آخرین خبرها

مایع شوینده تمیز کننده سطوح و کف مخصوص اسکرابر

شوینده صنعتی

مایع مخصوص ماشین اسکرابر، مایع اسکرابر، مایع اسکرابر مخصوص تمیز کردن چربی های سنگین و سخت ،شوینده صنعتی

مایع شوینده  مخصوص اسکرابر :

با استفاده از مایع شوینده ماشین اسکرابر، کف سالن ها، کف برج و ساختمان ها به خوبی تمیز می شوند، اسکرابر ها دارای برس چرخشی می باشند بنابراین ترکیب اثر برس و مایع شوینده اسکرابر باعث می شود که سطحی درخشان ایجاد شود ، مایع تمیز کننده کف به خوبی هرگونه رسوب، سیاهی ، لکه ، روغن، چربی و گریس را تمیز می کند.

خاصیت مایع  شوینده اسکرابر این است که به سطوح آسیب نمیرساند ، این مایع شوینده برای ماشین  اسکرابر استفاده می شود به نحوی که با سطح مورد نظر و با دستگاه اسکرابر سازگار می باشد.

اصولا  هر شوینده باید برای کاری که معرفی شده است به کار برده شود در غیر این صورت می تواند به سطوح آسیب برساند. مایع تمیز کننده کف، بدون اینکه به سرامیک، سطح اپوکسی، سنگ  و یا هر سطحی آسیب برساند آنرا تمیز و براق می نماید

امروزه برای تمیز کردن سطح مکان های بزرگ شبیه به سالن های ورزشی ، سالن های کارگاهی، سوله های بزرگ و محیط کارگاه های بزرگ از اسکرابر استفاده می کنند.

اسکرابرScrubber دستگاهی است که برای تمیز کردن سطوح از آن استفاده می شود این دستگاه به خوبی گرد، روغن و هرگونه آلودگی را تمیز می نماید ، اسکرابر جایگزین بسیار خوبی برای  تی کشیدن و استفاده از سطل به صورت سنتی می باشد ، این دستگاه در سایز و نوع های مختلفی ساخته می شود.

مزیت استفاده از اسکرابر، تمیز کاری به صورت مرطوب می باشد، در تمیز کاری مرطوب خسارت نا‌شی از گرد و خاک به کمترین مقدار خود می رسد، مزیت دیگر اسکرابر کاهش مصرف آب در حین تمیز کاری می باشد، این دستگاه به بهترین نحو محیط را تمیز می نماید و بدون ایجاد گرد و خاک سطح را براق و عاری از هر گونه رسوب نموده و یا به عبارت کاملتر سطح را شستشو می دهد و مهمتر از همه اینکه از مواد شوینده نیز برای تمیز کردن سطح استفاده می کند . ا این دستگاه در فروشگاهها و پاساژ ها نیز کاربرد دارد.

مایع شوینده اسکرابر در خانواده NPمی باشد و هر کدام از این کدها دارای کاربرد مخصوص به خود می باشد . مایع های اسکرابری  که در بیمارستان ها استفاده می شود با مایع کارگاهی متفاوت می باشد. بنابراین مایع اسکرابر شامل مایع اسکرابر مخصوص بیمارستان، مایع اسکرابر مخصوص فروشگاههای بزرگ، مایع اسکرابر مخصوص کارگاه ها و تعمیرگاهها، مایع اسکرابر مخصوص سالن ها و نمایشگاهها، مایع اسکرابر مخصوص پارکینگ، مایع اسکرابر مخصوص کفشویی  برج و لابی می باشد.

مایع شوینده مخصوص دستگاه اسکرابر برای پوشش های اپوکسی ، سنگ موزایک و … می باشد.این مایع های شوینده برای تمیز کردن، براق کردن کف بیمارستان ها، فروشگاههای بزرگ ، مدارس،تمیز کردن کف انبار های بزرگ  و تعمیر گاهها به کار می رود.

این مایع ها که به مایع اسکرابر یا مایع شوینده مخصوص اسکرابر(Detergent for floor scrubber) نیز معروف می باشد در دستگاههای اسکرابر به کار برده می شود، نقش این شوینده های صنعتی ازبین بردن چربی در سطح کارگاهها می باشد، همچنین در کارگاههایی که کف آنها اپوکسی می باشد کاربرد دارد، به دلیل تردد لیفتراک و خودروها در کارگاهها و تعمیرگاه ها ریزش روغن سوخته، گریس و چربی زیاد می باشد بنابراین با استفاده از شوینده اسکرابر نظافت کارگاه به خوبی انجام می شود.

از چه نوع شوینده اسکرابر باید در استفاده نمود؟

هنگامی که از اسکرابر استفاده می نماییم بسته به میزان آلودگی و چربی، از شوینده صنعتی استفاده می نماییم و با توجه به محل تمیز کاری(تعمیرگاه،فروشگاه و…) از شوینده مخصوص به خود استفاده می شود، برای  تولید کنندگان، خواص شوینده صنعتی  بسیار اهمیت داشته و تلاش می کنند که این خواص، با ماشین اسکرابر و سطح مورد نظر سازگار باشد.

در هر شرایطی باید از دستورالعمل مربوط به اسکرابر استفاده شود بنابراین شایان ذکر است که  از شوینده دارای کیفیت خوب استفاده شود.

چگونه راهرو و راه پله های خود را تمیز و براق نماییم: معمولا بعد از مدتی سنگ های راه پله  و سنگ های کف ساختمان جلای خود را از دست می دهند و دیگر آن درخشندگی را نخواهند داشت لذا با استفاده از محلول کفشوی می توانیم راه پله ها و کف ساختمان را براق و تمیز نماییم.

برچسب ها:مایع شوینده اسکرابر برای تمیز کاری کف، مایع شوینده اسکرابر برای پایانه های مسافربری، مایع شوینده اسکرابر برای تمیز کاری گریس از کف،مایع شوینده اسکرابر برای تمیز کاری روغن سوخته از سطوح ،مایع شوینده اسکرابر برای تمیز کاری روغن از سطح سرامیک بدون آسیب رساندن به آنها،مایع شوینده اسکرابر برای تمیز کاری سطوح بدون آسیب رساندن، تمیز کاری روغن از بدنه بدون آسیب رساندن به رنگ، تمیز کننده های پ هاش خنثی، تمیز کننده های پایه آب،تمیز کردن چربی از کف، خرید مایع اسکرابر ،تمیز کردن مواد بازیافتی، تمیز کردن چربی از مواد بازیافتی. تمیز کننده قوی برای چربی

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Solve : *
3 × 27 =