آخرین خبرها

شامپو ویبره. تمیزکننده و براق کننده مس،آلومینیم ،برنج ،فولاد و استیل

تمیز کردن مس ، براق کردن مس، تمیز کردن و براق کردن ورق مس، تمیز کردن و براق کردن لوله مس، تمیز کردن و براق کردن آلیاژ مس، تمیز کردن و براق کردن قطعه مس

شامپو ویبره. تمیزکننده و براق کننده مس،آلومینیم ،برنج ،فولاد و استیل

شامپو ویبره:

.شامپو ویبره در واقع یک محلول تمیزکننده و براق کننده است که به همراه دستگاه ویبراتور، فلزات را براق می نماید. با استفاده از شامپو ویبره می توان چربی و روغن را از قطعات مس، الومینیم و فولاد تمیز نمود. همچنین این مایع به همراه سنگ های سرامیکی عملیات پلیسه گیری از قطعات را انجام می دهد. مقدار مورد نیاز مایع ویبره را می توان از میزان جرم و آلودگی قطعات و همچنین حجم دستگاه ویبراتور تعیین نمود.

شامپو ویبره چیست :

معمولا برای تمیزکردن قطعات در تولید انبوه، از روش ویبره استفاده می شود. در این روش قطعات سریعتر و بهتر براق و تمیز می شوند. به نحوی که در این فرایند، چربی زدایی و پلیسه گیری نیز انجام می شود. برای تمیز کردن قطعات، ابتدا شامپو ویبره و قطعات را درون دستگاه ویبراتور قرار می دهیم. و پس از گذشت زمان 15 دقیقه سطح قطعات پولیش و براق می شوند.

حجم دستگاه ویبراتور متفاوت می باشد، این دستگاهها از حجم 5 لینری تا 1000لیتری موجود می باشد. دستگاه های ظریف معمولا برای پولیش قطعات ظریف و کوچک استفاده می شوند.

شامپو ویبره(viratory liquid)

شامپو ویبره محلولی است که قطعات برنج ،مس ،استیل و الومینیم را براق و تمیز می نماید. این محلول عملیات پلیسه گیری قطعات را نیز انجام می دهد. فلزات مس،برنج ،الومینیم و استیل را می توان به روش های مختلفی براق و تمیز نمود. یکی از این روش ها، استفاده از مایع تمیز کننده و براق کننده ویبره می باشد. با استفاده از شامپو ویبره، سطح و کیفیت محصول افزایش می یابد.

شامپو ویبره دارای کدهای مختلفی برای تمیزکاری فلزات می باشد. این مایع به خوبی تیرگی و زنگ را از سطح فلزات مس،الومینیم و آهن تمیز می نماید. از مایع ویبره برای براق کردن زاماک و روی نیز استفاده می شود. شامپو ویبره در فرایند آبکاری نیز کاربرد دارد.

شوینده صنعتی.شامپو ویبره مس الومینیم.مایع تمیزکننده و براق کننده مس،
شامپو ویبره مس الومینیم.مایع تمیزکننده و براق کننده مس،

کاربردهای شامپو ویبره(مایع براق کننده و تمیز کننده برای دستگاه ویبره ) :

مایع ویبره مخصوص براق کردن مس، برنج و آلومینیم برای شیرآلات برنج و قطعات فولادی و براق کردن استیل استفاده می شود.

 • این مایع برای براق کردن قطعات لوستر برنجی، لوستر برنزی، استیل و  مسی کاربرد دارد.
 • برای براق کردن لوله های مس، استیل و فولادی نیز می توان از این مایع استفاده نمود.
 • براق کردن، براق کردن قندان برنزی براق کردن ورق برنزی، براق کردن مجسمه برنزی، براق کردن سینی برنزی و روی، براق کردن گلاب پاش برنزی. قندان، تمیزکننده برنز، دستگیره درب، یراق آلات
 • براق کردن مهره برنجی در کارخانه های تولید شیرآلات
 • استفاده برای قطعه شویی
شامپو ویبره الومینیم:

 مایع براق کننده مخصوص آلومینیم، سیاهی، تیرگی و اکسید را از سطح آن تمیز می نماید. این محصول سطح آلومینیم را براق و تمیز می نماید.

 براق کننده مس،برنج و برنز:

شامپو ویبره برای قطعات مس و برنج نظیر شیرآلات مس و برنج استفاده می شود. و سطح آنها را براق می نماید. این محصول را می توان در دستگاه ویبراتور و همچنین به صورت دستی به کاربرد برد.

مایع برای تمیزکردن زاماک:

از مایع ویبره برای براق کردن و تمیزکردن الومینیم استفاده می شود.

 تمیزکننده روی با شامپو ویبره:

برای براق کردن و تمیزکردن قطعات و ظروف روی از این مایع استفاده می شود. این مایع را می توان برای براق کردن قطعات تزیینی نیز به کاربرد. از براق کننده روی می توان برای سینی روی و قطعات پرسی استفاده نمود.

مایع براق کننده استیل:

با استفاده از شامپو ویبره  می توان انواع قطعات استیل، نظیر قاشق و چنگال استیل را براق و تمیز نمود. این محصول قطعات صنعتی را نیز براق و تمیز می نماید.

مایع براق کننده فلزات:

مایع براق کننده برای براق کردن نیکل، تیتانیم و زیرکونیوم

استفاده شوینده ویبره برای براق کردن و تمیزکردن شیرآلات بهداشتی و صنعتی:

الف) براق کردن و تمیز کردن شیرآلات بهداشتی:

از شوینده ویبره برای براق کردن شیرآلات برنج و استیل استفاده می شود. طبق استاندارد، جنس شیرآلات ساختمانی از آلیاژ برنج  و یا استیل می باشد. آلیاژ برنج ترکیبی از مس و روی بوده بنابراین از مایع براق کننده ویبره برای براق کردن شیرآلات نیز استفاده می شود.

ب) براق کردن و تمیزکردن شیرآلات صنعتی:

استفاده از مایع براق کننده برای براق شیرآلات صنعتی: برای براق کردن و تمیزکردن بدنه شیرآلات صنعتی می توان از شامپو ویبره استفاده نمود. شیرالات صنعتی از استیل و یا برنج تولید می شوند. بنابراین با استفاده از مایع ویبره می توان شیرالات صنعتی را تمیز و براق نمود.

مزیت استفاده از شامپو ویبره:

 1. مایع ویبره این شرکت زیست تخریب پذیر می باشد.
 2. عملکرد بهینه شامل پولیش و پلیسه برداری (با استفاده از شامپو ویبره می توان قطعات الومینیم،استیل، مس و برنج را پلیسه گیری و تمیز نمود.)
 3. بدون بو
 4. قابلیت زنگ برداری، رسوب برداری و پولیش
مایع براق کننده آلومینیم:براق کردن لوستر برنزی، براق کردن قندان برنزی براق کردن ورق برنزی، براق کردن مجسمه برنزی، براق کردن سینی برنزی، براق کردن گلاب پاش برنزی،تمیز کردن برنز، تمیز کننده برنز،براق کننده برنز، تمیز کننده برنز، براق کننده برنج، تمیز کننده برنج،ایع تمیزکننده و براق کننده مس،
شامپو ویبره مس الومینیم.ایع تمیزکننده و براق کننده مس،
کاربرد مایع ویبره در صنایع خودرویی:

از شامپو ویبره در صنایع خودرویی برای براق کردن استیل، مس، فولاد و آلومینیم استفاده می شود. این مایع چربی و زنگ را از سطح فولاد تمیز می نماید و در نهایت آن را براق می نماید. برای تمیزکردن شاتون، پیستون، پیچ و مهره می توان از این مایع استفاده نمود.

نحوه عملکرد شامپو ویبره :

 عملکرد مایع براق کننده فولاد، مس و آلومینیم در دستگاه ویبره پولیش قطعات را به خوبی انجام می دهد. در تمیز کاری و براقی فلزات در دستگاه ویبره، از سنگ های سرامیکی استفاده می شود. دستگاه ویبره(ویبراتور) ماشینی است که برای تمیز کردن و براق کردن قطعات استفاده می شود. این ماشین دارای یک مخزن می باشد که داخل این مخزن، شامپو ویبره و سنگ سرامیکی قرار میگیرد. و در اثر ارتعاشی که توسط الکترو موتور ایجاد می کند. می تواند قطعات را براق نماید.

سنگ های سرامیکی و شامپو ویبره با همدیگر قطعات را پولیش می کنند. مایع ویبره برای براق کردن و تمیزکردن قطعات آلومینیم، موتورسیکلت، آلیاژ های آلومینیم، زاماک و استیل کاربرد دارد.

سنگ پولیش برای براق کردن و تمیزکردن مس، الومینیم و استیل:

برای براق کردن و تمیز کردن مس، الومینیم و دیگر فلزات از سنگ های پولیش سرامیکی و پلیمری استفاده می شود.

 1. سنگ های پولیش پلیمری:
 2. سنگ های پولیش سرامیکی:
خاصیت مایع شوینده ویبره برای مس و آلومینیم :

 این محلول براق کننده به دلیل خاصیت موثری که بر فلزات دارد. باعث براق شدن و تمیز شدن آنها می گردد. از طرفی با استفاده از سنگ پولیش و مایع ویبره مس و الومینیم با همدیگر، این فرایند کامل می گردد.

کاربرد آن  به فلزات آسیب وارد نمی کند. محلول های براق کننده این مجموعه شامل، مایع ویبره برای الومینیم SH30، مایع ویبره SH80 .مایع ویبره مس M761 و مایعNH40 می باشد. از دیگر کاربرد های آن استفاده برای تمیزکردن قطعات نقره می باشد. قطعاتی نظیر لوستر نقره ای و قاشق چنگال نقره را می توان با استفاده از مایع ویبره و دستگاه ویبره براق نمود.

قیمت شامپو ویبره:

شامپو ویبره ها متنوع می باشند. لذا برای انتخاب نوع آن و همچنین مشخص نمودن فلز، با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مشخصات مایع ویبره مس و آلومینیم:

شوینده ویبره محلولی غیر اسیدی است که هرگونه رسوب و چربی را از سطح تمیز می نماید. این محصول برای تمیز کردن روی تمیزکردن فلز روی، تمیزکردن آلومینیم، تمیزکردن مس، تمیزکردن قطعه های فلزی، براق کننده قطعات خودرو استفاده می شود. این محصول کم کف می باشد و قابلیت ترکیب با آب را دارد. معمولا شوینده های ویبره در مدت زمان 15 دقیقه قطعات را تمیز و براق می نمایند. این آلودگی ها شامل رسوب، چربی و تیرگی می باشد.

خرید دستگاه و مایع ویبره برای براق کردن :

دستگاههای ویبره دارای حجم های متفاوتی می باشند و با توجه به میزان تولید و همچنین اندازه قطعات می توان حجم دستگاه ویبره را مشخص نمود.


  Notice: Undefined index: tie_posts_num in /home/mitind/domains/mitindetergent.com/public_html/wp-content/themes/sahifa/template-best-reviews.php on line 38

  Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/mitind/domains/mitindetergent.com/public_html/wp-content/themes/sahifa/template-best-reviews.php on line 38