آخرین خبرها
براق کننده استیل و الومینیم
خمیر پولیش الومینیم ، خمیر پولیش الومینیم

خمیر پولیش الومینیم Cleaning and Polishing paste for Aluminum

خمیر پولیش الومینیم:

برای براق کردن و تمیزکردن ورق الومینیم، یراق الات الومینیم، لوله الومینیم و پروفیل،قوطی، ریل الومینیم می توان از خمیر پولیش الومینیم استفاده نمود. با کاربرد خمیر پولیش سطح الومینیم صیقلی و براق می شود و به سطح آن آسیب نمی رساند. در کارخانه های تولید الومینیم، از خمیر پولیش الومینیم برای براق کردن و تمیز کردن سطح الومینیم استفاده می شود. با استفاده از این محصول می توان سطح الومینیم را به صورت آیینه ای صاف و براق نمود.

انواع تمیزکننده پولیش

  • خمیر تمیزکننده الومینیم
  • خمیر تمیزکننده استیل
  • خمیر تمیزکننده برای مس:
  • خمیر تمیزکننده برای انواع فلزات مختلف:

از خمیر پولیش الومینیم برای براق کردن سطح فلزات مختلف نظیر استیل نیز استفاده می شود. این خمیرها دارای نمونه های متفاوتی می باشد که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. در زیر کاربرد های متفاوت خمیر تمیزکننده الومینیم معرفی می گردد.خمیر تمیزکننده سطح فلزاتی نظیر آلومینیم و استیل را به خوبی براق می کند. این خمیر، فقط سطح  را پولیش نموده و باری از روی سطح بر نمی دارد. خمیر تمیزکننده الومینیم برای براق کردن کپسول و مخازن الومینیم. استفاده می شود.

 

خمیر تمیزکننده الومینیم:

معمولا روش های مختلفی برای تمیز کردن و براق کردن الومینیم وجود دارد، این روش ها شامل

1-استفاده از خمیر تمیزکننده

2- استفاده از مایع براق کننده آلومینیم و دستگاه ویبراتور

3-استفاده از گیلانس

کاربرد خمیر  الومینیم: خمیر پولیش الومینیم (کریستال)، برای تمیزکننده و براق کردن آلومینیم استفاده می شود. از خمیر پولیش براق کننده الومینیم می توان برای ب ورق الومینیم و رول آلومینیم نیز استفاده نمود،

خمیرپولیش سطح ورق الومینیم، تمیزکردن لوله الومینیم، تمیزکردن ظروف الومینیم،  براق کردن و تمیزکردن مخزن،  ورق های آلومینیم،  ورق تولید اجاق گاز، خمیر تمیزکننده الومینیم، تمیزکننده الومینیم و استیل گرید 200، خمیر پولیش الومینیم و استیل گرید 400،  خمیر پولیش استیل با خمیر پولیش الومینیم، براق کردن اجاق گاز،

خمیر تمیزکننده برای براق کردن استیل:

خمیر پولیش استیل: از دیگر کاربرد های خمیر پولیش کریستال، کاربرد برای تمیزکردن و براق کردن استیل می باشد. در مقاله زیر بعضی از کاربرد های خمیر تمیزکننده استیل معرفی می گردد.

کاربرد خمیر پولیش برای براق کردن استیل:

 از خمیر پولیش استیل می توان برای براق کردن قطعات استیل نظیر ورق استیل و رول استیل و فولاد استفاده نمود.

خمیر تمیزکننده استیل برای ظروف استیل استفاده می شود. مخزن استیل، خمیر تمیزکننده استیل برای لکه گیری از اجاق گاز استیل، خمیر استیل گرید200، استیل گرید400، خمیر آب بند، گازبند. از دیگر کاربرد. براق کردن و تمیزکردن سینک استیل. .

روش استفاده از خمیر براق کننده الومینیم و استیل:

خمیر پولیش دارای گرید های مختلفی می باشد و هرکدام کاربردی خاص دارد.. روش دیگر  کاربرد با روتاری پولیش می باشد، با استفاده از دستگاه روتاری می توان سریعتر سطوح را براق نمود. خمیر نرم برای سطوحی استفاده می شود که خط  و خش عمیق وجود ندارد و سطح آسیب ندیده است. بنابراین با استفاده از خمیر تمیزکننده نرم می توان خط و خش های ریز را از بین برد.

مایع تمیز کننده استیل
مایع تمیزکردن سینک ظرفشویی ،خمیر تمیزکردن استیل، خمیر سنباده روغن سنباده

انواع خمیر از لحاظ گرید:

الف )خمیر تمیزکننده  زبر: خمیر تمیزکننده زبر برای سطوحی استفاده می شود که سطح آنها نیازی به آینه ای شدن ندارد.

ب) خمیر تمیزکننده نرم برای سطوحی استفاده می شود که سطح نیاز به آینه ای شدن دارد.

ج) خمیر تمیزکننده خیلی نرم: از خمیر خیلی نرم برای آماده سازی سطوح آب بندی استفاده می شود.

مشخصات خمیر تمیزکننده استیل و الومینیم  :

خمیر پولیش محلولی ژلی است که به کمک سایش در حد میکرون، سطح را تمیز می نماید.این خمیر به رنگ های مختلفی تولید می شود. و برای براق کردن و تمیز کردن فلزات دیگر نظیر استیل و مس نیز کاربرد دارد. به نحوی که به دست آسیب نمی رساند.با استفاده از براق کننده و تمیزکننده الومینیم می توان مخزن آلومینیمی کامیون را تمیز نمود. این خمیر مخزن را به صورت آیینه تمیز و شفاف می نماید. خمیر تمیزکننده در کارخانه تولید لوازم منزل. براق کردن انواع لوازم آشپزخانه استفاده می شود. خمیر تمیزکننده الومینیم و خمیر تمیزکننده استیل دارای بهترین کیفیت می باشند.

مزیت استفاده از خمیر پولیش :

به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد، هرگونه الودگی کدری و اکسید را از سطح فلزهایی نظیر الومینیم، مس برنج و برنز تمیز می نماید. این محصول برای تمیزکردن و براق کردن مخزن و باک الومینیم نیزاستفاده می شود. همچنین با استفاده از خمیر  می توان قطعات خودرو و قطعات موتور سیکلت را براق و تمیز نمود.

خمیر  های موجود در بازار ترکیه ای,  لهستانی مارپل MARPOL و  دنتونکست DENTONEXT می باشد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و فولاد

تمیزکننده فولاد، تمیزکننده انواع فولادهای ضدزنگ

پسیویشن فولاد چگونه انجام می شود. در اینجا روش پسیویشن فولاد توضیح داده می شود. تمیز کردن لوله های فولادی ضد زنگ تمیز کردن لوله های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق فولادی ضد زنگ، تمیز کردن فولاد در کارخانه تمیز کننده فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی روش تمیز کردن فولاد