آخرین خبرها
مایع تمیز کننده استیل
مایع تمیز کردن سینک ظرفشویی ،تمیزکننده برای قاشق و چنگال استیل، خمیر سنباده روغن سنباده

تمیزکننده و براق کننده استیل Steel brightener and cleaner

1)مایع تمیز کننده و براق کننده استیل:

معمولا پس از مدتی سطح استیل (لوله، ورق و قطعات) تیره می شود و برای تمیزکردن  آن باید از براق کننده مناسب استفاده نمود. بنابراین باید از مایعی استفاده نمود که به سطح استیل آسیب وارد نکند و در نهایت باعث محافظت از سطح آن بشود. برای تمیزکردن ابزار و لوازم استیل، می توان از مایع تمیزکننده و براق کننده استیلSteel brightener and cleaner استفاده نمود. این مایع چند منظوره بوده و قابلیت تمیزکردن جرم و چربی از استیل را دارد. مایع تمیز کننده استیل عملیات پسیویشن استیلPassivation را در کمترین زمان انجام می دهد.

 ابزار و لوازم استیل بعد از گذشت زمان تیره می شوند. بنابراین می توان برای تمیزکردن آنها از مایع تمیزکننده استیل استفاده نمود. مهمترین مشخصه مایع تمیز کننده استیل، عدم آسیب به سطح آن می باشد با استفاده از این مایع، سطح استیل براق و تمیز می شود. از مایع تمیزکننده استیل در فرایند کشش استیل(wire Drawing) استفاده می شود این مایع رسوب و چربی را از این قطعات تمیز می کند.

برای ارائه اجناس (ورق، لوله، پروفیل ) به بازار نیاز است که سطح آنها تمیز و براق باشد. مایع براق کننده استیل می تواند به خوبی سطح را پولیش و تمیز نماید.

2)مشخصات مایع براق کننده استیل:

مایع تمیزکننده استیل سریع سطح آن را تمیز و براق می نماید. این مایع زیست تخریب پذیر و چند منظوره می باشد و هرگونه رسوب و جرم را از سطح تمیز می نماید.

 

3)کاربرد های مایع تمیزکننده و براق کننده استیل:

براق کننده برای ابزار پزشکی و دارو سازی، براق کردن و تمیزکردن ظرف استیل. قاشق و چنگال استیل. ورق استیل در تولید یخچال، مایع تمیزکننده رول، مایع تمیزکننده زنگ از ابزار جراحی، سینک استیل در آشپزخانه.ظروف و سینی استیل، کابین و ورق های آسانسور، استیل در کارخانه، ورق استیل در منزل،قطعات استیل، ورق استیل. ظرف استیل، تمیزکننده چربی از ورق استیل،

4)کاربرد مایع تمیزکننده در صنایع استیل:

یکی دیگر از کاربرد های براق کردن و تمیزکردن استیل، براق کردن انواع ورق، مخزن و باک می باشد. برای براق کردن و تمیزکردن ورق ، لوله و سیم مفتول استیل می توان از این محلول استفاده نمود.

1-4) مایع تمیز کننده و براق کننده استیل در صنایع غذایی و لبنیات:

معمولا پس از مدتی تجهیزات صنایع غذایی (مخزن ، همزن، ظروف حمل شیر، تانکر) دچار تیرگی می شود. بنابراین با استفاده از این مایع می توان آنها را تمیز و براق نمود.

 • تمیزکردن چربی
 • تمیزکردن سیاهی زنگ، جرم و رسوب در صنایع غذایی

2-4) مایع تمیزکننده و براق کننده استیل در صنعت دارو سازی و پزشکی:

 

مایع تمیزکننده ابزار پزشکی. پنس قیچی
مایع تمیزکننده ابزار پزشکی.

3-4)مایع و پودر تمیزکردن استیل در صنعت پتروشیمی و صنعت نفت:

مایع ، پودر و ژل براق کننده استیل برای تمیزکردن سازه ها و تمیزکردن مخزن استیل و تمیزکردن لوله استیل استفاده می شود. این محصول رسوب و چربی را از سطوح تمیز می کند و درنهایت باعث حفاظت از سطح می شود.

4-4)مایع تمیزکردن استیل و فولاد در صنایع خودرو:

با استفاده از براق کننده استیل می توان میل سوپاپ، میل لنگ،رینگ پیستون، شاتون را تمیز و براق نمود. این محصول تحت نام های براق کردن قطعات استیل خودرو کاربرد. تمیز کننده استیل خودرو چربی، جرم و زنگ را تمیز می نماید. مایع براق کننده استیل، براق کننده بلبرینگ استیل و گوی بلبرینگ استیل، براق کننده قطعات استیل، براق کننده فلانچ استیل ،

 براق کننده  سینک استیل: با استفاده از  تمیزکننده استیل، می توان سینک استیل را درخشان و تمیز نمود.

تمیز کننده میل لنگ، تمیز کننده شاتون ، تمیز کننده یاتاقان ، تمیز کننده میل سوپاپ ، تمیز کننده رینگ پیستون، تمیز کننده بلبرینگ
مایع تمیزکننده استیل.مایع تمیزکردن فولاد در خودرو

 

5)روش استفاده از تمیزکننده و براق کننده استیل:

استفاده از این مایع بسیار آسان می باشد و دستورالعمل استفاده از آن به همراه محصول ارائه می گردد. تمیزکردن استیل به روش های مختلفی انجام می شود در زیر این روش ها معرفی می گردد.

1-5) براق کردن استیل به روش غوطه وری:

یکی از روش های تمیزکردن استیل روش غوطه روی است در این روش مایع و قطعات استیل را در ظرفی قرار میدهیم در نهایت  سطح آنرا تمیز می نماییم.

2-5) تمیز کردن استیل با استفاده از اسپری:

روش دیگر براق کردن استیل استفاده از اسپری می باشد. با اسپری کردن به سطح قطعات استیل، سطح آنها تمیز و براق می شود و در نهایت می توان قطعات استیل را آبکشی نمود.

3-5)تمیزکردن استیل به روش التراسونیک:

مایع براق کردن استیل را می توان در دستگاه اولتراسونیک به کار برد. با استفاده از دستگاه اولتراسونیک و مایع تمیز کردن استیل سطح قطعات براق و تمیز می شود.

براق کننده استیل و فولاد،
ستفاده از مایع تمیز کننده و براق کننده استیل در صنایع غذایی و لبنیات : معمولا پس از مدتی استیل به کار رفته در تجهیزات صنایع غذایی نظیر مخزن استیل و همزن های استیل ، ظروف حمل شیر ، تانکر استیل دچار تیرگی می شود بنابراین با استفاده از این مایع می توان سطح استیل را تمیز و براق نمود.
 مایع تمیزکننده برای تمیزکردن ظروف استیل و دستگاه های استیل در قنادی:                     معمولا ظروف استیل مربوط به قنادی به مرور زمان سیاه و تیره می شوند بنابراین برای رفع سیاهی ظروف استیل از مایع براق کننده استیل استفاده می شود. مایع تمیزکننده استیل MBCR جرم را از سطح آنها جدا نموده و هرگونه رسوب را از این سطوح تمیز می نماید. تمیزکننده استیلM-BCR درصنایع مختلف کاربرد دارد . تمیز کننده شیرآلات استیل، تمیزکردن سینک استیل، مایع تمیزکردن قاشق چنگال استیل، تمیزکردن ظرف استیل، مایع تمیزکردن گاز استیل، مایع تمیزکردن و براق کردن قطعات استیل و آلیاژهای فولاد، تمیزکردن و براق کردن ورق استیل، براق کننده یخچال استیل، براق کننده لوله ساخته شده از استیل، براق کننده نرده ساخته شده از استیل ، براق کننده ورق استیل، تمیزکردن قطعه استیل، تمیز کننده و براق کننده ظرف استیل، تمیزکننده استیل در خودرو، مایع تمیز کننده و براق کننده قاشق و چنگال استیل، مایع تمیزکننده ورق استیل، براق کردن استیل، براق کردن ورق استیل،
مایع تمیزکننده استیل

6)مفهوم پسیویشن استیلPassivation:

اصولا برای جلوگیری از زنگ و خراب شدن استیل، باید سطح آن پسیو شود. علیرغم اینکه استیل به استیل ضد زنگ معروف می باشد، ولی باید از سطح آن مراقبت شود. سطح استیل در برابر تیرگی و یا آسیب های سطحی، آسیب پذیر خواهد بود و به مرور زمان سطح آن آسیب بیشتری خواهد دید. با استفاده از مایع تمیز کننده استیل، سطح آن تمیز و پسیو می شود و از آسیب احتمالی جلوگیری می شود.

1-6)انواع پسیویشن برای استیل:

برای پسیو کردن استیل می توان از مایع MBCR استفاده نمود، این مایع به راحتی عملیات پسیو را بر روی استیل انجام می دهد. از دیگر روش هایی که می توان برای پسیویشن استیل استفاده نمود استفاده از الکتروپولیش می باشد.

از تمیزکننده استیل می توان برای تمیز کردن و براق کردن نیکل و منیزیم نیز استفاده نمود.

 

7)روش استفاده از تمیز کننده چربی از استیل:

 ابتدا سطح قطعات استیل را با مایع تمیزکننده استیل خیس نموده سپس سطوح را شستشو می دهیم.. برای خشک کردن قطعات می توان از هوای گرم استفاده نمود. از دیگر مزایای تمیزکننده استیل، تمیزکردن روغن تراشکاری، تمیزکردن اکسید، رسوب و سیاهی می باشد.

 

قیمت تمیز کننده استیل:

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیز کننده کف بیمارستان. مایع اسکرابر برای پاک کردن رد لاستیک

مایع تمیز کننده کفپوش(پی وی سی و اپوکسی)

شرکت ناوک صنعت تولید کننده مایع تمیز کننده کفپوش، آماده همکاری با کارخانه های تولید کننده کفپوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *