آخرین خبرها

شوینده نساجی (شوینده پشم ، الیاف و پارچه)

شوینده صنعت نساجی برای الیاف،نخ، پشم و پارچه: از شوینده صنعت نساجی برای شستشوی الیاف، نخ ، پشم و پنبه استفاده می شود. این مایع یکی از بهترین شوینده های صنعت نساجی می باشد این مایع، الیاف  و پشم را به بهترین نحو تمیز می نماید. برای شستشوی الیاف از دترجنت نساجی استفاده می شود. شوینده نساجی الیاف روغن و چربی را  به خوبی تمیز می نماید.

شوینده صنعت نساجی برای تمیزکردن الیاف،نخ، پشم و پارچه:

از شوینده صنعت نساجی برای شستشوی الیاف، نخ ، پشم و پنبه استفاده می شود. این مایع یکی از کارآمد ترین شوینده های صنعت نساجی می باشد. این مایع، الیاف و پشم را به بهترین نحو تمیز می نماید. برای شستشوی الیاف از دترجنت نساجی استفاده می شود. شوینده نساجی الیاف روغن و چربی را  به خوبی تمیز می نماید.

برای شستشوی نخ هایی که دارای واکس و روغن می باشند. نیز از این دترجنت استفاده می شود. مایع تمیزکننده نساجی با یک PHمناسب تولید می شود. همچنین این دترجنت پارچه، نخ و پشم را تمیز می نماید. این مایع جرم و چربی را از الیاف ها جدا می نماید این مایع دارای پ هاش خنثی می باشد. مایع تمیزکننده نساجی چربی و پی را از پشم، نخ و الیاف تمیز می نماید.

مایع تمیزکننده پشم. نخ الیاف و پارچه.شوینده نساجی برای پشم. نخ الیاف و پارچه 
شوینده نساجی برای پشم. نخ الیاف و پارچه

روش استفاده از شوینده نخ،الیاف و پشم در صنایع :

برای شستشوی الیاف های مصنوعی و طبیعی باید آنها را با محلول شوینده نساجی به صورت غوطه وری شستشو دهیم. شوینده نساجی به راحتی جرم، چربی و لکه را از الیاف جدا می نماید. مایع تمیز کننده الیاف در گالن های 20لیتری عرضه می گردد. محصولات این شرکت همچنین برای تمیزکردن پارچه و پنبه استفاده می شود.
شستشوی پارچه و الیاف

شوینده نساجی برای تمیز کردن الیاف های فرش:

شوینده پارچه:

با استفاده از مایع شوینده پارچه، هرگونه جرم و چربی از سطح آن تمیز می شود. مایع تمیز کننده، پارچه های مشکی را بدون تغییر رنگ تمیز می نماید این محصول مخصوص انواع پارچه های تیره می باشد و به صورت عمده به فروش می رسد.

شوینده نساجی را می توان برای تمیز کردن فرش نیز به کاربرد. این محصول آلودگی و چربی را از  الیاف ها تمیز می نماید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتی tap cleaner liquid

1)براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتیtap and shower cleaner liquid: شیرآلات کاربرد وسیعی در صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *