آخرین خبرها

نوآوری

مایع تمیز کننده استیل و فولاد :
معمولا در هنگام جوشکاری استیل، لایه ای از مواد مختلف در اطراف خط جوش ایجاد و رنگ آن عوض می شود. ژل استیل برای تمیز کاری استیل و خط جوش حاصل از جوشکاری استیل استفاده می شود. ژل استیل آسیبی به استیل وارد نمی کند بلکه با پاک سازی جرم ها از محل جوشکاری و اطراف خط جوش، باعث محافظت از آن می شود. ژل استیل شبیه به خمیر دندان بوده و در کارخانه های مواد غذایی ، دارو سازی و ساخت تجهیزات کاربرد دارد.
ژل استیل غیر سمی و بی بو بوده و اپراتور به راحتی می تواند با استفاده از آن سطوح استیل را تمیز کاری نماید.

تمیز کاری سطوح فولاد ضد زنگ (استیل) Cleaning of stainless steel
تقریبا تمام گرید های فولاد ضد زنگ، دچار لکه و رسوب خواهند شد بنابراین باید همیشه این سطوح، تمیز نگهداری شوند، در این مواقع استفاده از مواد شیمیایی استاندارد توصیه می شود.  بعضی مواقع عده ای از روی نا آگاهی، سطوح استیل و یا شیر آلات منزل را با مواد شیمیایی غیر استاندارد، تمیز کاری می کنند ، مطمئنا درمدت زمان کوتاهی آسیب های جدی و جبران ناپذیری به این سطوح وارد می شود. سطوح استیل به روش های مختلفی تمیز کاری و محافظت می شوند، بنابراین در هر کدام از موارد، باید به روش مخصوص به خود تمیز کاری شوند، در غیر این صورت به سطح استیل آسیب وارد می شود. در زیر روش های مربوطه معرفی می شوند.
1-رسوب:معمولا به مرور زمان در سطوح استیل، لایه ای خاکستری و یا تیره ، رسوب می کند این لایه را می توان با مواد شیمیایی مخصوص این شرکت ، تمیز کاری و براق نمود.

2-بعضی مواقع نیز در اثر جوشکاری بر روی سطوح استیل، لایه ای بنفش و همچنین لایه ای از فلز ایجاد می شود. بنابراین با ژل تمیز کاری استیل و خط جوشکاری استیل، این شرکت، می توان این لایه ها و خطوط حاصل از جوشکاری را تمیز کاری نمود، این کد نه تنها سطوح را تمیز میکند بلکه از آن سطح نیز محافظت می نماید.
3-برای Passivation نیز ماده شیمیایی مخصوص وجود دارد.  با استفاده از این فرایند لایه ای محافظ بر روی سطح استیل ایجاد می شود و باعث افزایش طول عمر استیل می گردد.
4-تمیز کاری و براقیت: در این روش سطوح استیل که آلوده به چربی و روغن است را با کد های مخصوص این شرکت، تمیز نموده و همچنین می توانیم آن سطح را برا ق نماییم این عملیات بدون آسیب به سطح استیل انجام می شود.

برای رفع مشکل خطوط تولید مربوط به استیل و قطعات استیل، رفع مشکل خطوط تولید مربوط به الومینیم و قطعات الومینیم و رفع مشکل خطوط تولید مربوط به مس و قطعات مس می توان از نو آوری های مختلف استفاده نمود. رفع مشکل چربی زدایی در خط تولید، رفع مشکل زنگ و زنگ زدایی در خط تولید، رفع مشکل جداکننده ها در خط تولید

واکس جداکننده قالب پلی یورتان
واکس های جدا کننده قالب های پلی یورتان،  نقشی حیاتی در این زمینه ایجاد می کنند، با انتخاب یک واکس ایده آل، میتوانیم در هزینه ها و بهره وری تاثیر مستقیم بگذاریم. از طرفی این مورد در عوامل زیست محیطی نیز اثر خواهد گذاشت. واکس های جداکننده ادارای استانداردهای زیست محیطی بوده به نحوی که اپراتور به راحتی می تواند از آن استفاده نماید. رنگ این واکس های جداکننده روشن بوده و همچنین بدون بو می باشد

شستشوی موتور خودرو بدون مصرف آب ،ژل ظرفشویی،  با کیفیتی بی نظیر، سازگار با ماشین ظرفشویی

انواع شوینده ها
امروزه محققان موفق شده اند با استفاده از کاربرد مواد محافظ در شوینده ها، لایه ای محافظ بر روی بدنه خودرو ایجاد نمایند ، این لایه محافظ میتواند از اثر مضر ماورا بنفش بر روی خودرو جلوگیری نماید و باعث می شود که رنگ خودرو آسیب نبیند.این مواد محافظ، با استفاده از مواد نانو تکنولوژی ساخته شده، همچنین این مواد نانو باعث میشود خودرو شما همیشه بازتابی جذاب داشته باشد.

شوینده  صنعتی Indystrial detergent
شوینده صنعتی با استفاده از پدیده نانو تکنولوژی ساخته می شود ،  این مواد بدون آسیب رسانی به فلزات، باعث می شوند که لایه ای ظریف از سطح قطعه برداشته شده و به راحتی عملیات رسوب زدایی، زنگ زدایی ، پلیسه گیری، جرم زدایی را انجام می دهند .
شوینده های صنعتی دارای کدهای متنوعی هستند که هر کدام برای فلزی خاص ، نظیر فولاد های مختلف، استیل ، مس، آلومینیم، طلا و نقره به کار می روند ، انواع دیگری از شوینده های صنعتی،  برای تمیز کاری کف کارگاهها، تمیزکاری بدنه کشتی ها و تمیز کاری نمای ساختمان و پل های بتنی استفاده می شوند. نوعی دیگر از شوینده صنعتی برای تمیزکاری کف سالن ها به کار می رود ، این شوینده ها نه تنها کف ساختمان را تمیز نموده بلکه باعث براقیت، میکروب زدایی و آنتی  باکتریال می باشد. این شوینده ها را می توان به صورت معمولی و یا در دستگاه اسکرابر استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Cresta Help Chat
Send via WhatsApp