آخرین خبرها
گامازول
مایع تمیز کردن اثر لاستیک از پارکینگ مایع تمیز کردن اثر لاستیک لیفتر مایع تمیز کردن اثر لاستیک در سالن تولید مایع تمیز کردن اثر لاستیک مایع تمیز کردن خودرو دیزل تمیز کننده روغن

مایع تمیزکننده رد لاستیک، خط ترمز NH90

1) مایع تمیزکننده رد لاستیک و خط ترمز :

مایع تمیزکننده  NH90 هرگونه رد لاستیک خودرو، کامیون و لیفتراک در پارکینگ، کارگاه، کارخانه و سالن های تولید لاستیک را به راحتی از بین می برد. محلول تمیزکننده رد لاستیک چند منظوره می باشد به نحوی که خط ترمز، روغن، چربی و سیاهی را از سطوح پارکینگ و کارگاه تمیز می نماید. از این مایع تمیز کننده می توان برای تمیز کردن رد لاستیک هواپیما در باند پرواز استفاده نمود. همچنین این مایع برای تمیز کردن دوده های صنعتی  اثر کک و مازوت استفاده می شود.

این محلول قابل ترکیب با آب می باشد و برای تمیزکردن اثر لاستیک، در پوشش های اپوکسی، سنگ و بتن استفاده می شود. با استفاده از این تمیزکننده، به راحتی اثر لاستیک خودرو از روی سطح و رگه ها تمیز می شود. این مایع به پوشش اپوکسی و پی وی سی(PVC) آسیب نمی رساند.

مایع گامازول برای تمیزکردن اثر لاستیک در کارگاه های صنعتی، تعمیرگاهها و انبارها کاربرد دارد. گامازول این سطوح را به خوبی تمیز می کند. اصولا به دلیل ایجاد اثر لاستیک بر روی سطوح، سطحی نا زیبا ایجاد می شود و تمیز کردن به راحتی نمی باشد. این اثر بر روی سطوح اپوکسی، سطح آسفالت،  سنگ و موزاییک مشکلاتی ایجاد می نماید.

2)نحوه استفاده از مایع تمیزکننده خط ترمز و اثر لاستیک:

اثر خط لاستیک معمولا در تعمیرگاه ها و کف و رمپ پارکینگ ها ظاهر تیره ایجاد می نمایند. برای تمیزکردن خط  لاستیک خودرو، لیفتراک می توان از مایع تمیزکننده رد لاستیک NH90 استفاده نمود. تمیزکردن چربی و اثر لاستیک از روی کف اپوکسی، روغن در فرودگاه و لاستیک هواپیما به راحتی انجام می شود.

مایع تمیزکننده اثر لاستیک، سیاهی و چربی رمپ پارکینگ، خطوط هوایی،تعمیرگاه، پارکینگ کف اپوکسی، لیفتراک،کامیون،خودرو ، سیاهی تایر، سنگ و موزاییک را تمیز می نماید.

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیزکننده اثر لاستیک
شوینده رد لاستیک

3)شوینده برای تمیز کردن رد لاستیک هواپیما:

برای تمیز کردن رد لاستیک هواپیما در باند پرواز، می توان از مایع تمیزکننده باند هواپیما NH90استفاده نمود. این مایع خط ترمز و اثر لاستیک هواپیما را به خوبی تمیز می نماید. تمیز کننده رد لاستیک زیست تخریب پذیر بوده و سریع اثر لاستیک و تایر هواپیما را از باند تمیز می نماید.

تمیزکردن رد لاستیک در باند پرواز ه‌اپژما، پارکینگ و رد لاستیک لیفتر در کارگاه
مایع تمیزکننده رد لاستیک

 

1-3)علت ایجاد رد لاستیک هواپیما در باند پرواز:

به دلیل فشار های بالایی که در حین فرود، چرخ های هواپیما به باند پرواز وارد می نمایند، خطوطی از جنس لاستیک در باند پرواز ایجاد می شود. این خطوط مشکل ساز می باشد و تمیز کردن آنها با شوینده های معمولی دشوار می باشد. بنابراین برای تمیز کردن آنها می توان از مایع تمیز کننده اثر لاستیک استفاده نمود.

2-3)چرا رد لاستیک هواپیما از باند پرواز تمیز می شود؟

خطوط پرواز هواپیما باید همیشه تمیز و عاری از رد لاستیک باشد. بنابراین با استفاده از تمیز کننده اثر لاستیک می توان این خطوط را تمیز نمود. برای تمیز کردن  رد لاستیک از باند هواپیما ، می توان به روش دستی و روش اسکرابر سطح را تمیز نمود. شوینده رد لاستیک بسیار کارآمد بوده و در کمترین زمان خطوط لاستیک و ترمز را تمیز می نماید.

مایع تمیزکننده برای رد لاستیک هواپیما در باند فرودگاه
مایع تمیزکننده برای رد لاستیک هواپیما در باند فرودگاه

4)مایع تمیزکننده اثر لاستیک و چربی از اپوکسی و پی وی سی:

 برای تمیزکردن چربی و اثر لاستیک از مکان هایی نظیر آزمایشگاهها، باشگاه های ورزشی با کفپوش اپوکسی، سوله های  با کفپوش اپوکسی،

تمیزکننده اثر لاستیک برای کف کارگاه، کف پارکینگ و سوله ( سطح کف با اپوکسی و پی وی سی) :

یکی از خصوصیات سطح اپوکسی این است که به مرور زمان اثر لاستیک بر روی سطح آن باقی می ماند. بنابراین برای تمیز کردن آن،  باید از مایعی استفاده شود که توانایی پاک کردن رد لاستیک را داشته باشد. همچنین برای سطح و کف کارگاههای تولیدی نظیر کارگاه تراشکاری و فرزکاری و آزمایشگاهها از این تمیز کننده استفاده می شود.

تمیزکردن رد لاستیک از سطح اپوکسی در سالن های مونتاژ و سالن های انبار را می توان با تمیز کننده NH90 انجام داد.

مایع تمیزکننده رد لاستیک
مایع تمیزکننده اثر لاستیک. مایع تمیزکننده روغن و گریس

5)تمیزکننده اثر لاستیک از پارکینگ و سالن های تولید:

 به عنوان مثال گامازول کف های حاوی آسفالت و قیر و همچنین سطوح پلاستیکی (مانند PVC) را به خوبی تمیز می کند. یکی از عملکرد های مهم گامازول، تمیزکردن قیر از روی سطوح می باشد. گامازول سطح و کف های اپوکسی و پی وی سیPVC الوده  به قیر را تمیز نماید. این محصول چربی را از کف سالن های تولید، سالن های تراش و فرز تمیز می نماید.

6)تمیز کردن رد لاستیک لیفتر :

حمل بارهای سنگین بر روی لاستیک های لیفتر باعث می شود که ریزه های لاستیک در سطح سیمان و اپ‌وکسی نفوذ نماید. بنابراین تمیز کردن اثر لاستیک لیفتر مشکلاتی را در انبار و سالن های نگهداری تجهیزات ایجاد می نماید. و تمیز کردن آن بدون محلول های تمیز کننده اثر لاستیک، دشوار می باشد.

7) شوینده رد لاستیک برای کارخانه لاستیک سازی:

مایع تمیزکننده اثر لاستیک در کارخانه لاستیک سازی برای تمیز کردن خطوط استفاده می شود.

8)مایع تمیزکننده چربی و روغن:

مایع تمیزکننده رد لاستیک، چند منظوره می باشد. این مایع روغن و چربی را نیز تمیز می نماید. این محصول در پارکینگ، کارگاه ، تعمیرگاه و انبار و سوله استفاده می شود.

9)مشخصات مایع تمیزکننده اثر لاستیک:

مایع تمیزکننده رد لاستیک بر پایه آب می باشد. این مایع به نحوی تولید می شود که سطوح را تمیز می نماید و به آنها آسیب نمی رساند. به علت قابلیت ترکیب با آب ، استفاده از آن به صرفه می باشد. این مایع دارای مشخصات زیر می باشد.

  • مایع تمیز کننده اثر لاستیک زیست تخریب پذیر می باشد.
  • بدون بو
  • تمیز کنندگی سریع
  • این مایع به سطح آسیب نمی رساند.

10)از مایع تمیز کننده رد لاستیک چگونه استفاده می شود؟

در ابتدا با استفاده از مایع تمیز کننده، اثر لاستیک را شستشو می دهیم. و در نهایت می توانیم آن ناحیه را با آب تمیز نماییم. رد لاستیک با شوینده های معم‌لی تمیز نمی شود بنابراین باید از محلولی استفاده شود که برای شستشوی آن موثر باشد.

11)مایع تمیز کننده رد لاستیک برای چه سطوحی استفاده می شود؟

  یکی از قابلیت های مهم این مایع، عدم آسیب به سطوح می باشد. تمیزکننده رد لاستیک را می توان برای اکثر سطوح استفاده نمود در متن زیر این سطوح معرفی می گردد.

  • مایع تمیز کردن رد لاستیک از سطح سرامیک
  • تمیزکردن رد لاستیک از سطح اپوکسی
  • تمیزکننده رد لاستیک از روی سطح سنگ و بتن

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیز کننده کف بیمارستان. مایع اسکرابر برای پاک کردن رد لاستیک

مایع تمیز کننده کفپوش(پی وی سی و اپوکسی)

شرکت ناوک صنعت تولید کننده مایع تمیز کننده کفپوش، آماده همکاری با کارخانه های تولید کننده کفپوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *