آخرین خبرها
شوینده صنعتی
شوینده صنعتی

شوینده صنعتی (Industrial Detergent)

 شوینده صنعتی و کاربرد آن :

شوینده های صنعتی محلولی هایی هستند که کمک فراوانی به تولید،زمان تولید، کاهش قیمت های تولید و افزایش کیفیت محصول می کنند. شوینده کاربرد فراوانی در صنعت فولاد سازی، صنایع خودرو سازی و صنایع پزشکی دارد، از شوینده درصنعت نفت و پترو شیمی و نساجی نیز استفاده می شود، شوینده می تواند به راحتی محتویات آلودگی را از سطوح تمیز نماید. این شوینده ها می توانند آلودگی ها را در کمترین زمان از بین ببرند.

شوینده در تمیزکردن الودگی، زنگ و جرم کاربرد فراوانی دارد. با کاربرد شوینده  می توان موتورهای چرب، دیسک و صفحه های چرب، جعبه دنده ها و پوسته گیربکس را تمیز نمود. مواد شوینده در قطعه شویی کاربرد فراوان دارد. شوینده در دوره انبارداری از سطوح قطعات محافظت می نماید. از دترجنت صنعتی برای شستشوی فیلتر گازوییل با آغشتگی به روغن و چربی های صنعتی سنگین استفاده می شود. شوینده در باطری سازی، سرب را تمیز می نماید. با استفاده از شوینده  می توان دستگیره درب، لوله ها، چدن و بدنه خودرو را تمیز کاری نمود. 

شوینده برای جوشکاری استیل:

 تمیزکاری جوشکاری، روش تمیزکردن جوشکاری استیل، روش تمیز کردن جوش استیل، روش تمیزکردن ورق استیل ،تمیزکردن جوش استیل، تمیز کردن مخزن استیل، تمیزکردن جوشکاری فولاد، تمیزکاری اسکله فولادی، تمیزکردن صندوق استیل تمیز کردن جعبه استیل
شوینده صنعتی
شوینده صنعتی برای تمیز کردن جوشکاری استیل
روغن سنباده،روغن پولیش، خمیر پولیش، خمیر سرسیلندر، خمیر گریندینگ، خمیر پولیش سرسیلندر
روغن سنباده،روغن پولیش، خمیر پولیش، خمیر سرسیلندر، خمیر گریندینگ، خمیر پولیش سرسیلندر
روان کاری محافظت با اسپری WD40
مایع و اسپری WD40

 

شوینده صنعتی برای تمیزکردن روغن و چربی:

  وقتی که چربی های قوی به سطوح می چسبند تمیز کردن آنها به این راحتی نیست بنابراین باید از محلولی استفاده نمود که به راحتی چربی را از سطح تمیز و به سطح آسیب نرساند. تمیزکردن چربی از سطح استیل ، الومینیم و همچنین تمیز کردن چربی در صنعت نفت و پتروشیمی شامل این موارد می باشد.

شوینده صنعتی برای تمیز کردن سطح پارکینگ:

از شوینده برای تمیز کردن کف پارکینگ و کارگاهها استفاده می شود، برای تمیز کردن کف کارگاه و یا پارکینگ می توان از دستگاه اسکرابر و یا به صورت دستی، تمیز کاری را انجام داد.

شوینده صنعتی برای تمیز کردن صنایع پتروشیمی و صنعت نفتی:

برای تمیز کردن در حوزه نفتی نیاز به شوینده های قوی می باشد.

شوینده برای تمیزکردن زنگ و چربی از فلزات:

 از مواد شوینده برای تمیز کردن سطح آلومینیم، برنج و دیگر فلزات استفاده می شود.

 

شوینده  برای تمیزکردن قالب :

 تمیز کننده قالب را می توان برای تمیز کردن رزین، تمیزکردن زنگ و تمیز کردن چربی از قالب استفاده نمود.

شوینده  و نظافت صنعتی:

از شوینده برای تمیز کردن جرم، الودگی و هرگونه جرم ناشی از اثر لاستیک و چربی استفاده می شود. 

تمیز کردن ابزار پزشکی و جراحی: به دلیل ساخت ابزار پزشکی از استیل، شوینده این ابزار را تمیز و براق می نماید.

 

 

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و فولاد

تمیزکننده فولاد، تمیزکننده انواع فولادهای ضدزنگ

پسیویشن فولاد چگونه انجام می شود. در اینجا روش پسیویشن فولاد توضیح داده می شود. تمیز کردن لوله های فولادی ضد زنگ تمیز کردن لوله های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق فولادی ضد زنگ، تمیز کردن فولاد در کارخانه تمیز کننده فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی روش تمیز کردن فولاد