارافین ، قیر و نفت محلولی چند منظوره و پایه آب می باشد. این محلول چند منظوره آلودگیهای قیر، پارافین و واکس را تمیز می نماید. این محلول بدون بو و غیرقابل اشتعال بوده و دارای ایمنی بالایی می باشد. برای تمیزکردن پارافین از سطح و لوله می توان از این محصول استفاده نمود.

 برای تمیزکردن قیر باید از شوینده ای استفاده نمود که بتواند قیر را در خود حل نماید. این محصول بسیار کارآمد بوده و قیر و نفت را در خود حل و سطح را تمیز می کند،

۲)کاربرد های تمیزکننده مواد نفتی

الف) مایع تمیزکننده قیر

 مایع تمیزکننده قیر برای تمیزکردن مخزن، لوله و تانکر قیر استفاده می شود. مایع تمیز کننده قیر، برای تمیزکردن قیر در کارخانه نیز استفاده می شود.

مزایای استفاده از شوینده و مایع تمیزکننده قیر:
 •  شوینده و تمیزکننده قیر بر پایه آب می باشد و برای تمیزکردن خودرو و ماشین آلات به می رود. 
 • شوینده قیر غیر قابل احتراق و آتش سوزی می باشد. 
 • تمیز کننده و شوینده قیر قابلیت تمیز کردن قیر از روی دیوار، از روی سطح بتن و تمیز کردن قیر از داخل کارگاهها را دارد.
کازبردهای مایع تمیز کننده قیر:
مایع تمیز کننده قیر، پارافین و نفت پایه آب
مایع تمیزکنده قیر، پارافین و نفت

تمیز کردن قیر از لوله، تمیز کردن قیر از دیوار، تمیزکردن قیر از مخزن و وان. تمیزکردن قیر از کف و سطح.

ب)مایع تمیزکننده شمع :

تمیزکننده شمع بر دو نوع پایه آب و پایه حلال می باشد. و هر کدام دارای مزیت مربوط به خود می باشد. این تمیزکننده به خوبی و سریع شمع را از پارچه ، سرامیک و کف اپوکسی تمیز می کند.

مشخصات مایع تمیز کننده شمع:

مشخصات مایع تمیز کننده شمع: مایع تمیزکننده شمع به دلیل خاصیت موثر، بر روی شمع اثر کرده و آنرا تمیز می کند. محلول های موجود شامل مایع تمیزکننده شمع، مایع تمیز کننده اسلگ وکس و مایع تمیز کننده پارافین می باشد.

روش استفاده از مایع تمیزکننده پارافین، موم و شمع: مایع تمیزکننده هیدروکربن های نفتی نظیر شمع و موم را به راحتی تمیز می کند. مایع تمیزکننده شمع و پارافین در گالن های 20لیتری ارائه میگردد. برای خرید مایع تمیزکننده شمع با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

مایع تمیزکننده پارافین و شمع (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی):                                                                                        تمیزکردن پارافین و شمع بر پایه آب: برای تمیزکردن پارافین و شمع می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. 
<figcaption class=
مایع تمیز کننده قیر و پارافین

۳)روش تمیزکردن پارافین و شمع (مایع تمیزکننده ضد آتش سوزی):

برای تمیزکردن پارافین و شمع می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع بر پایه آب می باشد و در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و احتراق وجود دارد به کار می رود. این مایع غیرقابل احتراق و بدون بوی آزار دهنده بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند.

مزایای تمیزکننده شمع G80:

 • تمیز کننده پارافین و شمع بر پایه آب می باشد
 • تمیزکننده پارافین و شمع ضد آتش ( ضد حریق ) بدون بو و ایمن می باشد.

ج) مایع تمیزکننده اسلک وکس ( Slack Wax) و مایع تمیزکننده موم:

 برای تمیزکردن موم و اسلگ وکس می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع غیرقابل احتراق و بدون بوی آزار دهنده بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند.

د)مایع تمیزکننده پارافین:

پارافین: پارافین ماده ای نفتی است که به دو صورت مایع و جامد تولید می شود این محصول مصرف صنعتی، بهداشتی دارد.  پارافین در شمع سازی کاربرد دارد بنابراین با استفاده از تمیزکننده پارافین و شمع می توان به آسانی این محصول را از سطوح تمیز نمود.

روش تمیزکردن پارافین (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی): تمیزکردن پارافین بر پایه آب: برای تمیزکردن پارافین می توان ازمایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع غیرقابل احتراق بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند.

کاربرد تمیزکننده پارافین:

تمیز کردن شمع و پارافین از پارچه، کف و سطوح، مخزن، وان، و تمیز کردن واکس از سطح لوله به کار 

ه)تمیزکننده دوده صنعتی:

مایع تمیزکننده دوده صنعتی هرگونه سیاهی و چربی را از سطوح تمیز می نماید. معمولا بعد از مدتی داخل لوله ها، دوده صنعتی جمع می شود بنابراین با استفاده از این مایع می توان سطح را تمیز نمود.

و)مایع تمیز کننده نفت:

برای تمیز کننده نفت می توان از مایع تمیز کننده G80 استفاده نمود این مایع نفت را سریع تمیز می نماید. مایع تمیز کننده  G80، لوله، ورق سطح زمین و کف  آلوده به نفت را به خوبی تمیز می نماید.

4)نحوه استفاده از تمیزکننده قیر پارافین و شمع: 

در ابتدا مایع تمیز کننده را بر روی سطح می ریزیم و با استفاده از فرچه، محل مورد نظر شستشو، و در نهایت آبکشی می نماییم. تمیزکننده پارافین را می توان در محیط های مربوط به پارافین تراپی نیز به کاربرد،

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتی tap cleaner liquid

1)براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتیtap and shower cleaner liquid: شیرآلات کاربرد وسیعی در صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *