آخرین خبرها
مایع تمیز کننده پارافین و شمع

مایع تمیزکننده قیر، تمیزکننده پارافین و شمع(G80)

مایع تمیزکننده قیر:

مایع تمیزکننده قیر و پارافین محلولی پایه آب می باشد این محلول چند منظوره آلودگیهای قیر، پارافین و واکس را تمیز می نماید. این محلول بدون بو و غیرقابل اشتعال بوده و دارای ایمنی بالایی می باشد. برای تمیزکردن پارافین از سطح و لوله می توان از این محصول استفاده نمود.

 برای تمیزکردن قیر باید از شوینده ای استفاده نمود که بتواند قیر را در خود حل نماید. این محصول بسیار کارآمد بوده و قیر و نفت را در خود حل و سطح را تمیز می کند،

الف) مایع تمیزکننده قیر

 مایع تمیز کننده قیر برای تمیزکردن مخزن قیر، تمیز کردن لوله ، تانکر  و مکان های آلوده به قیر استفاده می شود. مایع تمیز کننده قیر، برای تمیزکردن قیر در کارخانه استفاده می شود.

مزایای استفاده از شوینده و مایع تمیزکننده قیر:
 •  شوینده و تمیزکننده قیر بر پایه آب می باشد و برای تمیزکردن خودرو و ماشین آلات به می رود. 
 • شوینده قیر غیر قابل احتراق و آتش سوزی می باشد. 
 • تمیز کننده و شوینده قیر قابلیت تمیز کردن قیر از روی دیوار، از روی سطح بتن و تمیز کردن قیر از داخل کارگاهها را دارد.
کازبردهای مایع تمیز کننده قیر:

تمیز کردن قیر از لوله، تمیز کردن قیر از دیوار، تمیزکردن قیر از مخزن و وان. تمیزکردن قیر از کف و سطح.

ب)مایع تمیزکننده شمع :

تمیزکننده شمع بر دو نوع پایه آب و پایه حلال می باشد. و هر کدام دارای مزیت مربوط به خود می باشد. این تمیزکننده به خوبی و سریع شمع را از پارچه ، سرامیک و کف اپوکسی تمیز می کند.

مشخصات مایع تمیز کننده شمع:

مشخصات مایع تمیز کننده شمع: مایع تمیزکننده شمع به دلیل خاصیت موثر، بر روی شمع اثر کرده و آنرا تمیز می کند. محلول های موجود شامل مایع تمیزکننده شمع، مایع تمیز کننده اسلگ وکس و مایع تمیز کننده پارافین می باشد.

روش استفاده از مایع تمیزکننده پارافین، موم و شمع: مایع تمیزکننده هیدروکربن های نفتی نظیر شمع و موم را به راحتی تمیز می کند. مایع تمیزکننده شمع و پارافین در گالن های 20لیتری ارائه میگردد. برای خرید مایع تمیزکننده شمع با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

 

مایع تمیزکننده پارافین و شمع (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی):                                                                                        تمیزکردن پارافین و شمع بر پایه آب: برای تمیزکردن پارافین و شمع می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. 
<figcaption class=
مایع تمیز کننده قیر و پارافین

 

روش تمیزکردن پارافین و تمیزکردن شمع (مایع تمیزکننده ضد آتش سوزی):

برای تمیزکردن پارافین و شمع می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع بر پایه آب می باشد و در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و احتراق وجود دارد به کار می رود. این مایع غیرقابل احتراق و بدون بوی آزار دهنده بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند.

مزایای تمیزکننده شمع G80:
 • تمیز کننده پارافین و شمع بر پایه آب می باشد
 • تمیزکننده پارافین و شمع ضد آتش ( ضد حریق ) بدون بو و ایمن می باشد.

ج) مایع تمیزکننده اسلک وکس ( Slack Wax) و مایع تمیزکننده موم:

 برای تمیزکردن موم و اسلگ وکس می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع غیرقابل احتراق و بدون بوی آزار دهنده بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند.

د)مایع تمیزکننده پارافین:

روش تمیزکردن پارافین (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی): تمیزکردن پارافین بر پایه آب: برای تمیزکردن پارافین می توان ازمایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع غیرقابل احتراق بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند.

کاربرد تمیزکننده پارافین:

تمیز کردن شمع و پارافین از پارچه، کف و سطوح، مخزن، وان، و تمیز کردن واکس از سطح لوله به کار می رود.

نحوه استفاده از تمیزکننده قیر پارافین و شمع: 

با استفاده از فرچه محل تمیز و در نهایت آبکشی می شود، تمیزکننده پارافین را می توان در محیط های مربوط به پارافین تراپی به کاربرد،

پارافین: پارافین ماده ای نفتی است که به دو صورت مایع و جامد تولید می شود این محصول مصرف صنعتی، بهداشتی دارد.  پارافین در شمع سازی کاربرد دارد بنابراین با استفاده از تمیزکننده پارافین و شمع می توان به آسانی این محصول را از سطوح تمیز نمود.

تمیزکننده دوده صنعتی:

مایع تمیزکننده دوده صنعتی هرگونه سیاهی و چربی را از سطوح تمیز می نماید. معمولا بعد از مدتی داخل لوله ها، دوده صنعتی جمع می شود بنابراین با استفاده از این مایع می توان سطح را تمیز نمود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و الومینیم

خمیر پولیش الومینیم Cleaning and Polishing paste for Aluminum

خمیر پولیش براق کردن رول آلومینیم و ورق های آلومینیم، خمیر پولیش براق کردن ورق استیل و فولاد ، خمیر پولیش براق کردن ورق تولید اجاق گاز، خمیر پولیش فلزات، خمیر پولیش استیل ترکیه، خمیر پولیش استیل ایران خمیر پولیش استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش براق کردن فلزات برچسب ها:خمیر پولیش آلومینیم،خمیر پولیش استیل، براق کردن استیل لوازم خانگی، پولیش یخچال استیل ، پولیش اجاق گاز استیل، پولیش ظرفشویی استیل ،پولیش لوازم خانگی استیل، خمیر پولیش استیل گرید 200، خمیر پولیش استیل گرید 400،خمیر پولیش استیل گرید 800، خمیر پولیش استیل گرید خمیر پولیش براق کردن فلزات، خمیر پولیش براق کردن طلا و نقره ، خمیر پولیش آب بند، خمیر پولیش گاز بند خمیر براق کردن الومینیم خمیر براق کردن فلزات،خمیر پولیش الومینیم و استیل با خمیر پولیش استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن فلزات خمیر پولیش آلومینیم، خمیر پولیش استیل، خمیر پولیش برای براق کردن استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش برای یخچال استیل ، خمیر پولیش برای اجاق گاز استیل،خمیر پولیش برای ظرفشویی استیل ، خمیر پولیش برای لوازم خانگی استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن الومینیم، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل کابین آسانسور، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل خودرو، خمیر پولیش گازبند فولاد، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش گازبند استیل خمیر سنباده سطح ورق استیل، تمیز کردن لوله استیل ، تمیز کردن ظروف استیل ، خمیر پولیش برای براق کردن و تمیزکردن مخزن، خمیرپولیش الومینیم و خمیر پولیش ،خمیر پولیش الومینیم، خمیر پولیش ورق الومینیم، خمیر پولیش برای لوله الومینیم، خمیر پولیش برای قطعه الومینیم، خمیر پولیش برای رینگ الومینیم، خمیر پولیش برای کارخانه الومینیم، خمیر پولیش برای مخزن الومینیم