آخرین خبرها
معمولا در هنگام تولید قطعات ریخته گری و همچنین بارگذاری مجدد، سرد کردن قالب مستلزم گذشت زمان می باشد. بنابراین می توان از مایع سرد کردن قالب استفاده نمود. کاربرد این محلول، باعث افزایش سرعت و بهبود تولید می گردد. با کاربرد آن بر روی فالب، قالب سریع سرد می شود. سپس مجدد می توان در مدت زمان کمتری تزریق را انجام داد. اصولا به دلیل کاربرد نانو تکنولوژی در این محلول، این مایع بدون آسیب به قالب، به بهترین نحو قالب را تمیز و سرد می نماید. تنها با کاربرد اندکی از این مایع می توان قالب را تمیز و سرد نمود. مایع سرکننده قالب برای قالب های فولادی و قالب های آلومینیم کاربرد دارد.

مایع سردکننده و خنک کننده قالب TECO100

1)روش سریع سرد کردن سریع قالب ریخته گری در هنگام تولید :

معمولا در هنگام تولید قطعات، سردکردن قالب مستلزم گذشت زمان می باشد. بنابراین می توان از مایع سردکننده  Teco100 مخصوص قالب استفاده نمود. کاربرد این محلول، باعث افزایش سرعت و بهبود تولید می گردد. با کاربرد آن بر روی فالب، قالب سریع سرد می شود. سپس مجدد می توان در مدت زمان کمتری تزریق را انجام داد. اصولا به دلیل کاربرد نانو تکنولوژی در این محلول، این مایع بدون آسیب به قالب، به بهترین نحو قالب را تمیز و سرد می نماید. تنها با کاربرد اندکی از این مایع می توان قالب را تمیز و سرد نمود. مایع سرکننده قالب برای قالب های فولادی و قالب های آلومینیم کاربرد دارد.

2)افزایش راندمان تولید، با استفاده از سرد کننده قالب :

یکی از مشکلات تولید با قالب های حرارتی،اپراتور مجبور است مدت زمانی را برای سرد کردن قالب منتظر بماند و این گذشت زمان باعث کاهش تولید می شود. بنابراین نیاز به محلولی است که قالب را سریع سرد نماید. این محلول قالب را سرد، و آن را آماده برای مرحله بعد می نماید. با استفاده از این محلول می توان راندمان نولید را افزایش داد.

3)کاربرد مایع سرد کننده قالب:

مایع خنک کننده قالب، به نام های سرد کردن و تمیزکردن قالب به استفاده می شود. این محلول در موارد زیر کاربرد دارد.

  • محلول مخصوص قالب شبکه ای سرب و روی . 
  • خنک کردن و سرد کردن قالب سرب،
  • قالب فلزات. 
  • خنک کاری قالب های تزریق پلاستیک،
  • تمیزکردن قالب در باطری سازی

خنک کردن قالب دای کست، سرد کردن انواع قالب دای کست. خنک کننده و سرد کننده قالب در صنعت خودرو سازی و موتور سیکلت، قالب تولید سرب باطری موتور سیکلت و خودرو. سرد کننده قالب باکلیت، قالب الومینیم

مایع سرد کننده قالب های ریخته گری
مایع سرد کننده قالب های ریخته گری
  مخصوص قالب شبکه ای سرب. خنک کننده و سرد کننده قالب سرب، خنک کننده و سرد کننده قالب سیلیکونی

مایع سردکردن قالب ریخته گری
مایع خنک کننده Teco

4)مایع سردکننده برای قالب های صنعتی:

ازمایع سردکننده برای خنک کردن قالب های تزریق استفاده می شود این مایع دمای قالب را خنک می نماید و از بالا رفتن دمای آن جلوگیری می نماید.

5)استفاده از مایع سرد کننده برای قالب باکالیت:

با استفاده از این مایع می توان قالب های رزین فنولیک را پس از تولید قطعه، سریع سرد نمود.

6)مایع سردکننده برای برج خنک کننده (کولینگ تاور):

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع ماشین ظرفشویی به صورتی ساخته شده که به صورت همزمان ظروف را تمیز، مسیر شستشو را رسوب زدایی و ظروف را براق می کند. مایع و ژل ماشین ظرفشویی در غذاخوری ها و رستوران،  مایع شستشوی ظروف استیل مخصوص ماشین ظرفشویی، مایع ماشین ظرفشویی در منزل،  مایع ماشین ظرفشویی با بهترین کیفیت تولید می شود این مایع در ماشین های ظرفشویی زیمنس بلومبرگ و ... کاربرد دارد.  مایع ماشین ظرفشویی  صنعتی برای تجهیز آشپزخانه های صنعتی به کار می رود. برای اطلاع از قیمت مایع ماشین ظرفشویی، با این واحد تماس حاصل فرمایید.

مایع تمیزکننده صنایع غذایی Food Industry Detergent

شوینده های صنایع غذایی شامل محلول هایی می باشند که در قسمت های مختلف این صنعت به کاربرده می شود. مایع تمیزکننده صنایع غذایی دارای ترکیب هایی هستند که به راحتی چربی، رسوب و زنگ را از قسمت های مختلف تمیز می کنند. این شوینده ها در کارخانه های مواد غذایی، لبنیات و تولید کیک و کلوچه کاربرد دارند. در متن زیر کاربرد این شوینده ها معرفی می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *