آخرین خبرها
تمیز کننده قالب: برای تمیز کردن قالب می توان از مایع تمیز کننده قالب MP-60 استفاده نماییم این مایع هرگونه آلودگی را از سطح قالب تمیز می کند.

مایع تمیزکننده رسوب Disclear

1)مایع رسوب بر  از لوله و مخزنdeposits cleaner:

 رسوب در لوله ها و مخزن ها یکی از مشکلاتی است که کارایی سیستم را کاهش می دهد. بنابراین برای تمیز کردن رسوب باید مطابق استاندارد رفتار نمود. به نحوی که تمیز کردن رسوب از سیستم باعث خوردگی در سیستم نشود. با کاربرد مایع و ژل رسوب بر ، کارایی سیستم افزایش می یابد.

خوردگی نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که در صورت عدم توجه ، به شدت به سیستم آسیب می رساند، خوردگی در حوزه های نفتی، خوردگی در بویلر، خوردگی در لوله های انتقال گاز و نفت، خوردگی درخودرو سازی مورد توجه باید قرار گیرد.

تمیز کننده رسوب و زنگ از لوله و مخزن
مایع تمیز کننده رسوب و زنگ از لوله و مخزن

معمولا پس از مدتی سیستم های تاسیساتی دچار رسوب های ناشی از سختی آب می شوند به نحوی نشست رسوب در جداره تجهیزات، باعث کاهش راندمان و افزایش هزینه ها می گردد بنابراین می توان با کاربرد جرم زدا ، این رسوب ها را از بین برد. با استفاده از مایع جرم زدا می توان در کمترین زمان جرم را از بین برد نحوه عملکرد مایع تمیزکننده به این صورت است که این مایع فقط جرم را از بین می برد . برای از بین بردن جرم در دیگ های بخار نیز می توان از مایع جرم زدا استفاده نمود.

2)مایع رسوب زدایی از مخزن و دیگ بخار :

رسوبزدایی از لوله ها ، رسوبزدایی از برج خنک کننده، رسوب زدایی از دیگ بخار، جرم زدایی از مخزن، بویلر، دیگ بخار،برج خنک کننده ، به وسیله دیسکلیر(Descale) ،رسوب گیری از دیگ های بخار باعث افزایش بازدهی آنها می شود ولی باید توجه داشت که از محلول هایی استفاده نماییم که به صورت کلی دارای مواد ضد خورنده باشد.


مایع های ضد جرم این شرکت برای جرم گیری از خنک کننده های مربوط به قالب های صنعتی، تمیزکردن لوله ها و سیستم های خنک کننده می باشد.

3)رسوب زدایی در بویلر ، دیگ بخار و برج خنک کننده:

رسوبزدا در سیستم های گرمایشی و سرمایشی، تصفیه خانه، جرم زدایی از لوله و مخزن، از توربین بخار، و نیروگاه برق

مایع رسوب زدا و زنگ زدا از لوله و مخزن:  رسوب در لوله ها و مخزن ها یکی از مشکلاتی است که کارایی سیستم را کاهش می دهد و برای تمیز کردن رسوب باید مطابق استاندارد رفتار نمود به نحوی که تمیز کردن رسوب از سیستم باعث خوردگی در سیستم نشود.  خوردگی نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که در صورت عدم توجه ، به شدت به سیستم آسیب می رساند ، خوردگی در حوزه های نفتی ، خوردگی در بویلر، خوردگی در لوله های انتقال گاز و نفت، خوردگی در خودرو سازی مورد توجه باید قرار گیرد.
رسوب زدایی

از دیگر کاربرد جرم زدا، از بین بردن رسوب در نیروگاه می باشد.

جرم زدایی از دیگ بخار، لوله های انتقال آب. و برج خنک کننده

4)کاربرد مایع رسوب زدا:

  1.  جرم زدایی از سیستم خنک کننده های تزریق پلاستیک
  2. کاربرد در بویلر
  3.  کاربرد در برج خنک کننده

5)مزایای استفاده از مایع و ژل رسوب بر:

  1. مایع جرم زدا باعث کاهش هزینه ها و افزایش راندمان می شود.
  2. استفاده از مایع تمیز کننده ، باعث از بین بردن جرم و عدم آسیب به تاسیسات می گردد.

6)استفاده از ضد رسوب و ضد خوردگی در حوزه نفت:

استفاده از بازدارنده خوردگی یکی از تجهیزات اصلی در پالایشگاه ها و چاه های استخراج نفت و گاز است. بنابراین باید از خوردگی و پوسیدگی خطوط انتقال نفت و گاز جلوگیری شود. بازدارنده های خوردگی در زمینه تصفیه فاضلاب نیز کارایی داشته و باعث حفظ و نگهداری تجهیزات می شود.
یکی از بزرگترین مشکلات صنایع مرتبط با نفت و گاز، خوردگی لوله ها و اتصالات است. به نحوی که در نهایت منجر به پوسیدگی و آسیب در بخش های مختلف می شود. تعمیر و تعویض خطوط لوله و اتصالات می تواند بسیار پرهزینه و علاوه بر آن زمان بر باشد. مواد ضد خوردگی در محیط های پالایشگاهی نیز کاربرد دارد.
کاربرد اصلی مواد ضد خوردگی، جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی در خطوط انتقال پالایشگاه های نفت و گاز است. هزینه های مالی بالای مربوط به نگهداری خطوط لوله و خطرات پوسیدگی لوله از دلایل اصلی استفاده گسترده از این مواد می باشد.

7)مشخصات مایع رسوب زدا:

مایع رسوب زدا دارای عملکرد خوب بوده و به سطح آسیب نمی رساند ، خاصیت این مایع ضدخوردگی می باشد. این مایع برای مبدل حرارتی کاربرد دارد.

مایع تمیزکننده زنگ و رسوب  از لوله و مخزن، برج خنک کننده(Cooling Tower) تصفیه خانه و تمیز کننده جرم از سیستم های گرمایشی و سرمایشی:

8)ژل رسوب زدا برای جرم گیری و جرم زدایی از بویلر:

مایع تمیزکننده جرم از لوله ها، در صنعت نفت و پتروشیمی کار برد دارد. این مایع در صنعت هایی نظیر صنعت خودرو سازی ، صنایع نظامی و فولاد سازی کاربرد دارد. افزایش راندمان سیستم های حرارتی با جرم زدایی از لوله ها و دیگ های بخار، تمیز کننده دیسکلر به رسوب زدای دیسکلر نیز معروف می باشد. این مایع هرگونه رسوب را از درون لوله ها و مخزن تمیز می نماید، تمیز کننده رسوب در سیستم های آب و فاضلاب کاربرد فراوان دارد.در متن زیر کاربرد تمیز کنننده جرم معرفی می گردد.

تمیزکننده زنگ و رسوب برای لوله ها، تمیز کردن رسوب از مخزن، برای رسوبزدایی در نیروگاه، در سیستم های گرمایشی سرمایشی، رسوبگیری از مخزن،  از لوله.  از سیستم های گرمایشی،  از تصفیه خانه ، تمیز کننده سیستم های فاضلاب، از مخزن و برج خنک کننده.

مایع مخصوص برج خنک کنندهCooling Towerتمیز کننده و رسوب گیر در تصفیه خانه، کلیه رسوب ها را تمیز می کند و همچنین باعث تمیزی مخزن و لوله ها نیز می شود. معمولا جرم ها به صورت جرم درون لوله ها باعث مسدود شدن لوله ها می شود و این پدیده باعث کاهش راندمان دستگاه ها می شود. جرم ها به دلایل مختلفی داخل بویلر. دیگ های بخار و لوله ها ایجاد می شوند این جرم ها باعث کاهش راندمان و آسیب به آنها میگردد.

مواد شیمیایی این شرکت به خوبی جرم را از درون لوله تمیز می نماید. فروش انواع جرم زدا. تمیز کننده انواع جرم و گچک از سیستم های بخار ، رجرم گیر برای تصفیه خانه و نیروگاه.

9)کاربرد مایع مخصوص بویلر و کولینگ تاور:

مایع ضد رسوب مخصوص برج خنک کننده به فلزها آسیب نمی رساند و قابلیت ترکیب با آب را دارد.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتی tap cleaner liquid

1)براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتیtap and shower cleaner liquid: شیرآلات کاربرد وسیعی در صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *