آخرین خبرها
روان کاری محافظت با اسپری WD40
Wd40مایع

اسپری و مایع WD-40 دبلیو دی چهل

 اسپری و مایع WD40 :

اسپری و مایع WD40 روان کننده ای است که مانع از زنگ  قطعات آهنی و فولادی می شود. و همچنین زنگ را از قطعات آهنی و فولادی تمیز می نماید. محلول WD40 سه وظیفه تمیزکاری، روان کاری و محافظت(جلوگیری از زنگ قطعه) را به صورت همزمان انجام می دهد. این محصول رطوبت را نیز از قطعات فلزی دور می نماید.

معرفی اسپری و مایع WD40:

شوینده WD40 محلولی است که چربی را تمیز و روانکاری را به صورت همزمان انجام می دهد. با استفاده از این مایع می توان چربی شویی نیز انجام داد به صورتی که محیط های دارای چربی اضافه را تمیز می نماید.

اسپری دبلیو دی در صنایع هوا فضا، صنایع هوایی، صنایع نظامی، صنعت خودرو، تعمیر گاه های خودرو و تجهیزات کشاورزی کاربرد فراوانی دارد. باعث جلوگیری از زنگ بیل و قطعات تراکتور می شود و آنها را در برابر زنگ زدگی محافظت می نماید.

اسپری دبلیو دی چهل دارای کاربرد های متنوع نظیر روان کاری لولاها. روان کاری و محافظت از زنجیر دوچرخه و موتورسیکلت، روان کاری و محافظت از چرخدنده ها، روان کاری و محافظت از بلبرینگ ها. روان کاری کلید و قفل، روان کاری گیره و چوب پرده، کرکره، صدا گیری تخت خواب، ابزار نجاری. خیاطی، روان کاری درب کابینت می باشد .

مایع WD40 روان کننده ای که از زنگ قطعات جلوگیری می کند. مجموعه هایی که نیاز به روان کاری و روغن کاری دارند. باید در برابر زنگ محفوظ بمانند. این مایع از زنگ قطعات جلوگیری میکند.

 

روان کاری محافظت با اسپری WD40
اسپری WD40

مزیت اسپری و مایع WD40:

شوینده WD40 دارای مزیت های فراوانی می باشد. برتری این اسپری، ظرافت در مصرف آن می باشد. به نحوی که بدون کوچکترین آلودگی، می توان از آن استفاده نمود. مزیت دیگر آن حمل نقل آسان می باشد.

کاربرد اسپری و مایع WD40
  • جلوگیری از خوردگی
  • کاربرد در کشاورزی،

  • صنایع هوافضا،

  • Wd40در کارگاه ها و تعمیرگاه ها و مکانیکی ها،
  • اسپری Wd40در صنایع خودرو سازی،

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیز کننده کف بیمارستان. مایع اسکرابر برای پاک کردن رد لاستیک

مایع تمیز کننده کفپوش(پی وی سی و اپوکسی)

شرکت ناوک صنعت تولید کننده مایع تمیز کننده کفپوش، آماده همکاری با کارخانه های تولید کننده کفپوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *