آخرین خبرها
پلی کلینر، پلیکلینر
پلی کلینر: از بین بردن چربی صنعتی، شستن چربی های آشپزخانه ، از بین بردن روغن، تمیز کردن چربی و روغن

پلیکلینر و کاربردهای آن(Poly Cleaner)

 معرفی پلیکلینر:

پلیکلینر پلیمر، چربی، دوده ،سیاهی و آلودگی ها را از سطوح تمیز می کند. این محصول برای عملیات تمیز کاری دوره ای تجهیزات نیز استفاده می شود. پلی کلینر خاصیت ضد خوردگی برای فلزات دارد و به سطح آنها آسیب نمی رساند. این محصول قدرت کف کنندگی خوبی دارد و خاصیت کف کنندگی جرم و چربی را سریعتر در خود حل می نماید. استفاده از این محصول به بهبود عملکرد تجهیزات کمک می نماید .

معمولا کاربرد شوینده های خانگی برای تمیزکرن چربی و پلیمر موثر نمی باشد. پلی کلینر چربی های سنگین حاصل از هیدرو کربن های نفتی و غیر نفتی را تمیز می نماید. با استفاده از پلی کلینر می توان جرم و چربی موجود در کشتی و نفتکش را تمیز نمود. این محصول هر گونه آلودگی را از سکوی نفتی، کشتی حمل نفت، تانکرهای حامل نفت تمیز می کند.

پلیکلینر غیر قابل اشتعال می باشد و در صورت نیاز قادر است آتش را خاموش نماید این ماده بسیار قوی می باشد.  این تمیزکننده به نحوی ویژه فرموله شده‌ تا  محلول حاصل را به قوی‌ترین چربی‌گیر موجود در بازار تبدیل کند.

پلیکلینر در صنعت نفت و پتروشیمی
پلیکلینر در صنعت

مزایای پلیکلینر:

پلی کلینر شوینده بسیار قوی می باشد که کاربردهای زیر را در صنعت دارد.در متن زیر بعضی از این مزایا معرفی میگردد.

 1. پلیکلینر یک شوینده فوق العاده قوی است که برای تمیزکردن تجهیزات و صنعت های نفت ، پتروشیمی و پالایشگاه استفاده می شود. تمیزکردن چربی از تجهیزات معدن.  تمیزکننده کشتی و نفتکش تمیزکردن چربی در پالایشگاه و پتروشیمی و پلی کلینر برای تمیزکردن چربی از مخزن و لوله ها. مایع تمیز کننده موتورخانه کشتی. مایع تمیزکننده کشتی دارای (PH) پ هاش مناسب می باشد.
 2. این محصول، چربی زدای قوی می باشد به نحوی که برای تمیز کردن چربی در کارخانه ها و ماشین آلات به کار می رود.
 3. کاربرد های متنوع
 4. پلیکلینر یک پاک کننده و چربی گیر فوق العاده سنگین است که غیر قابل اشتعال، غیر سوزاننده، غیر اسیدی می باشد .
 5. این مایع محلولی منحصربه‌فرد، مبتنی بر آب بوده و جایگزینی مطمئن برای حلال‌ها می باشد . این محلول  در آب گرم یا سرد، سخت یا نرم قابل ترکیب و کاملاً زیست تخریب پذیر می باشد.
 6. پلیکلینر محصولی با قدرت پاک کنندگی خوب و شستشوی سریع می باشد. این محلول برای تمیزکردن وان چرب، لوله های چرب و مخزن چرب استفاده می شود.
 7. پلیکلینر نفتی، پلیکلینر برای رد لاستیک، پلی کلینر برای تمیزکردن چربی، پلیکلینر برای تمیزکردن فیلتر، پلیکلینر برای تمیزکردن پارکینگ.

نحوه استفاده از پلی کلینر:

روش های مختلفی برای استفاده از پلی کلینر وجود دارد در زیر این روش ها معرفی میگردد.

 • روش غوطه وری

 در ابتدا قطعات و مایع  را در ظرف قرار داده، سپس قطعات آبکشی می شوند. به این روش سطح قطعات تمیز و براق می شود.

 • روش اسپری

در این روش کافی است که مایع تمیز کننده را بر سطح قطعات اسپری نموده و بعد از آن سطح را تمیز نماییم.

 

<yoastmark class=

مشخصات پلی کلینر:

 • فراریت کم.
 • تمیزکننده سریع.
 • تمیزکننده پلیمرها.
 •  چسب، پلی یورتان و رزین ها را نیز تمیز می نماید.

کاربرد های پلیکلینر:

 • تمیزکننده پلیمرها و لاستیک
 • مایع تمیزکننده در صنعت نفت و پتروشیمی
 • برای تمیز کردن چربی و روغن صنعتی
 • برای تمیز کردن چسب و رزین
 • تمیزکننده رد لاستیک در پارکینگ
 • تمیزکننده لوله

استفاده از پلیکلینر در تجهیزات و ماشین آلات:

تمیزکننده چربی  در معادن و ماشین های راه سازی استفاده می شود، این محصول روغن و گریس ر ا به راحتی تمیز می نماید. تمیز کردن گریس و روغن کمک فراوانی به بهبود عملکرد ماشین ها می نماید. این محصول عملیات تمیز کارری را تسهیل می بخشد.

مشخصات بهترین پلی کلینر:

یک پلیکلینر ایده آل باید دارای مشخصات زیر باشد.

تمیز کننده چربی چند منظوره باشد. زیست تخریب پذیر .غیر قابل اشتعال. بدون فسفات باشد. سخت ترین روغن ها و گریس ها را تمیز نماید. قابلیتت استفاده بر روی اکثر سطوح را داشته باشد . به سطح زیرین آسیب نرساند.

تمیز کننده چربی فوق العاده قوی SUPER CLEAN DEGREASER

سوپر کلینر مخصوص چربی زدایی از تجهیزات سنگین می باشد و فاقد مواد خورنده و آسیب زا به سطوح می باشد. تمیزکننده چربی فوق العاده قوی را می توان به صورت مالشی و یا به صورت اسپری به کار برد. این محصول برای تمیز کردن گریس و روغن استفاده می شود . سوپر کلینر شبیه به پلی کلینر برای تمیز کردن چربی های صنعتی استفاده می شود. این محصول برای تمیز کردن موتور و قطعات موتور نیز استفاده می شود.

در متن زیر بعضی از کاربرد های سوپر کلینر معرفی می گردد.

از سوپرکلینر برای تمیز کردن ماشین آلات تراش و فرز، تمیز کردن ماشین های راه سازی و خدمات موتوری استفاده می شود. سوپر کلینر در دستگاه واترجت استفاده می شود. این محصول قابلیت استفاده با آب سرد و یا آب داغ را دارد و چربی، رزین، چسب و آلودگی سطحی را تمیز می نماید.

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

گامازول

تمیزکننده اثر لاستیک و خط ترمز، تمیزکننده چربی و روغن با مایع NH90

گامازول تمیز کننده اثر لاستیک از پارکینگ و سالن های تولید: گامازول محصولی است که برای پاک کردن اثر لاستیک از بین بردن رگه های لاستیکی و ساییده شده لاستیک از کفپوش های صنعتی، و تمیز کردن اثر لاستیک از سطح اپوکسی استفاده می شود، گامازول قدرت پاک کنندگی بالا، بدون بو ، آسان برای استفاده حوزه کاربرد قابل استفاده در کفپوش های مقاوم استفاده می شود، به عنوان مثال. گامازول کف های حاوی آسفالت و قیر و همچنین سطوح پلاستیکی (مانند PVC). را به خوبی تمیز می کند تمیز کننده رد لاستیک کاربرد فراوانی در صنعت دارد در زیر تعدادی از کاربرد ها معرفی می گردد. تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایر های مختلف، تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی،تمیز کردن خط لاستیک از تعمیر گاه ، تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی، تمیزکردن رد لاستیک لیفتر ،تمیز کردن رد لاستیک کامیون، تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایرهای مختلف تمیز کننده اثر لاستیک هواپیما تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی، تمیز کردن خط لاستیک از تعمیرگاه ،تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی تمیز کردن رد لاستیک لیفتر ، تمیز کردن رد لاستیک کامیون، تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف تمیز کردن سیاهی تایر های مختلف، تمیز کردن اثر لاستیک از روی سنگ ، تمیز کردن اثر لاستیک از روی موزاییک، تمیز کردن اثر لاستیک از روی بتن، تمیز کردن کف اپوکسی ، تمیز کردن سطوح اپوکسی، مایع تمیز کننده رد سیاهی لاستیک از کف تمیز کردن خط لاستیک در پارکینگ تمیز کردن خط لاستیک در تعمیرگاه تمیز کردن خط لاستیک در فرودگاه تمیز کردن خط لاستیک در خطوط هوایی تمیز کردن خط لاستیک در اپوکسی خط لاستیک معمولا در تعمیرگاه هها ، پارکینگ ها ظاهر نازیبایی را ایجاد می نمایند . برای تمیز کردن خط ایجاد شده توسط لاستیک، باید از مایع مناسب استفاده شود . تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی تمیز کردن خط لاستیک از تعمیر گاه تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی تمیز کردن رد لاستیک لیفتر تمیز کردن رد لاستیک کامیون تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایر های مختلف، تمیز کردن اثر لاستیک از روی سنگ ، تمیز کردن اثر لاستیک از روی موزاییک، تمیز کردن اثر لاستیک از روی بتن، تمیز کنند و شوینده اسکرابر، مایع مخصوص اسکرابر