آخرین خبرها
براق کننده استیل و الومینیم
خمیر پولیش الومینیم ، خمیر پولیش الومینیم

خمیر پولیش الومینیم Polishing paste for Aluminum

1)خمیر پولیش الومینیم:

آلومینیم را می توان به روش های مختلفی تمیز و براق نمود یکی از این روش ها استفاده از خمیر پولیش آلومینیم می باشد. برای براق کردن و تمیزکردن ورق الومینیم، یراق الات الومینیم، لوله الومینیم و پروفیل،قوطی، ریل الومینیم می توان از خمیر پولیش الومینیم استفاده نمود. با کاربرد خمیر پولیش سطح الومینیم صیقلی و براق می شود و به سطح آن آسیب نمی رسد. در کارخانه های تولید الومینیم، از خمیر پولیش الومینیم برای براق کردن و تمیز کردن سطح الومینیم استفاده می شود. با استفاده از این محصول می توان سطح الومینیم را به صورت آیینه ای صاف و براق نمود.

2)خمیر تمیزکننده برای براق کردن استیل:

 کاربرد های دیگر خمیر پولیش کریستال،تمیزکردن و براق کردن استیل می باشد. در مقاله زیر بعضی از کاربرد های خمیر تمیزکننده استیل معرفی می گردد.

3)روش جرم گیری از سطح الومینیم چگونه انجام می شود؟

روش های مختلفی برای برداشتن جرم و اکسید از سطح آلومینیم  وجود دارد. یکی از این روش ها، استفاده از خمیر پولیش آلومینیم می باشد. خمیر پولیش آلومینیم به صورت همزمان سطح را براق و تمیز می نماید.

3)علت سیاه و تیره شدن سطح آلومینیم:

کاربرد اسید، به سطح الومینیم آسیب می رساند و آن را تیره می نماید

4)انواع تمیزکننده پولیش

  • خمیر تمیزکننده الومینیم
  •  استیل
  • خمیر تمیزکردن برای مس
  • و انواع فلزات

از خمیر پولیش الومینیم برای براق کردن سطح فلزات مختلف نظیر استیل نیز استفاده می شود. این خمیرها دارای نمونه های متفاوتی می باشد که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. در زیر کاربرد های متفاوت خمیر تمیزکننده الومینیم معرفی می گردد.خمیر تمیزکننده سطح فلزاتی نظیر آلومینیم و استیل را به خوبی براق می کند. این خمیر، فقط سطح را پولیش نموده و باری از روی سطح بر نمی دارد. خمیر تمیزکننده الومینیم برای براق کردن کپسول و مخازن الومینیم نیز استفاده می شود.

5)معرفی روش های براق کردن الومینیم:

معمولا روش های مختلفی برای تمیزکردن و براق کردن الومینیم وجود دارد، این روش ها شامل

  1. استفاده از خمیر پولیش
  2. استفاده از مایع براق کننده آلومینیم و دستگاه ویبراتور
  3. استفاده از گیلانس

6)تفاوت کاربرد خمیر پولیش الومینیم با مایع براق کننده آلومینیم چیست؟

از خمیر پولیش و مایع براق کننده آلومینیم می توان برای براق کردن آلومینیم و محصولات آن استفاده نمود. معمولا از خمیر پولیش آلومینیم برای مقاطع و ناحیه هایی استفاده می شود که نیاز به پولیش و اکسید برداری می باشد در صورتی که مایع براق کننده آلومینیم چربی برداری می کند و میزان لایه برداری آن بسیار ناچیز می باشد. 

7)انواع کاربردهای خمیر براق کننده الومینیم چیست؟

خمیر پولیش الومینیم، برای تمیزکننده و براق کردن آلومینیم استفاده می شود. از خمیر پولیش براق کننده الومینیم می توان برای براق کردن ورق الومینیم و رول آلومینیم نیز استفاده نمود. خمیرپولیش برای براق کردن سطح ورق الومینیم، لوله، ظروف، براق کردن و تمیزکردن مخزن،ورق آلومینیم، ورق  اجاق گاز، گرید 200، خمیر گرید 400، استفاده می شود.

1-7)کاربرد خمیر براق کننده برای براق کردن ورق و قطعات استیل:

 از خمیر پولیش استیل می توان برای براق کردن قطعات استیل نظیر ورق استیل و رول استیل و فولاد استفاده نمود. خمیر تمیزکننده استیل برای براق کردن ظروف استیل، مخزن استیل، اجاق گاز استیل،خمیر آب بند، گازبند. استفاده می شود.

خمیر پولیش برای براق کردن قطعات استیل و آلومینیم
خمیر پولیش برای براق کردن رول استیل و آلومینیم

1-17)روش استفاده از خمیر براق کننده الومینیم و استیل:

خمیر براق کننده دارای گرید های مختلفی می باشد و هرکدام کاربردی خاص دارد. روش دیگر کاربرد با روتاری پولیش می باشد، با استفاده از دستگاه روتاری می توان سریعتر سطوح را براق نمود. خمیر نرم برای سطوحی استفاده می شود که خط  و خش عمیق وجود ندارد و سطح آسیب ندیده است. بنابراین با استفاده از خمیر تمیزکننده نرم می توان خط و خش های ریز را از بین برد.

مایع تمیز کننده استیل
مایع تمیزکردن سینک ظرفشویی ،خمیر تمیزکردن استیل، خمیر سنباده روغن سنباده

8)انواع خمیر از لحاظ گرید:

  • خمیر تمیزکننده زبر:

خمیر تمیزکننده زبر برای سطوحی استفاده می شود که سطح آنها نیازی به آینه ای شدن ندارد.

  •  خمیر تمیزکننده نرم

برای سطوحی استفاده می شود که سطح نیاز به آئینه ای شدن دارد.

  • خمیر تمیزکننده خیلی نرم:

از این خمیر برای سطوح جهت آب بندی استفاده می شود.

9)مشخصات خمیر تمیزکننده استیل و الومینیوم  :

خمیر پولیش محلولی ژلی است که به کمک سایش در حد میکرون، سطح را تمیز می نماید.این خمیر به رنگ های مختلفی تولید می شود. و برای براق کردن و تمیز کردن فلزات دیگر نظیر استیل و مس نیز کاربرد دارد. به نحوی که به دست آسیب نمی رساند.با استفاده از براق کننده و تمیزکننده الومینیم می توان مخزن آلومینیمی کامیون را تمیز نمود. این خمیر مخزن را به صورت آیینه تمیز و شفاف می نماید. خمیر تمیزکننده در کارخانه تولید لوازم منزل. براق کردن انواع لوازم آشپزخانه استفاده می شود. خمیر تمیزکننده الومینیم و خمیر تمیزکننده استیل دارای بهترین کیفیت می باشند.

10)مزیت استفاده از خمیر پولیش :

به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد، هرگونه الودگی کدری و اکسید را از سطح فلزهایی نظیر الومینیوم، مس برنج و برنز تمیز می نماید. این محصول برای تمیزکردن و براق کردن مخزن و باک الومینیم نیزاستفاده می شود. همچنین با استفاده از خمیر  می توان قطعات خودرو و قطعات موتور سیکلت را براق و تمیز نمود.

11)قیمت خمیر پولیش:

خمیر  های موجود در بازار ترکیه ای, لهستانی مارپل MARPOL و  دنتونکست DENTONEXT می باشد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیز کننده کف بیمارستان. مایع اسکرابر برای پاک کردن رد لاستیک

مایع تمیز کننده کفپوش(پی وی سی و اپوکسی)

شرکت ناوک صنعت تولید کننده مایع تمیز کننده کفپوش، آماده همکاری با کارخانه های تولید کننده کفپوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *