آخرین خبرها
وکس کویتی، روغن ضد خوردگی برای زیر و درب های خودرو
مایع ضد خوردگی بدنه خودرو، واکس حفره داخلی خودرو، واکس بدنه داخلی خودرو، Cavity wax teroson 350cavity wax sicka cavity wax 3m

پوشش برای جلوگیری از پوسیدگی بدنه و زیر خودروCavity Wax

موم ضد خوردگی رکاب و دوبل خودرو:

 با استفاده از پوشش ضد پوسیدگی خودرو می توان از پوسیدگی و خوردگی بدنه داخلی خودرو جلوگیری نمود. این محصول به صورت مایع و اسپری تولید می شود و پس از استفاده در درز ها و بین لایه های نقطه جوشی خودرو نفوذ نموده و بدنه سواری و کامیون را از آسیب  و رطوبت محفوظ می نماید این محصول ضد آب بوده و از تاثیر مخرب آب نمک بر بدنه داخلی خودرو جلوگیری می نماید.

اصولا آب و هوا، بر زنگ قطعات و بدنه خودرو موثر می باشد. و به دلیل پاشش نمک در جاده ها، و رطوبت هوا، زیر خودرو، بدنه و قطعات خودرو زنگ می زند. تولید کنندگان خودرو از مایع و موم ضد زنگ و ضد پوسیدگی، برای جلوگیری از زنگ زیر و بدنه خودرو استفاده می کنند.پوشش ضد زنگ خودرو در کارخانه خودرو سازی برای تولید سواری و کامیون استفاده می شود.

اسپری جلوگیری از خوردگی خودرو، موم محافظ بدنه خودرو (Cavity Wax):

 محافظ رکاب و زیر خودرو از ایجاد زنگ قسمت های دوبل، کاپوت و رکاب خودرو جلوگیری می کند این مایع ضد رطوبت و بر اساس نانو تکنولوژی می باشد. به نحوی که به صورت خود ترمیم از خودرو محافظت می نماید .(self healing . it reflows into cracks and crevices for continuously reliable coverage). اسپری پوشش ضد خوردگی رکاب و زیر خودرو،  پوشش داخل درب ،کاپوت و زیر خودرو، مایع پوشش رکاب و زیر خودرو،

برای محافظت از قسمت های مختلف بدنه خودرو نظیر رکاب، صندوق عقب و رکاب دوبل از مایع پوشش رکاب و زیر خودرو استفاده می شود.

نحوه عملکرد مایع و اسپری ضد پوسیدگی خودرو:

مایع و اسپری های مختلفی برای محافظت از خوردگی بدنه داخلی و قسمت های دوبل خودرو استفاده می شود. این مایع ها از خوردگی و زنگ بدنه داخلی خودرو جلو گیری می کنند. این محلول ها انعطاف پذیر بوده و دافع رطوبت می باشند. وقتی که رطوبت به  این محلول های شیمیایی میرسد، آن را از خود و بدنه خودرو دور می نمایند و اجازه آسیب نمیدهند. ساختار این محلول به صورتی است که دائما فعال می باشد.

مهمترین مایع های پوشش رکاب و زیر خودرو موجود در بازار به نام های اسپری پوشش تری ام 3M .مایع ضد خوردگی تروسون Teroson350 و مایع پوشش رکاب و دوبل خودرو  سیکا cavity wax Sicka ارائه می شوند. نام های دیگر این محلول محافظ پوشش دهنده بدنه داخلی خودرو، اسپری محافظ رکاب ،اسپری محافظ درب ها، اسپری پوشش دهنده کاپوت ،اسپری محافظ جداره های خودرو می باشد.

وکس کویتی، روغن ضد خوردگی برای زیر و درب های خودرو.مایع ضد خوردگی بدنه خودرو، واکس حفره داخلی خودرو، واکس بدنه داخلی خودرو، Cvity wax teroson 350cavity wax sicka cavity wax 3m
پوشش رکاب و زیر خودرو

موم و اسپری ضد زنگ و ضد پوسیدگی درب و بدنه خودرو:

معمولا رطوبت باعث خوردگی زیر خودرو می شود،محافظ رکاب و زیر خودرو MZ-952 از آسیب دیدن و زنگ زدگی قسمت های مختلف زیر خودرو جلوگیری می کند، مایع و اسپری MZ-952 در صنعت خودرو سازی کاربرد فراوان دارد.

مایع پوشش رکاب و زیر خودرو بین دیواره درب های خودرو، واکس بین ستون های سقف، واکس کاپوت و صندوق عقب
با کاربرد اسپری محافظ رکاب و زیر خودرو، می توان از بدنه خودرو در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت

مزایای استفاده از موم و اسپری پوشش ضد پوسیدگی خودرو:

 •  موم و اسپری پوشش ضد پوسیدگی خودرو برای محافظت و پوشش دهنده سطوح داخلی بدنه خودرو .
 • اسپری و واکس جلوگیری از خوردگی و زنگ  بدنه خودرو،3- موم پر کردن حفره های بین درب و کاپوت و درب صندوق عقب.
 • پوشش دهنده رکاب،دوبل و زیر خودرو
 • قابل اسپری.
 • محافظ و جلوگیری از زنگ جداره های داخلی خودرو.
 • اسپری رکاب و زیر خودرو .
 • نفوذ پذیری فوق العاده این محصول.
 • اسپری حفاظت از بدنه خودرو
 • جلوگیری از صدا های اضافی در گلگیر و رکاب(در واقع موم رکاب صدا گیر موثری می باشد.)

  دستورالعمل و نحوه استفاده از پوشش رکاب و دوبل خودرو(موم محافظ رکاب و قسمت های دوبل خودرو Conservation cavity wax )
  روش استفاده از مایع یا اسپری ضد زنگ زیر و درب های خودرو:
  محافظ حفره های داخلی خودرو را با فشار ۲ تا ۳ بار به داخل سوراخ های کاپوت و ستون های خودرو اسپری نمایید ، از این وکس می توان برای زیر خودرو و جلوبندی خودرو استفاده نمود،
  اصولا متعلقات و تجهیزات نصب ترمز خودرو سریع زنگ میزند، بنابراین بهترین روش برای حفاظت از این قسمت ها استفاده از وکس MZ_951 می باشد.

مزیت ها ی مایع و اسپری ضد پوسیدگی خودرو ( مایع پر کننده حفره های خودرو MZ_951

پوشش ضد خوردگی خودرو:

مایع جلوگیری از پوسیدگی بدنه خودرو باعث می شود که بدنه خودرو زنگ نزند .و در واقع این محلول به صورت موم می باشد و دارای مواد ضد خوردگی می باشد .

 

انواع پوشش های ضد زنگ خودرو:

پوشش های ضد زنگ خودرو با مواد مختلفی ساخته می شوند و این مواد قابلیت ضد زنگ دارند. در زیر دو نوع از این پوشش ها معرفی می گردد.

 • پوشش ضد زنگ خودرو غیر سیلیکونی
 • پوشش ضد زنگ خودرو  سیلیکونی

 

 

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

تمیزکردن زنگ با RP33

تمیز کردن زنگ: از تمیز کننده های زنگ برای از بین بردن زنگ فلزات استفاده می شود. پوسته ها، زنگ زدایی، زنگ زدایی آسان، از بین بردن زنگ و ایجاد لایه محافظ، آبکاری آسان، جلوگیری از زنگ زدن، زنگبر ورق های فولادی، زنگ بر ورق های آهنی، زنگبر پروفیل، زنگبر لوله هااز بین بردن زنگ تیغه، از بین بردن زنگ قاب ،  از بین بردن زنگ نگهدارنده ، از بین بردن زنگ بست ها ،  از بین بردن زنگ رادیاتور، از بین بردن زنگ چفت ها، از بین بردن زنگ ورق ها ، از بین بردن زنگ ور ق آهنی ، از بین بردن زنگ پروفیل ، از بین بردن زنگ پیچ ها و مهره ها،از بین بردن زنگ قالب ها و سمبه ها،از بردن زنگ دستگیره و دسته، از بین بردن زنگ گلگیر، از بین بردن زنگ رادیاتور ، از بین بردن زنگ لوله، روش از بین بردن زنگ میخ،از بین بردن زنگ بدنه خودرو،روش از بین بردن زنگ از وسایل استوک، روش از بین بردن زنگ کپسول،  از بین بردن زنگ فیکسچر ها ، از بین بردن زنگ پایه ها ،روش از بین بردن زنگ از دیسک و صفحه،از بین بردن زنگ واشر ها و از بین بردن زنگ قطعاتی که سریع زنگ می زنند، روش از بین بردن زنگ قطعات و ابزار ها، روش از بین بردن زنگ ورق، روش از بین بردن زنگ لوله، جلوگیری از زنگزدگی،جلوگیری از زنگ زدنزنگ برداری آسان، زنگ برداری ارزان، زنگ برداری و ایجاد پوشش، زنگ برداری و ایجاد پوشش آسان، زنگ برداری و ایجاد پوشش برای فولاد، زنگ برداری و ایجاد پوشش برای آهن، زنگ برداری و ایجاد پوشش مخازن، زنگ برداری و پوشش، زنگ برداری و پوشش همزمان، زنگ برداری و ایجاد لایه محافظ، از بین بردن زنگ قاشق و چنگالمایع ایجاد زیر رنگ بر روی فلزات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *