آخرین خبرها
خانه / مواد شیمیایی صنعتی / محصولات شوینده صنعتی / واکس جدا کننده فایبرگلاس( جدا کننده پلی استر- ریلزاجنت 10- 75)
واکس جدا کننده فایبرگلاس( جدا کننده پلی استر-  ریلزاجنت 10- 75)
واکس جداکننده پلی یورتان

واکس جدا کننده فایبرگلاس( جدا کننده پلی استر- ریلزاجنت 10- 75)

 

واکس جداکننده فایبرگلاس مخصوص رزین پلی استر سنگ مصنوعی و انواع قالب های فایبرگلاس و پلی استر:

ریلزاجنت پلی استر به نام های واکس جداکننده برای سنگ مصنوعی و جدا کننده پلیمری نیز استفاده می شود برای جلوگیری از چسبیدن قطعات سنگ مصنوعی و قطعات پلیمری به قالب، از ریلیز اجنت ( واکس جداکننده) استفاده می شود.  از ریلیز اجنت ( واکس های جداکننده) در تولید سقف خودرو  فایبرگلاس و بدنه خودرو نیز استفاده می شود.،

انواع ریلیزاجنت (جداکننده مخصوص قالب های فایبرگلاس) :

  • واکس جداکننده مخصوص تولید پانل
  • جداکننده 10-75 (Release Agent 75-10)

 جداکننده 10-75(Release Agent 75-10 )بیشتر در شرکت های خودرو سازی، شرکت های ساخت پانل های فایبرگلاس و شرکت های ساخت قطعات فایبرگلاس کاربرد دارند، با استفاده از واکس جداکننده فایبرگلاس  میتوان  قطعات ساخته شده از فایبر گلاس (تولید پانل) را از قالب جدا نمود. واکس های مشابه شامل(واکس جداکننده 10-75)  release Agents 75-10 و Release Agents moant-80 می باشند. واکس جداکننده P-400 برای جداکردن سنگ های مصنوعی استفاده می شود، جداکننده P400 برای جدا کردن بتن پلیمری نیز استفاده می شود.

واکس جداکننده فایبرگلاس برای ساخت قایق، ساخت لنج، ساخت قطعات صنعتی، ساخت ورق های فایبرگلاس و … به کار می رود.  این واکس برای رزین های پلی استر کاربرد دارد و به نام واکس پلی استر نیز معروف می باشد. با کاربرد واکس فایبرگلاس دیگر نیازی به استفاده از فیلم نمی باشد،

برای  کاربرد واکس فایبرگلاس، ابتدا سطح قالب را به واکس جداکننده آغشته می نماییم سپس بعد از خشک شدن واکس ، شروع به ساخت قطعه می نماییم. برای جلوگیری از چسبیدن قطعه فایبرگلاس به قالب از واکس جداکننده استفاده می شود. واکس کامپوزیت (واکس فایبرگلاس)دارای کیفیت عالی بوده و می توان آن را بر روی قالب های شیشه ای، قالب های پلاستیکی و فلزی بکار برد. مزیت این واکس کارکردن راحت با آن می باشد. در تولید ورق فایبرگلاس به صورت اتوماتیک نیز می توان از واکس جداکننده فایبرگلاس استفاده نمود.

جداکننده مخصوص قایق و تجهیزات فایبرگلاس ؟ریلیزاجنت فایبرگلاس ،و کاربرد آن (Release Agent): :

واکس  فایبرگلاس در تولید ورق های فایبرگلاس استفاده میشود روش کاربرد این محصول به اینصورت است که در ابتدا قالب تولید فایبرگلاس، با استفاده از تمیز کننده سطح قالب تمیز میشود سپس جداکننده فایبرگلاس را بر روی قالب آغشته نموده و پس از خشک شدن، قطعه مورد نظر ساخته می شود.

کاربرد واکس جداکننده پلی استر :                                                                                          کاربرد جداکننده فایبرگلاس در ساخت لنج رزین پلی استر، جداکنندهفایبرگلاس برای ساخت قایق فایبرگلاس، واکس جداکننده استخر فایبرگلاس، جداکننده فایبرگلاس برای سپرفایبرگلاس، جداکننده فایبرگلاس مخصوص تولید پره های توربین بادی  کاربرد در صنایع نظامی، کاربرد در صنایع هوایی، کاربرد واکس فایبرگلاس در تولید ورق، کاربرد واکس جداکننده در ساخت قطعات کامیون ، واکس جداکننده  فایبرگلاس و پلی استر، واکس جداکننده 10-75 ، واکس جداکننده  فایبرگلاس ،واکس جداکننده قالب فایبرگلاس، اسپری واکس فایبرگلاس، واکس قالب فایبرگلاس، تولید قطعات فایبرگلاس در قالب، کاربرد ورق فایبرگلاس در خودرو ها  ، واکس جداکننده برای مجسمه سازی، جداکننده  مجسمه فایبر گلاس و مجسمه کامپوزیت، برای خرید عمده واکس جداکننده فایبرگلاس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 کاربرد جداکننده  فایبرگلاس در ساخت ورق های سینوسی از جنس فایبرگلاس، کاربرد روغن جداکننده در ساخت ورق پانل فایبرگلاس، کاربرد روغن جداکننده فایبرگلاس، ریلیز اجنت 10-75  (Release Agent 75-10 ) کاربرد فراوانی در تولید قطعات فایبرگلاس تولید قطعات خودرو و قایق دارد. واکس 7510 دارای کیفیت عالی در تولید  قطعات فایبرگلاس می باشد.

واکس قالب صنعتی، واکس اپوکسی، واکس جداکننده

خواص جداکننده رزین پلی استر :

کاربرد ها

سنگ مصنوعی، ساخت قطعات فایبرگلاس ساخت ورق فایبرگلاس، ساخت ورق فایبرگلاس برای خودرو و کامیون

درباره‌ی admin