آخرین خبرها
بعضی مواقع در آزمایشگاه سطوح شیشه آلوده به چربی و یا جرم می شوند بنابراین برای تمیز کردن این سطوح می توان از تمیز کننده، مایع تمیز کننده لک از شیشه ، مایع تمیز کننده چربی سنگین از شیشه، تمیز کننده جرم از شیشه، تمیز کننده چربی از شیشه، تمیز کننده شیشه آزمایش، تمیز کننده نمای شیشه، تمیز کننده مواد نفتی از شیشه، تمیز کننده بخار و مواد نفتی از شیشه،

مایع و اسپری تمیزکننده شیشه، سلول خورشیدی و توربین بادی

 تمیزکننده شیشه و آیینه:

برای تمیزکردن جرم چربی از سطح شیشه می توان از مایع تمیزکننده شیشه و آیینه استفاده نمود. این مایع به بهترین نحو سطح شیشه را تمیز می کند و هیچ گونه لک و اثر بر روی شیشه باقی نمی گذارد. کاربرد این مایع باعث می شود که کمترین مقدار آب به کار برود و در مصرف آب صرفه جویی شود. در زیر کاربردهای متنوع این محصول معرفی می گردد.

 تمیزکننده شیشه و آیینه، هرگونه لک و کثیفی را از سطح شیشه و آینه تمیز می نماید و آنها را مثل اول تمیز و بدون لک می نماید این محصول شیشه ها و آئینه های کهنه را به خوبی تمیز می نماید.این مایع در حمام، از تاثیر بخار بر روی شیشه و آیینه جلوگیری می نماید. و شیش و آیینه بدون بخار و تمیز قابل استفاده می شود.

تمیز کننده جرم،چربی از شیشه سلول خورشیدی:

سطح شیشه سلول خورشیدی پس از مدتی کثیف می شود همچنین لک هایی روی سطح شیشه ایجاد می شود که با هیچ نوع شوینده ای تمیز نمی شود. بنابراین با شوینده شیشه این شرکت می توان هرگونه لک را تمیز نمود.

وجود لک و کثیفی بر روی سطح شیشه سلول خورشیدی باعث کاهش راندمان می شود.

روش تمیز کردن پنل خورشیدی :

برای تمیز کردن گرد و غبار و چربی از روی سطح شیشه پنل خورشیدی باید از مایع تمیز کننده جرم و چربی استفاده نمود. با تمیز کردن این آلودگی ها کارایی این سلول ها افزایش می یابد.

 تمیزکننده چربی و جرم از سطح شیشه :

مایع تمیز کردن شیشه رومیزی و درب شیشه ای: بعضی مواقع در آزمایشگاه سطوح شیشه آلوده به چربی و یا جرم می شوند، بنابراین برای تمیزکردن آن، می توان از مایع تمیزکننده لک از شیشه استفاده نمود.

مایع تمیز کننده نمای ساختمان شیشه ای. مایع تمیز کننده شیشه. مایع تمیزکننده آینه های لک دار و کثیف
مایع تمیزکننده شیشه

مزایای مایع تمیز کننده نمای شیشه:

1-مایع تمیزکننده نمای ساختمان برای تمیزکاری و شستشوی نمای سنگ، نمای آجر و نمای کامپوزیت کاربرد دارد.

2- تمیزکننده نمای ساختمان به خوبی جرم و سیاهی را از سطح پاک می کند.

3-  کاهش مصرف آب

4-  استفاده از روش نانو تکنولوژی .

5- درخشندگی و تمیزی خوب

مایع تمیز کننده دیوار:

تمیزکننده مخصوص تمیزکردن قیر، نفت و مواد نفتی از روی دیوار و شیشه: مایع تمیزکننده قیر و مواد نفتی، هرگونه الودگی و جرم را از روی شیشه، دیوار تمیز می نماید. مایع مخصوص تمیزکردن قیر و مواد نفتی به محیط زیست آسیب نمی رساند و دوستدار محیط زیست می باشد. یکی از قابلیت های مایع تمیزکننده قیر و مواد نفتی از روی دیوار و شیشه، عدم آتش سوزی و احتراق می باشد. بنابراین با ایمنی کامل می توان هر گونه الودگی و جرم را از روی سطوح تمیز نمود

"مایع


مایع تمیز کننده نمای شیشه ای ساختمان:

این محصول در دستگاه واترجت استفاده می شود و کمترین مصرف آب را در بر دارد. هدیه ی این محصول نمایی پاک و زیبا می باشد. امروزه به دلیل آلودگی های مختلف، نمای ساختمان ها به مرور زمان تیره می شود و جلای خود را از دست می دهد. این مایع ها پس از کاربرد و شستشوی نمای ساختمان بهترین چشم انداز را ایجاد می کنند. شوینده می تواند جرم و سیاهی را به خوبی از بین ببرد و نمای ساختمان را تمیز نماید. نماهای متفاوتی نظیر نمای سنگ، نمای آجر، نمای آلومینیم و نمای بتن را می توان به راحتی با مایع تمیزکننده نمای ساختمان تمیز نمود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتی

براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتی: برای تمیزکردن شیرآلات می توان از تمیزکننده و براق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *