آخرین خبرها
ل جوشکاری استیل-تمیز کننده جوش استیل

ژل تمیزکننده جوشکاری استیلStainless steel weld cleaning

ژل جوشکاری استیل غیر اسیدی(پاروکس PAROX ):

stainless steel weld cleaning polishing and marking:

ژل استیلغیر اسیدی پاروکس، با استفاده از نانوتکنولوژی تولید شده است به نحوی که می توان هنگام عملیات تمیزکاری آن را لمس نمود این ژل به اپراتور آسیب نمی رساند . ژل استیل غیر اسیدی، برای از بین بردن علائم سوختگی و سیاهی ناشی از جوشکاری استیل بر روی سطح استفاده می شود، این ژل  برای تمیزکردن ناحیه جوش و حفظ ظاهر استیل و انواع فولاد ها مورد استفاده قرار می گیرد.این ژل غیر اسیدی ، بدون بو می باشد به نحوی که اپراتور می تواند به راحتی در محیط بسته از آن استفاده نماید . این نوآوری باعث شده که استفاده از ژل استیل پاروکس افزایش یابد.

معمولا روش های مختلفی برای براق کردن و تمیزکردن جوشکاری استیل وجود دارد ولی دلیل استفاده از ژل جوشکاری استیل (تمیزکننده جوشکاری استیل) راحتی در استفاده و کاهش زمان تمیزکاری می باشد. برای تمیزکردن جوش استیل و تمیزکردن اثر جوشکاری فولاد، از روش های مختلفی استفاده می شود. یکی از این روش ها استفاده از مایع و ژل تمیزکننده جوشکاری استیل و فولاد می باشد. تمیزکننده جوشکاری استیل، معروف به ژل پاروکس، به راحتی اثر سیاهی و تیرگی جوش را از روی مجموعه های  استیل و فولاد از بین می برد. برای ساخت ژل استیل،از فناوری نوآورانه  استفاده شده است.

کاربرد ژل پاروکس در جوشکاری استیل:

تمیز کننده جوشکاری استیل  برای تمیز کردن جوش ورق، جوشکاری لوله و مخزن استیل، استفاده می شود. تمیز کننده جوشکاری استیل برای موارد زیر کاربرد دارد. ژل تمیزکننده جوشکاری نرده استیل، ژل تمیزکننده جوشکاری قطعه استیل، ژل تمیزکننده جوشکاری سطح استیل. ژل تمیزکننده خط جوش استیل، تمیزکننده جوشکاری برای مخزن استیل،مایع و ژل تمیزکننده مخزن آتش نشانی، تمیزکننده مخزن های ذخیره، تمیزکننده مخزن آب.تمیزکننده مخزن کامیون، تمیزکننده جوشکاری مخازن حمل سوخت، تمیزکننده مخزن گاز، ژل استیل پاروکس، ژل تمیزکننده جوشکاری استیل، ژل تمیزکاری جوش آرگون ،تمیزکردن جوشکاری گاز آرگون، مایع تمیزکردن مخزن ذخیره آب معدنی، ژل استیل برای از بین بردن خط جوشکاری با ژل پاروکس.

تمیزکننده جوشکاری نرده، روش های مختلفی برای تمیزکردن و پولیش خط جوشکاری وجود دارد. یکی از این روش ها استفاده از ژل تمیز کننده جوشکاری می باشد ژل تمیزکننده خط جوشکاری به راحتی و سریع خط جوش را تمیز می کند و اثری از خط جوش بر روی قطعات فولادی و استیل باقی نمی گذارد.

معمولا یکی از روش های تمیزکردن خط جوشکاری، روش شیمیایی می باشد و استفاده از روش مکانیکی(سایش)باعث آسیب دیدن بیشتر فلز می گردد. با استفاده از روش شیمیایی لایه اکسید را می توان از بین برد همچنین در روش پیکلینگ آلودگی های اکسید و ذرات آهن نیز از بین می روند.

روش تمیزکردن خط جوش لوله و مخزن فولادی با ژل پاروکس جوشکاری استیل،

 بیشتر عیوب جوشکاری استیل و فولاد به صورت چشمی قابل تشخیص می باشد و حتی زمانی که از تست های غیر مخرب، جهت بررسی ایراد های جوش استفاده می شود. در نهایت به صورت چشمی، وضعیت ان را بررسی می شود .

جوشکاری و تمیزکردن جوش استیل و فولاد، ژل تمیزکردن جوشکاری ورق استیل. CRACKترک، OVER LAPسررفتن جوش روی فلز پایه، SHILDING GAS گاز محافظ برای جلوگیری از آلودگی حوضچه جوش، UNDER CUTسوختگی کنار جوش، WELD ROOT ریشه جوش، WELD THROUTگلویی جوش. WELD FACE سطح جوش، مایع و ژل استیل برای تمیزکردن خط جوشکاری، پیکلینگ انواع آلیاژهای فولاد.

جوشکاری استیل، براق کردن خط جوشکاری
ژل استیل

مزایای استفاده از ژل استیل پاروکس:

  1. ژل استیل غیر اسیدی
  2. بدون بو
  3. براق کردن استیل در کمترین زمان
  4. عدم آسیب به اپراتور(یوزر فرند)
تمیز کننده جوشکاری استیل پاروکس:

هزینه تست های غیر مخرب بالا بوده و با تمیزکاری دقیق جوش ها تا حدی می توان این موارد را انجام داد. انجمن جوشکاری آمریکا طبق استاندارد AWSQC1الزامات بازرسی جوش را مشخص نموده است. تمیزکردن جوشکاری استیل و فولاد، بین پاس های جوش بسیار اهمیت دارد و در صورتی که تمیزکردن جوش به خوبی انجام نشود. سرباره های جوش در بین خطوط جوش باقی می ماند و جوش استحکام کافی را نخواهد داشت. همچنین با آزمایش های غیر مخرب می توان عیوب جوش را مشخص نمود. NDTروش های مختلفی دارد که در زیر معرفی می گردد.

  • استفاده از مایع نافذ
  • ذره های مغناطیس3
  • التراسونیک 4-رادیوگرافی
ژل جوش استیل،
<figcaption class=
ژل تمیز کردن جوشکاری استیل

نحوه استفاده از تمیزکننده جوشکاری استیل:

 ژل تمیزکننده جوشکاری استیل، برای تمیزکردن جوشکاری لوله استیل و مخزن استیل استفاده می شود. رنگ محلول تمیزکننده جوشکاری، روشن می باشد. با استفاده از ژل استیل می توانیم باقیمانده های جوشکاری و اثر جوشکاری را از سطح ورق، از مخزن و از لوله های استیل تمیز نماییم.

مواردی که می توانیم از ژل استیل استفاده نماییم در زیر معرفی می گردد. تمیزکردن جوشکاری فولاد، تمیزکردن جوشکاری استیل در پتروشیمی، تمیزکردن جوشکاری استیل در مخازن استیل. تمیزکردن جوشکاری استیل در صنایع نفت، تمیزکردن جوشکاری استیل در لوازم قنادی، تمیزکردن جوشکاری استیل در لوازم نانوایی.

 تمیزکننده جوشکاری سازه های استیل و فولاد، تمیز کننده جوشکاری  سازه های فولادی. تمیز کننده جوشکاری استیل در سازه های نفت و گاز،ژل استیل مخصوص سازه های فلزی در نیروگاه صنعت نفت و پتروشیمی.  تمیزکننده جوش در اتصالات فلزی، ژل تمیزکننده جوشکاری در پوسته های استیل و فولادی. تمیزکردن استیل و جوشکاری استیل، پیکلینگ استیل در مرحله های مختلف جوشکاری، تمیزکردن جوشکاری استیل در لوله های انتقال گاز و نفت.

تفاوت ژل استیل با الکتروپولیش:


ژل استیل پاروکس (ژل تمیزکننده جوشکاری استیل) محلولی است که وقتی بر روی فولاد ضد زنگ استفاده می شود، به سرعت و به طور موثر رسوب، تغییر رنگ و آلودگی را از جوش های درز پاک می کند. اما الکترو پولیش فرایندی است که در آن سطح فولاد، استیل، آلیاژهای مس و آلومینیم را در حمامی الکترولیتی موضعی،صیقلی، تمیز و پپلیسه گیری می‌کنند.

سطوحی که الکتروپولیش می شوند، زبری آنها از بین می رود.پس از این عملیات سطح کار براق و تمیز می شود.  قطعه یا تعدادی قطعه بر روی یک قفسه از جنس تیتانیم. . با انجام الکتروپولیش و هم زمان کاربرد الکترولیت.

در هنگام جوشکاری لوله و مخزن استیل از ژل تمیز کننده جوشکاری استیل استفاده می شود. این ژل سیاهی و تیرگی های ناشی از جوشکاری استیل را تمیز می کند و باعث می شود که به سطح استیل آسیب وارد نشود.

 پس از تمیزکاری، سطح استیل را با آب سرد شستشو دهید. از ژل جوشکاری استیل، در کارخانه تولید مخزن. کارخانه تولیدتانکر، و کارخانه ساخت تجهیزات فولاد استفاده می شود.  از دیگر کاربرد ژل جوشکاری استیل، برای اتصال فلانچ استیل به لوله استیل می توان استفاده نمود برای براق کردن و تمیز کردن استیل می توان از ژل استیل و یا ژل گریندینگ استفاده نمودظاهری نامطلوب، باعث آسیب به فولاد و استیل می گردد.با کاربرد این محلول می توان از این آسیب جلوگیری نمود.

پس از تمیزکاری، سطحی بسیار تمیزی را ایجاد می کند.

 ژل استیل مخصوص تمیزکردن جوشکاری استیل در ساخت مخزن و تانکر استیل لبنبات و ظروف شیرینی پزی، تمیز کننده ژل استیل در ساخت تجهیزات استیل، برای خرید ژل استیل و اطلاع از قیمت آن با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ژل استیل برای تمیزکردن نقطه جوش استیل:

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع سرد کردن، خنک کردن و تمیزکردن قالب

سرد کردن و خنک کاری قالب ریخته گری باعث افزایش سرعت تولید می گردد، این مایع بر پایه نانو تکنولوژی ساخته شده و با ریختن اندکی از آن بر روی فالب ریخته گری قالب سریع سرد می شود. اصولا به دلیل کاربرد نانو تکنولوژی در این محلول، این مایع بدون آسیب زدن به قالب، به بهترین نحو قالب را تمیز و سرد می نماید. تنها با کاربرد اندکی از این مایع می توان قالب را تمیز و سرد نمود. مایع خنک کاری قالب های ریخته گری، به نام های مایع سرد کردن قالب ریخته گری، مایع سرد کردن و تمیزکردن قالب ریخته گری در باطری سازی به کار برده می شود. مایع مخصوص قالب شبکه ای سرب و روی ریخته گری ، مایع خنک کردن و سرد کردن قالب سرب، خنک کردن و سرد کردن قالب ریخته گری فلزات، روش های خنک کاری قالب های تزریق پلاستیک، خنک کردن قالب دای کست، سرد کردن انواع قالب دای کست، مایع خنک کننده و سرد کننده قالب ریخته گری در صنعت خودرو سازی و موتور سیکلت، مایع سرد کننده و خنک کننده قالب تولید سرب باطری موتور سیکلت، مایع سرد کردن و خنک کردن قالب ریخته گری در تولید سرب باطری خودرو، ساخت قطعات ریخته گری به صورت سریع،