آخرین خبرها
تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو ،تمیز کننده موتور
تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو ،تمیز کننده موتور

مایع براق کننده رینگ، لاستیک و موتور خودرو

مایع شوینده برای تمیزکردن رینگ و لاستیک خودرو:

تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو، به خوبی سیاهی جرم و رسوب را از سطح رینگ و لاستیک جدامی نمایند. این محصولات با PHخنثی تولید می شوند. این مایع جرم و رسوبات را از سطح رینگ و لاستیک جدا می کند و آنها را براق می نماید. براق کننده رینگ و لاستیک می تواند همزمان رینگ و لاستیک را براق می نماید. تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو را می توان برای رینگ های فولادی خودرو و رینگ های الومینیمی خودرو استفاده نمود.
تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو با کیفیت می باشد و به صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می گردد. با استفاده از این مایع، شستشوی رینگ و لاستیک در کمترین زمان و با مصرف آب کمتر انجام می شود. این مایع ، به صورت همزمان ، رینگ و لاستیک را  تمیزمینماید و  دیگر نیاز ی به خرید دو مایع برای تمیز کاری نیست.

مایع تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو
مایع تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو

 

به دلیل استفاده از نانو تکنولوژی گرد و خاک و آلودگی را به خود جذب نمی کند.

فروش براق کننده تایر به صورت عمده، براق کننده لاستیک خودرو

براق کردن رینگ، براق کردن لاستیک، تمیز کردن لاستیک، تمیز کردن رینگ

مایع تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو
مایع تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو

مایع تمیز کننده برای موتور و زیر کاپوت خودرو:

معمولا پس از مدتی زیر کاپوت  و موتور خودرو دچار جرم ، چربی و سیاهی می شود. بنابراین برای تمیز کردن این آلودگی ها باید از تمیز کننده موتور استفاده نمود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع ماشین ظرفشویی به صورتی ساخته شده که به صورت همزمان ظروف را تمیز، مسیر شستشو را رسوب زدایی و ظروف را براق می کند. مایع و ژل ماشین ظرفشویی در غذاخوری ها و رستوران،  مایع شستشوی ظروف استیل مخصوص ماشین ظرفشویی، مایع ماشین ظرفشویی در منزل،  مایع ماشین ظرفشویی با بهترین کیفیت تولید می شود این مایع در ماشین های ظرفشویی زیمنس بلومبرگ و ... کاربرد دارد.  مایع ماشین ظرفشویی  صنعتی برای تجهیز آشپزخانه های صنعتی به کار می رود. برای اطلاع از قیمت مایع ماشین ظرفشویی، با این واحد تماس حاصل فرمایید.

مایع تمیزکننده صنایع غذایی Food Industry Detergent

شوینده های صنایع غذایی شامل محلول هایی می باشند که در قسمت های مختلف این صنعت به کاربرده می شود. مایع تمیزکننده صنایع غذایی دارای ترکیب هایی هستند که به راحتی چربی، رسوب و زنگ را از قسمت های مختلف تمیز می کنند. این شوینده ها در کارخانه های مواد غذایی، لبنیات و تولید کیک و کلوچه کاربرد دارند. در متن زیر کاربرد این شوینده ها معرفی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *