آخرین خبرها
براقی قلع:  مایع براق کننده قلع به خوبی قطعات پوشش داده شده با قلع را تمیز می نماید. قلع یک فلز نرم و سفید رنگ است که از یک ماده معدنی،  فرآوری شده است این عنصر زنگ نمیزند اما وقتی اکسید می شود کدر و تیره می گردد بنابراین برای تمیز کردن آن می توان از محصول براقی قلع استفاده نمود. براق کننده  قلع برای قطعات ساخته شده از قلع استفاده می شود با استفاده از مایع براق کننده قلع می توان به راحتی قطعات را براق نماییم .مایع براق کننده قلع در گالن های 20لیتری عرضه می گردد. قلع عنصری است که به راحتی اکسید نمی شود و برای پوشش دهی دیگر فلزات کاربرد دارد . معمولا بعضی از ورق ها ، کانکتور ها، ظروف و قالب ها با قلع پوشش داده می شود ، برای براقی این قطعات می توان از براق کننده قلع استفاده نمود. موارد کاربرد براقی قلع ، براق کردن قالب های پوشش داده شده با قلع، براق کردن کانکتور پوشش با قلع، براق کردن ورق پوشش داده شده با قلعبراق کننده قلع، روش براق کردن قلع، قلع چگونه براق  می شود، روش براق کردن قلع، جرم گیری از قلع

براقی و کمک براقی قلع

براقی قلع DL4:

مایع براق کننده قلع به خوبی قطعات پوشش با قلع را تمیز می نماید. قلع یک فلز نرم و سفید رنگ است که از یک ماده معدنی، فرآوری می شود. این عنصر زنگ نمیزند اما وقتی اکسید می شود کدر و تیره می گردد بنابراین برای تمیز کردن آن می توان از محصول براقی قلع استفاده نمود. براق کننده قلع برای قطعات قلع استفاده می شود.

با استفاده از مایع براق کننده قلع می توان به راحتی قطعات را براق نماییم. مایع براق کننده قلع در گالن های 20لیتری عرضه می گردد. قلع عنصری است که به راحتی اکسید نمی شود و برای پوشش دهی دیگر فلزات کاربرد دارد . معمولا  ورق ها ، کانکتور ها، ظروف و قالب ها با قلع پوشش داده می شود. برای براقی این قطعات می توان از براق کننده قلع استفاده نمود. موارد کاربرد براقی قلع، براق کردن قالب های پوشش با قلع، براق کردن کانکتور پوشش با قلع، براق کردن ورق پوشش با قلع.

تمیز کننده استیل
مایع تمیز کردن قلع

براق کننده قلع، روش براق کردن قلع، قلع چگونه براق  می شود، روش براق کردن قلع، جرم گیری از قلع

 تمیزکننده و براق کننده گالوانیزه:

گالوانیزه پوششی است که برای محافظت از مخزن لوله ورق های آهنی و فولادی استفاده می شود. برای تمیزکردن و براق کردن لوله ، ورق و مخزن گالوانیزه از این مایع استفاده می شود.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

ژل جوشکاری استیل

ژل استیلPAROX: پس از جوشکاری استیل و فولاد. ناحیه جوش، سیاه و تیره می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *