آخرین خبرها
یکی از کاربرد های جداکننده های رزین، کاربرد در تولید مقره های برق می باشد با استفاده از جداکننده مقره ، می توانیم قطعه را به آسانی از قالب خارج نماییم .

واکس جداکننده برای تولید مقره

واکس جداکننده برای تولید مقره:

جدا کننده باکالیت(جداکننده باکلیت) کاربرد فراوانی در صنعت دارند یکی از کاربرد واکس جداکننده استفاده در تولید مقره در صنعت برق می باشد. مقره در انتقال قدرت نقش به سزایی ایفا می کند این قطعه که معمولا از کامپوزیت ، شیشه و یا چینی تولید می شود. و به شدت در برابر عبور جریان الکتریکی مقاوم می باشد. روش استفاده از جدا کننده مقره برق، به این صورت است که ابتدا قالب را به جدا کننده اسپری می نماییم این کار را می توانیم با استفاده از فرچه و یا پارچه نیز انجام دهیم روش دیگر استفاده از اسپری جدا کننده اپوکسی می باشد.

کاربرد واکس جداکننده:

جداکننده مقره برای رزین های اپوکسی و رزین های باکلیت ( جداکننده مخصوص رزین باکالیت) کاربرد دارد. کاربرد های جداکننده مقره: کاربرد جدا کننده مقره در تولید انواع مقره های انتقال نیرو، جداکننده مقره در قالب های فولادی، جداکننده مقره برق، کاربرد جداکننده در صنعت برق و تولید مقره

از واکس های جداکننده برای تولید قطعات باکالیت(باکلیت) استفاده می شود.

واکس فوم چوب ، واکس جداکننده پلی یورتان، جداکننده ها، واکس پلی یورتان ، واکس جداکننده مخصوص زیره کفش، واکس جداکننده قالب
واکس جدا کننده مقره(رزین فنولیک)

کاربرد واکس جداکننده برای رزین فنولیک:

رزین فنولیک گرماسخت بوده و برای جداکردن قطعاتی که به این روش تولید می شوند از واکس جداکننده مقره (رزین فنولیک) استفاده می شود.

درباره‌ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *