آخرین خبرها

شامپو ویبره مس،آلومینیم،برنج، استیل و فولاد

تمیز کردن مس ، براق کردن مس، تمیز کردن و براق کردن ورق مس، تمیز کردن و براق کردن لوله مس، تمیز کردن و براق کردن آلیاژ مس، تمیز کردن و براق کردن قطعه مس

شامپو ویبره مس،آلومینیم،برنج، استیل و فولاد

1)شامپو ویبره.تمیزکننده و براق کننده مس،آلومینیم ،برنج ،فولاد و استیل:

.شامپو ویبره(مایع تمیزکننده و براق کننده ) مایعی است که فلزات را براق می نماید. معمولا با استفاده از شامپو ویبره می توان چربی، جرم و زنگ را از قطعات تمیز نمود، همچنین این مایع عملیات پلیسه گیری را به صورت همزمان انجام می دهد. به صورت کلی مواد زیر را می توان با شامپو ویبره تمیز نمود.

 • شامپو ویبره برای براق کردن مس
 • مایع ویبراتور برای تمیز کردن و براق کردن آلومینیم
 • محلول ویبراتور برای تمیز کردن استیل
 • فولاد
 • آهن
 • برنج
 • پلاستیک
 • تیتانیم
 • نیکل

برای شستشوی فلزات، مقدار مورد نیاز مایع پولیش را می توان از میزان جرم قطعات تعیین نمود، همچنین حجم دستگاه ویبره در تعیین مقدار مایع ویبره موثر می باشد.  مایع پولیش در کدهای متفاوتی موجود می باشد. و هرکدام دارای مشخصات و مزایایی می باشد.

1-1)شامپو ویبره چیست؟ :

برای ارائه یک محصول به بازار سطح آن باید براق باشد و همچنین سطح آن عاری از فرورفتگی، چربی، جرم و رسوب باشد.

معمولا برای تمیزکردن قطعات در تولید انبوه، از روش ویبره استفاده می شود. در این روش قطعات سریعتر براق  و تمیز می شوند و در این فرایند، عملیات پلیسه گیری و چربی گیری انجام می شود. برای تمیز کردن قطعات، ابتدا شامپو ویبره را درون دستگاه ویبراتور قرار می دهیم و پس از 15 دقیقه قطعات تمیز و براق می شوند.

حجم دستگاه ویبراتور متفاوت می باشد. دستگاه های ظریف معمولا برای پولیش قطعات کوچک و ظریف استفاده می شوند.

1-2)شامپو ویبره(viratory liquid)
شامپو ویبره قطعات را تمیز می نماید. این محلول عملیات پلیسه گیری قطعات را انجام می دهد. مس را می توان به روش های مختلفی براق نمود. یکی از این روش ها، استفاده از مایع تمیز کننده  ویبره می باشد. با استفاده از شامپو ویبره، کیفیت محصول افزایش می یابد.

مایع ویبره دارای کدهای مختلفی برای تمیزکاری فلزات می باشد. این مایع به خوبی زنگ و چربی را از سطح فلزات مس و آلومینیم تمیز می نماید. از مایع ویبره برای براق کردن زاماک استفاده می شود. شامپو ویبره در فرایند آبکاری نیز کاربرد دارد.

شوینده صنعتی.<yoastmark class=
شامپو ویبره(تمیزکننده و براق کننده)

2)کاربردهای مایع ویبره(مایع تمیزکننده و براق کننده برای دستگاه ویبره ) :

مایع ویبره مخصوص براق کردن مس،فولاد و آلومینیم کاربرد دارد. این محصول برای شیرآلات استفاده می شود.

 • شامپو ویبره برای براق کردن قطعات لوستر برنجی کاربرد دارد.
 • مایع ویبره برای براق کردن لوله های مس، استفاده نمود.
 • لوله استیل
 • براق کردن قندان برنزی براق کردن ورق برنزی،
 • تمیز کردن مجسمه برنزی،
 • براق نمودن سینی برنزی
 • تمیزکننده برنز،
 • دستگیره درب،
 • یراق آلات
 • مایع براق کننده مهره برنجی در کارخانه های تولید شیرآلات
 • استفاده برای قطعه شویی

1-2)شامپو ویبره الومینیم:

 مایع براق کننده مخصوص آلومینیم، اکسید، چربی و زنگ را از سطح آن تمیز می نماید. این محصول سطح آلومینیم را براق  می نماید.

2-2) براق کننده مس:

مایع ویبره برای قطعات مس و آلیاژ های آن نظیر شیرآلات برنجی استفاده می شود. این مایع سطح آنها را براق می نماید. این محصول را می توان در دستگاه ویبراتور به کاربرد برد.

3-2)تمیز کننده برنج

4-2)مایع برای تمیزکردن زاماک:

از مایع ویبره برای براق کردن الومینیم استفاده می شود.

 5-2)تمیزکننده روی با مایع ویبره:

برای براق کردن ظروف روی از مایع ویبره استفاده می شود. این مایع را می توان برای براق کردن قطعات تزیینی به کاربرد. از براق کننده روی می توان برای سینی و قندان  روی استفاده نمود.

6-2)مایع براق کننده و تمیزکننده استیل و فولاد:

با استفاده از شامپو ویبره  می توان انواع قاشق و چنگال استیل را براق نمود. این محصول قطعات صنعتی را براق  می نماید.

7-2)مایع برای براق کردن پلاستیک:

برای براق کردن و تمیز کردن لاستیک  می توان از مایع ویبره استفاده نمود. کاربرد این مایع به همراه دستگاه ویبره می باشد.

8-2)کاربرد شامپو پولیش در صنایع خودرویی:

از شامپو ویبره در صنایع خودرویی برای براق کردن مس، استیل، آلومینیم و فولاد استفاده می شود. این مایع تمیز کننده و براق کننده هرگونه چربی و زنگ را از فلزات تمیز می نماید.

مایع ویبره برای تمیز کردن و براق کردن شاتون، میل لنگ، پیستون ، پیچ و مهره استفاده می شود.

9-2)استفاده شوینده ویبره برای براق کردن و تمیز کردن شیرآلات :

الف)  تمیز کردن و براق کردن شیرآلات بهداشتی:

از شوینده ویبره برای براق کردن و تمیزکردن شیرآلات برنج استفاده می شود. طبق استاندارد، جنس شیرآلات ساختمانی از آلیاژ برنج می باشد.

ب) براق کننده شیرآلات صنعتی:

استفاده از مایع براق کننده و تمیز کننده برای براق شیرآلات صنعتی: برای براق کردن بدنه شیرآلات صنعتی می توان از شامپو ویبره استفاده نمود. شیرالات صنعتی از استیل و یا برنج تولید می شوند. مایع ویبره و سنگ های سرامیکی شیرآلات صنعتی را براق می نماید.

3)مزیت استفاده از شامپو ویبره:

 1. مایع ویبره این شرکت زیست تخریب پذیر می باشد.
 2. عملکرد بهینه شامل پلیسه برداری
 3. بدون بو
 4. قابلیت زنگ برداری،
 5. رسوب برداری 
 6. پولیش.
 7. مایع ویبره کم کف می باشد. 
 8. قابلیت ترکیب با آب را دارد.
مایع براق کننده آلومینیم:براق کردن لوستر برنزی، براق کردن قندان برنزی براق کردن ورق برنزی، براق کردن مجسمه برنزی، براق کردن سینی برنزی، براق کردن گلاب پاش برنزی،تمیز کردن برنز، تمیز کننده برنز،براق کننده برنز، تمیز کننده برنز، براق کننده برنج، تمیز کننده برنج،ایع تمیزکننده و براق کننده مس،
شامپو ویبره مس، آلومینیم و فولاد

 

4)نحوه عملکرد شامپو ویبره و دستگاه ویبره :

 مایع براق کننده در دستگاه ویبره، پولیش قطعات را به خوبی انجام می دهد. معمولا در تمیز کاری فلزات در دستگاه ویبره، از سنگ های سرامیکی به همراه شامپو ویبره استفاده می شود. دستگاه ویبره برای تمیز کردن  قطعات استفاده می شود. داخل مخزن دستگاه ویبره، شامپو ویبره و قطعات قرار میگیرد. در اثر ارتعاش الکترو موتور قطعات براق می شوند.

سنگ های سرامیکی و مایع ویبره قطعات را پولیش می کنند. مایع ویبره برای براق کردن و تمیزکردن قطعات آلومینیم، موتورسیکلت، آلیاژ های آلومینیم، زاماک ، استیل و فولاد کاربرد دارد.

5)خاصیت مایع پولیش برای مس و آلومینیم :

 این محلول براق کننده خاصیت موثری بر فلزات دارد. مایع پولیش باعث براق شدن مس می گردد. از طرفی با استفاده از سنگ پولیش این فرایند کامل می گردد و کاربرد آن  به فلزات آسیب وارد نمی کند. محلول های براق کننده این مجموعه شامل، مایع ویبره برای الومینیم SH30( مایع ویبره SH80 .مایع ویبره مس M761 ، مایعNH40 )می باشد. از دیگر کاربرد های آن استفاده برای تمیزکردن قطعات نقره می باشد. قطعاتی نظیر لوستر نقره ای ( قاشق چنگال نقره ) را می توان با استفاده از مایع ویبره براق نمود.

1-5)مشخصات مایع ویبره مس و آلومینیم :

شوینده ویبره محلولی غیر اسیدی است. این مایع رسوب را از سطح مس تمیز می نماید. این محصول برای تمیز کردن روی تمیزکردن فلز روی، تمیزکردن آلومینیم، تمیزکردن مس، تمیزکردن قطعه های فلزی، براق کننده قطعات خودرو استفاده می شود. معمولا شوینده های ویبره در مدت زمان 15 دقیقه قطعات آلومینیم  را تمیز می نمایند.( آلودگی ها شامل رسوب، چربی می باشد.)

2-5)خرید دستگاه ویبره برای براق کردن و مس آلومینیم  :

دستگاههای ویبره دارای حجم های متفاوتی  از 5 لیتر تا بالای 100 لیتر تولید می شوند. بنابراین با توجه به میزان تولید می توان حجم دستگاه ویبره را برای خریداری مشخص نمود.

6)معرفی دستگاه ویبره سنگ پولیش :

برای تمیز کردن و براق کردن مس، الومینیم و استیل  از دستگاه ویبره و سنگ های پولیش سرامیکی و پلیمری استفاده می شود. سنگ های پولیش دارای اشکال مختلف می باشند و هرکدام به نوعی خاص سطح قطعات را تمیز و براق می نمایند.

 1. سنگ های پولیش پلیمری:
 2. سنگ های پولیش سرامیکی:
7)قیمت شامپو ویبره:

مایع ویبره ها از لحاظ کاربرد متنوع می باشند. برای انتخاب مایع ویبره و خرید سنگ سرامیکی و پلیمری با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 


  Warning: Undefined array key "tie_posts_num" in /home/mitind/domains/mitindetergent.com/public_html/wp-content/themes/sahifa/template-best-reviews.php on line 38

  Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mitind/domains/mitindetergent.com/public_html/wp-content/themes/sahifa/template-best-reviews.php on line 38

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp