آخرین خبرها

مایع شوینده و تمیزکننده قطار

مایع شوینده و تمیزکننده برای قطار :

مایع برای تمیزکردن سیستم های لوکوموتیو: مایع تمیز کننده قطار، هرگونه چربی و جرم را از سطوح مختلف تمیز می کند. به نحوی که با استفاده از آنها می توان داخل و بیرون قطار را تمیز نمود. مایع تمیزکننده قطار بر پایه اب و سازگار با محیط زیست می باشد. شوینده قطار برای تجهیزات و داخل آن کاربرد دارد.

کاربرد تمیز کننده قطار:

مایع تمیز کننده قطار محلولی چند منظوره بوده و می توان آن را برای تمیز کردن قسمت های مختلف قطار استفاده نمود.

  • تمیز کردن چربی از قسمت های مختلف قطار.
  •   قسمت های الکتریکی و چرخ ها،
  •   چربی، روغن و گریس و هر گونه الودگی های ناشی از سوخت های فسیلی و هیدروکربن.تمیزکننده موتور ،مایع برای سیستم کلاچ، تمیزکردن بدنه قطار،
  • مایع تمیزکردن سیستم انتقال قدرت،تمیز کردن سيستم ترمز قطار، تمیزکردن الکتروموتور، مدار الکتريکي و سيستمهاي حرارتي.تمیزکننده داخل مترو و دوده و سیاهی.

شوینده تمیز کننده برای کفپوش قطار و مترو:

برای تمیز کردن سطح داخلی قطار می توان از مایع تمیزکننده این شرکت استفاده نمود. این مایع هرگونه چربی و جرم را تمیز می نماید. شوینده های معمولی قادر به تمیز کردن جرم ها و آلودگی سنگین نمی باشند. بنابراین می توان از این مایع استفاده نمود.

 

مایع تمیز کاری و تعمیرات قطار
مایع تمیز کاری و تعمیرات قطار

مایع تمیز کننده برای نظافت داخلی و شستشوی داخل و بیرونی واگن:

برای تمیز کردن داخل و همچنین تمیز نمودن بیرون قطار می توان از مایع تمیز کننده قطار استفاده نمود. این مایع هرگونه جرم و آلودگی را تمیز می نماید . مایع تمیز کننده سطح بیرونی قطار تاچ لس می باشد. به نحوی که فقط کافی است این محلول را به سطح بیرونی قطار اسپری شود و در نهایت سطح بیرونی  آبکشی شود. خاصیت شوینده  سطح بیرونی قطار این است که به سطح آسیب نمرساند و سطحی درخشان ایجاد می نماید.

مایع تمیز کننده سطح بیرونی قطار دوده و جرم های سنگین را به خوبی تمیز می نماید.

رسوب زدایی از سطوح، از بین بردن رسوب در صنایع

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیز کننده کف بیمارستان. مایع اسکرابر برای پاک کردن رد لاستیک

مایع تمیز کننده کفپوش(پی وی سی و اپوکسی)

شرکت ناوک صنعت تولید کننده مایع تمیز کننده کفپوش، آماده همکاری با کارخانه های تولید کننده کفپوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *