آخرین خبرها
خانه / محصولات / واکس فایبرگلاس جداکننده از قالبp400

واکس فایبرگلاس جداکننده از قالبp400

واکس جداکننده مخصوص قالب :

این واکس ها بیشتر در شرکت های خودرو سازی، شرکت های ساخت پانل های فایبرگلاس و شرکت های ساخت قطعات فایبرگلاس کاربرد دارند، با استفاده از واکس جداکننده فایبرگلاس  میتوان  قطعات ساخته شده از فایبر گلاس  را از قالب جدا نمود. واکس های مشابه شامل(واکس جداکننده 10-75)  release agents 75-10 و release agents moant-80 می باشند.

واکس جداکننده فایبرگلاس برای ساخت قایق، ساخت لنج ، ساخت قطعات صنعتی، ساخت ورق های فایبرگلاس و … به کار می رود.  این واکس برای رزین های پلی استر کاربرد دارد و به نام واکس پلی استر نیز معروف می باشد. با کاربرد واکس فایبرگلاس دیگر نیازی به استفاده از فیلم نمی باشد،

برای کاربرد واکس فایبرگلاس، ابتدا سطح قالب را به واکس جداکننده آغشته می نماییم سپس بعد از خشک شدن واکس ، شروع به ساخت قطعه می نماییم .

فایبرگلاس ترکیبی از الیاف شیشه و رزین پلی استر می باشد معمولا این ترکیب ها بر روی قالب های شیشه ای، قالب آلومینیم و یا قالب فولادی ساخته می شوند، برای جلوگیری از چسبیدن قطعه فایبرگلاس به قالب از واکس جداکننده استفاده می شود.

واکس کامپوزیت(واکس فایبرگلاس)دارای کیفیت عالی بوده و می توان آن را بر روی قالب های شیشه ای، قالب های پلاستیکی و فلزی بکار برد. مزیت این واکس کارکردن راحت با آن می باشد.

در تولید ورق فایبرگلاس به صورت اتوماتیک نیز می توان از واکس فایبرگلاس استفاده نمود.

برای رنگ امیزی مجموعه های فایبرگلاس نظیر قایق و تجهیزات فایبرگلاس می توان از محلول تمیز کننده سطح استفاده نمود، این محلول به خوبی سطح را تمیز و اماده برای رنگ امیزی می کند.برای ساخت بورق های فایبر گلاس از جداکننده استفاده می شود، کدهای مختلف این جداکننده ها می توانند سطح کار را براق و یا غیر براق نمایند.

واکس جداکننده فایبرگلاس در تولید ورق های فایبرگلاس استفاده میشود روش کاربرد این محصول به اینصورت است که در ابتدا قالب تولید فایبرگلاس، با استفاده از تمیز کننده سطح قالب تمیز میشود سپس جداکننده فایبرگلاس ررا بر روی قالب آغشته نموده و پس از خشک شدن، قطعه مورد نظر ساخته می شود.

کاربرد واکس جداکننده فایبرگلاس: کاربرد در ساخت لنج فایبرگلاس، قایق فایبرگلاس، سپر فایبرگلاس، کاربرد در صنایع نظامی، کاربرد در صنایع هوایی، کاربرد واکس فایبرگلاس در تولید ورق، کاربرد واکس جداکننده در ساخت قطعات کامیون

واکس پلی استر، واکس جداکننده 10-75 ، واکس جداکننده  فایبرگلاس ، واکس جداکننده قالب فایبرگلاس، اسپری واکس فایبرگلاس، واکس قالب فایبرگلاس، تولید قطعات فایبرگلاس در قالب، کاربرد ورق فایبرگلاس در خودرو ها ،

واکس قالب صنعتی، واکس اپوکسی، واکس جداکننده

 

درباره‌ی admin