آخرین خبرها
اسپری و مایع WD-40 دبلیو دی چهل
Wd40مایع

اسپری و مایع WD-40 دبلیو دی چهل

اسپری DW40 اسپری دی دبلیو 40

اسپری WD-40 سه وظیفه تمیز کاری، روان کاری و محافظت را به صورت همزمان انجام می دهد. در هنگام استفاده از اسپری WD-40 لایه ای از این مواد، بر سطح فلزات قرار گرفته و از آنها محافظت می نماید،  این محصول رطوبت را نیز از قطعات فلزی دور می نماید.

 اسپری  WD40 دارای مزیت های فراوانی می باشد ، برتری این اسپری ظرافت در مصرف آن می باشد به نحوی که بدون کوچکترین آلودگی ، می توان از آن استفاده نمود. مزیت دیگر آن حمل نقل آسان می باشد.

با استفاده ازمایع یا اسپری WD40 می توان چربی شویی نیز انجام داد به صورتی که محیط های دارای چربی اضافه را تمیز می نماید.

اسپری WD-40 در صنایع هوا فضا، صنایع هوایی، صنایع نظامی، صنعت خودرو، تعمیر گاه های خودرو و تجهیزات کشاورزی کاربرد فراوانی دارد.اسپری WD-40 باعث جلوگیری از زنگ زدن بیل و قطعات تراکتور می شود و آنها را در برابر زنگ زدگی محافظت می نماید. اسپری  دبلیو دی چهل دارای کاربرد های متنوع  نظیر روان کاری لولاها، روان کاری و محافظت از زنجیر دوچرخه و موتور سیکلت، روان کاری و محافظت از چرخدنده ها، روان کاری و محافظت از بلبرینگ ها،روان کاری کلید و قفل، روان کاری گیره و چوب پرده، کرکره،صدا گیری تخت خواب، ابزار نجاری، خیاطی،روان کاری درب کابینت می باشد .

اسپری دبلیو دی چهل، اسپری دبلیو دی ۴۰، مایع دبلیو دی چهل، مایع دبلیو دی ۴۰.

مایع و اسپری Wd40در کشاورزی،اسپری Wd40 در صنایع هوافضا،اسپری Wd40در کارگاه ها و تعمیر گاه ها، مایع و اسپری Wd40در مکانیکی ها،مایع و اسپری Wd40در کارهای منزل، اسپری Wd40در صنایع خودرو سازی،مایع و اسپری Wd40در صنعت نفت،مایع و اسپری Wd40در پتروشیمی،

 

روان کاری محافظت با اسپری WD40
Wd40مایع

درباره‌ی admin