آخرین خبرها
خانه / محصولات / شوینده های صنعتی / براق کننده آلومینیمSH80 / تمیز کردن و براق کردن آلومینیم با مایع SH30

تمیز کردن و براق کردن آلومینیم با مایع SH30

شوینده الومینیم:

با استفاده از براق کننده و تمیز کننده الومینیم می توان قطعات ساخته شده از این فلز را براق و تمیز نمود.مهمترین نکته در تمیز کردن قطعات و تجهیزات ساخته شده از الومینیم، جلوگیری از کدر شدن انها می باشد.

برای براق کردن الومینیم از روش های مختلفی استفاده می شود، این روش ها شامل روش دستی و روش دستگاه ویبره می باشد.

تمیز کردن کردن الومینیم در دستگاه ویبره به این صورت است که در ابتدا مایع تمیز کننده را به داخل مخزن دستگاه ویبراتور ریخته و بعد از آن قطعات آلومینیم را درون دستگاه قرار می دهیم سپس دستگاه را روشن می نماییم ، به این طریق قطعات آلومینیم پولیش می شوند. پرداخت کردن و پلیسه گیری با این روش، به راحتی انجام می شود، این روش برای دیگر فلزات نظیر مس، فولاد و … کاربرد دارد. شوینده های الومینیم و مس دارای کد های مختلفی می باشند و با توجه به مشخصات فلزات ارائه می شوند.

براق کننده و تمیزکننده الومینیم در صنایع خودرو سازی، صنایع هوافضا، صنایع هوایی و صنایع نظامی کاربرد فراوانی دارد.

برای براق کردن و پولیش کردن الومینیم به روش دستی، از یک قلم مو و پارچه استفاده می نمایند، به این روش که با استفاده از قلم مو، قطعات را به مایع براق کننده آلومینیم آغشته نموده سپس قطعات الومینیم را پاک سازی و تمیز می نماییم، به این روش قطعات الومینیم براق و تمیز می شوند.

با استفاده از تمیز کننده و براق کننده الومینیم می توانیم ورق های الومینیم را رسوب زدایی ، جرم زدایی و براق نماییم .
براق کننده آلومینیم برای تمیز کردن و براقی الومینیم ، برنج، زاماک،مس و نیکل به کار می رود. کیفیت این محصول بسیار عالی بوده و با به کار گیری آن می توان به نتیجه دلخواه رسید. هدف اصلی شرکت تامین نیاز های مشتری می باشد. این محصول به نحوی تولید شده است که به قطعه آسیب نمی رساند و آن را براق می نماید. یکی از دلایل سیاه شدن الومینیم ، عدم کیفیت مواد براق کننده می باشد بنابراین کیفیت مایع براق کننده نقش مهمی را در جلای آلومینیم ایجاد می کند.
کاربردها براق کننده آلومینیم:
تمیز کاری و براق کردن شیر آلات، براق کردن و تمیز کردن سینک ظرفشویی، براق کردن شیر آب ، براق کردن و تمیز کردن یراق الات، براق کننده ظروف آلومینیمی، براق کننده درب های آلومینیمی، براق کننده قطعات آلومینیمی، براق کننده تسمه های آلومینیمی ، براق کننده رینگ های آلومینیمی ، مایع براق کننده تجهیزات آلومینیمی، مایع براق کننده آلومینیم در پتروشیمی، مایع براق کننده آلومینیم مخصوص لوله های آلومینیم، مایع براق کننده مخصوص مخازن آلومینیم،
انواع براق ، ، کننده های آلومینیم، آلومینیم، تمیز کاری رسوب ها از جوشکاری آلومینیم، تمیز کاری و رسوب زدایی از لوله های آلومینیم، تمیز کاری تانکر آلومینیم، براق کننده رینگ آلومینیم خودرو، براق کننده دستگیره آلومینیم، براق کننده پنجره آلومینیم، براق کردن قطعات موتور سیکلت، براق کردن و تمیز کردن ورق آلومینیم، براق کردن قطعات ریخته گری آلومینیم، مایع پولیش قطعات ریخته گری الومینیم، براق کردن و تمیز کردن پروفیل الومینیمی، آیینه ای و براق کردن سطح فلزات metals mirror، براق کردن درب و پنجره و پروفیل آلومینیم،

مایع براق کننده آلومینیم
براق کننده
براق کردن مس

درباره‌ی admin