آخرین خبرها

مایع شوینده و تمیزکننده قطار

مایع شوینده و تمیزکننده برای قطار :

مایع برای تمیزکردن سیستم های لوکوموتیو: مایع تمیز کننده قطار، هرگونه چربی و جرم را از سطوح مختلف تمیز می کند. تمیز کننده های قطار متنوع هستند و برای داخل و بیرون قطار کاربرد دارند. مایع تمیزکننده قطار بر پایه اب و سازگار با محیط زیست می باشد.

کاربرد تمیز کننده قطار: تمیز کردن چربی از قسمت های مختلف قطار. تمیز کننده قسمت های الکتریکی و چرخ ها، تمیز کننده چربی، روغن و گریس و هر گونه الودگی های ناشی از سوخت های فسیلی و هیدروکربن. تمیزکننده موتور ،مایع تمیزکردن سیستم کلاچ،  تمیز کردن بدنه قطار، مایع تمیز کردن سیستم انتقال قدرت،تمیز کردن سيستم ترمز قطار، تمیزکردن الکتروموتور،مایع تمیز کردن مدار الکتريکي و سيستمهاي حرارتي. تمیز کننده بیرون و داخل قطار، تمیزکننده داخل مترو،تمیزکننده دوده و سیاهی.

شوینده تمیز کننده برای کفپوش قطار و مترو:

مایع تمیز کاری و تعمیرات قطار
مایع تمیز کاری و تعمیرات قطار

مایع تمیز کننده برای نظافت داخلی و شستشوی داخل و بیرونی واگن:

برای تمیز کردن داخل و همچنین تمیز نمودن بیرون قطار می توان از مایع تمیز کننده قطار استفاده نمود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

شوینده صنعتی

مایع و ژل تمیزکردن روی، براق کردن فلز روی

مایع براق کردن روی مایع براق کردن فلز روی مایع براق کردن ظروف روی مایع براق کردن سینی روی براق کردن و تمیز کردن فلز روی براق کردن ظروف روی: روش اول برای تمیز کردن و سفید کردن روی : برای براق کردن و تمیز کردن فلز روی از روش های مختلفی استفاده می شود. یکی از روش های تمیز کردن فلز روی استفاده از دستگاه ویبریشنمی باشد. روش کار به این صورت است که در ابتدا قطعات ساخته شده از آلیاژ روی را درون دستگاه قرار می دهیم و به مقدار لازم مایع براق کننده و تمیز کننده آلیاژ روی را به مخزن اضافه نموده و پس از حدود نیم ساعت، قطعات ، براق و تمیز می شوند.