آخرین خبرها
تمیز کردن زنگ: از تمیز کننده های زنگ برای از بین بردن زنگ فلزات استفاده می شود. پوسته ها، زنگ زدایی، زنگ زدایی آسان، از بین بردن زنگ و ایجاد لایه محافظ، آبکاری آسان، جلوگیری از زنگ زدن، زنگبر ورق های فولادی، زنگ بر ورق های آهنی، زنگبر پروفیل، زنگبر لوله هااز بین بردن زنگ تیغه، از بین بردن زنگ قاب ،  از بین بردن زنگ نگهدارنده ، از بین بردن زنگ بست ها ،  از بین بردن زنگ رادیاتور، از بین بردن زنگ چفت ها، از بین بردن زنگ ورق ها ، از بین بردن زنگ ور ق آهنی ، از بین بردن زنگ پروفیل ، از بین بردن زنگ پیچ ها و مهره ها،از بین بردن زنگ قالب ها و سمبه ها،از بردن زنگ دستگیره و دسته، از بین بردن زنگ گلگیر، از بین بردن زنگ رادیاتور ، از بین بردن زنگ لوله، روش از بین بردن زنگ میخ،از بین بردن زنگ بدنه خودرو،روش از بین بردن زنگ از وسایل استوک، روش از بین بردن زنگ کپسول،  از بین بردن زنگ فیکسچر ها ، از بین بردن زنگ پایه ها ،روش از بین بردن زنگ از دیسک و صفحه،از بین بردن زنگ واشر ها و از بین بردن زنگ قطعاتی که سریع زنگ می زنند، روش از بین بردن زنگ قطعات و ابزار ها، روش از بین بردن زنگ ورق، روش از بین بردن زنگ لوله، جلوگیری از زنگزدگی،جلوگیری از زنگ زدنزنگ برداری آسان، زنگ برداری ارزان، زنگ برداری و ایجاد پوشش، زنگ برداری و ایجاد پوشش آسان، زنگ برداری و ایجاد پوشش برای فولاد، زنگ برداری و ایجاد پوشش برای آهن، زنگ برداری و ایجاد پوشش مخازن، زنگ برداری و پوشش، زنگ برداری و پوشش همزمان، زنگ برداری و ایجاد لایه محافظ، از بین بردن زنگ قاشق و چنگالمایع ایجاد زیر رنگ بر روی فلزات

تمیزکردن زنگ با RP33

1)مایع تمیزکننده زنگ : 

وقتی که زنگ آهن و فولاد ایجاد می شود این موضوع ابتدای آسیب به آنها می باشد و به مرور زمان آسیب بیشتر می شود. بنابراین برای تمیزکردن زنگ می توان از مایع تمیزکننده زنگ استفاده نمود. مایع تمیزکردن زنگ، سطوح آهن و استیل را تمیز و براق می نماید. اصولا وقتی که شرایط نگهداری قطعات آهن و استیل مناسب نباشد، آنها زنگ می زنند و آسیب می بینند از طرفی نوع ترکیبات فلز، نیز در ایجاد زنگ قطعات موثر می باشد.

مایع تمیزکننده زنگ، به نام های ضد زنگ، پوشش دهنده ، زنگ زدا و زنگ بر شناخته می شود.

1-1)تمیزکردن و جلوگیری از زنگ آهن و فولاد :

در مورد زنگ آهن و فولاد، همیشه دو نکته مورد توجه قرار می گیرد، اول  اینکه چگونه می توان زنگ آهن و فولاد را از بین برد و دوم اینکه چگونه میتوان از زنگ آنها جلوگیری نمود. معمولا بعضی از وسایل و تجهیزات بعد از مدتی دچار زنگ  می شوند. مایع تمیزکننده زنگRP33 به راحتی زنگ را از ورق، شمش، لوله و پیچ و مهره  جدا می نماید.

1-2)مایع تمیزکننده زنگRP33 :

این مایع مواد اولیه موجود در انبار را محافظت می نماید، برای جلوگیری از آسیب مخازن و رادیاتور ها باید از زنگ زدن آنها جلو گیری نمود. سپس بعد از نشت یابی عملیات فسفاته انجام می شود. محافظت از زنگ و تمیز کردن آن به راحتی با مایع تمیزکننده زنگ RP33 انجام می شود.

2)روش های تمیزکردن زنگ آهن، فولاد و استیل:

برای تمیز کردن زنگ روش های مختلفی وجود دارد که در مقاله زیر به آن می پردازیم.

1-2) تمیز کردن زنگ به روش غوطه وری:

برای از بین بردن زنگ، در ابتدا، قطعه را درون ظرفی قرار داده و بر روی آن مایع ازبین برنده زنگ اضافه و بعد از گذشت 5 دقیقه زنگ و رسوب از سطح قطعه تمیز خواهد شد. این محصول را می توان در منزل یا در کارگاه به راحتی استفاده نمود.

2-2)تمیز کردن زنگ به روش التراسونیک:

مایع تمیز کننده زنگ RP33 وقطعات را در دستگه اولتراسونیک قرار داده سپس دستگاه را روشن می نماییم پس از زمان مشخصی( وابسته به میزان زنگ) قطعات تمیز می شوند.

3-2)تمیز کردن زنگ به روش اسپری:

 

مایع تمیز کننده زنگ، مایع جلوگیری کننده از زنگ
مایع تمیز کردن زنگ آهن استیل و فولاد

3)کاربردهای مایع تمیزکننده و جلوگیری کننده از زنگ:

در زیر کاربرد محصول زنگ زدا RP33 معرفی می گردد. کاربرد این مایع باعث می شود که روی سطوحی نظیر ورق ها یک لایه زیر رنگ ایجاد شود و باعث جذب رنگ به سطوح می شود. مایع از بین برنده  زنگ،  در دوره انبار داری به خوبی از سطوح قطعات حفاظت می نماید. مایع از بین برنده زنگ ،بر پایه آب بوده و از سطوح قطعات فولادی  به خوبی حفاظت می نماید.دستورالعمل مایع زنگبر اسان می باشد و به راحتی می توان زنگ را از سطوح تمیز نمود.

زنگ زدایی، زنگ زدایی آسان.

چگونه می توانم زنگ را از بین ببریم.
مایع تمیز کننده زنگ. چرا آهن و فولاد زنگ می زنند.
چگونه از زنگ زدن استیل جلوگیری نماییم.
مایع تمیزکننده زنگ

4)مشخصات مایع تمیزکننده زنگRP33:

معمولا مایع های تمیزکننده زنگ، اسیدی و یا غیر اسیدی تولید می شوند. و با توجه به نوع کاربرد و شرایط موجود، از  تمیز کننده زنگ اسیدی و غیر اسیدی استفاده می شود.

5)مزیت مایع تمیز کننده زنگRP33:


  • تمیز کردن زنگ به راحتی انجام می شود. 
  • عدم آسیب به فلز
  • زیست تخریب پذیر

 

6)کاربرد مایع تمیزکننده زنگ در قطعات خودرو  و کامیون:

برای جلوگیری از زنگ زدن قطعات خودرو و کامیون و همچنین تمیز کردن زنگ، از مایع تمیز کننده زنگ RP33 استفاده می شود.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیز کننده کف بیمارستان. مایع اسکرابر برای پاک کردن رد لاستیک

مایع تمیز کننده کفپوش(پی وی سی و اپوکسی)

شرکت ناوک صنعت تولید کننده مایع تمیز کننده کفپوش، آماده همکاری با کارخانه های تولید کننده کفپوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *