آخرین خبرها
تمیز کردن زنگ: از تمیز کننده های زنگ برای از بین بردن زنگ فلزات استفاده می شود. پوسته ها، زنگ زدایی، زنگ زدایی آسان، از بین بردن زنگ و ایجاد لایه محافظ، آبکاری آسان، جلوگیری از زنگ زدن، زنگبر ورق های فولادی، زنگ بر ورق های آهنی، زنگبر پروفیل، زنگبر لوله هااز بین بردن زنگ تیغه، از بین بردن زنگ قاب ،  از بین بردن زنگ نگهدارنده ، از بین بردن زنگ بست ها ،  از بین بردن زنگ رادیاتور، از بین بردن زنگ چفت ها، از بین بردن زنگ ورق ها ، از بین بردن زنگ ور ق آهنی ، از بین بردن زنگ پروفیل ، از بین بردن زنگ پیچ ها و مهره ها،از بین بردن زنگ قالب ها و سمبه ها،از بردن زنگ دستگیره و دسته، از بین بردن زنگ گلگیر، از بین بردن زنگ رادیاتور ، از بین بردن زنگ لوله، روش از بین بردن زنگ میخ،از بین بردن زنگ بدنه خودرو،روش از بین بردن زنگ از وسایل استوک، روش از بین بردن زنگ کپسول،  از بین بردن زنگ فیکسچر ها ، از بین بردن زنگ پایه ها ،روش از بین بردن زنگ از دیسک و صفحه،از بین بردن زنگ واشر ها و از بین بردن زنگ قطعاتی که سریع زنگ می زنند، روش از بین بردن زنگ قطعات و ابزار ها، روش از بین بردن زنگ ورق، روش از بین بردن زنگ لوله، جلوگیری از زنگزدگی،جلوگیری از زنگ زدنزنگ برداری آسان، زنگ برداری ارزان، زنگ برداری و ایجاد پوشش، زنگ برداری و ایجاد پوشش آسان، زنگ برداری و ایجاد پوشش برای فولاد، زنگ برداری و ایجاد پوشش برای آهن، زنگ برداری و ایجاد پوشش مخازن، زنگ برداری و پوشش، زنگ برداری و پوشش همزمان، زنگ برداری و ایجاد لایه محافظ، از بین بردن زنگ قاشق و چنگالمایع ایجاد زیر رنگ بر روی فلزات

تمیزکننده زنگ آهن و فلزات RP33

مایع تمیزکننده زنگ آهن و  فولاد : 

زنگ آهن و فولاد ابتدای آسیب به آنها می باشد و به مرور زمان آسیب بیشتر می شود. بنابراین برای تمیزکردن آن می توان از تمیزکننده زنگ استفاده نمود . مایع تمیزکننده زنگ سطوح آهن و استیل را تمیز و براق می نماید.

برای تمیز کردن زنگ روش های مختلفی وجود دارد که در مقاله زیر به آن می پردازیم.

جلوگیری از زنگ  آهن و فولاد :

در مورد زنگ آهن و فولاد، همیشه دو نکته مورد توجه قرار میگیرد، اول  اینکه چگونه می توان زنگ آهن و فولاد را از بین برد و دوم اینکه چگونه میتوان از زنگ آنها جلوگیری نمود. معمولا بعضی از وسایل و تجهیزات بعد از مدتی دچار زنگ  می شوند. مایع تمیزکننده زنگRP33 به راحتی زنگ را از ورق، شمش، لوله و پیچ و مهره  جدا می نماید.

مایع تمیزکننده زنگ :

این مایع مواد اولیه موجود در انبار را محافظت می نماید، برای جلوگیری از آسیب مخازن و رادیاتور ها باید از زنگ زدن آنها جلو گیری نمود. سپس بعد از نشت یابی عملیات فسفاته انجام می شود. محافظت از زنگ و تمیز کردن آن به راحتی با مایع تمیزکننده زنگ  انجام می شود.

روش های تمیز کردن زنگ آهن، فولاد و استیل:

الف) تمیز کردن زنگ به روش غوطه وری:

برای از بین بردن زنگ، در ابتدا، قطعه را درون ظرفی قرار داده و بر روی آن مایع ازبین برنده زنگ اضافه و بعد از گذشت 5 دقیقه زنگ و رسوب از سطح قطعه تمیز خواهد شد. این محصول را می توان در منزل یا در کارگاه به راحتی استفاده نمود.

ب)تمیز کردن زنگ به روش التراسونیک:
ج)تمیز کردن زنگ به روش اسپری:

 

مایع تمیز کننده زنگ، مایع جلوگیری کننده از زنگ

در زیر کاربرد محصول زنگ زدا RP33 معرفی می گردد. کاربرد این مایع باعث می شود که روی سطوحی نظیر ورق ها یک لایه زیر رنگ ایجاد شود و باعث جذب رنگ به سطوح می شود. مایع از بین برنده  زنگ،  در دوره انبار داری به خوبی از سطوح قطعات حفاظت می نماید. مایع از بین برنده زنگ ،بر پایه آب بوده و از سطوح قطعات فولادی  به خوبی حفاظت می نماید.دستورالعمل مایع زنگبر اسان می باشد و به راحتی می توان زنگ را از سطوح تمیز نمود.زنگ زدایی، زنگ زدایی آسان.

چگونه می توانم زنگ را از بین ببرم.
تمیزکننده زنگ

 

 

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

شوینده صنعتی

مایع و ژل تمیزکردن روی، براق کردن فلز روی

مایع براق کردن روی مایع براق کردن فلز روی مایع براق کردن ظروف روی مایع براق کردن سینی روی براق کردن و تمیز کردن فلز روی براق کردن ظروف روی: روش اول برای تمیز کردن و سفید کردن روی : برای براق کردن و تمیز کردن فلز روی از روش های مختلفی استفاده می شود. یکی از روش های تمیز کردن فلز روی استفاده از دستگاه ویبریشنمی باشد. روش کار به این صورت است که در ابتدا قطعات ساخته شده از آلیاژ روی را درون دستگاه قرار می دهیم و به مقدار لازم مایع براق کننده و تمیز کننده آلیاژ روی را به مخزن اضافه نموده و پس از حدود نیم ساعت، قطعات ، براق و تمیز می شوند.