آخرین خبرها
براق کردن مس، تمیز کردن و براق کردن صنایع دستی ساخته شده از مس

مایع تمیزکننده و براق کننده مس Copper brightenr and cleaner

مایع براق کننده و تمیزکننده مس ( M-761):

مایع تمیزکننده و براق کننده مس، محلولی است کارآمد و موثر که آلودگی های ناشی از اکسید، تیرگی و سیاهی را از سطح آن، تمیز و جدا می نماید این محلول ماندگاری و تاثیر خوبی بر سطح مس دارد. وقتی که مس تیره و سیاه می شود اولین سوالی که مطرح می شود این است که مس را چگونه تمیز و براق نمایم. این روش ها شامل روش خانگی و روش صنعتی می باشد در روش تمیزکردن صنعتی مس، فرایند ها سریعتر و کارآمد تر انجام می شوند.

مایع تمیزکننده مس در فرایند کشش (wire Drawing) سیم، ورق و لوله استفاده می شود این مایع رسوب و چربی را در تمیز می کند.  مایع براق کننده مس برای تمیزکردن تیرگی لوله های یخچال استفاده می شود. به نحوی که هم داخل و هم بیرون را تمیز و براق می کند.

از مایع تمیزکننده مس برای جوشکاری استفاده می شود. در هنگام جوشکاری، قسمتی از سطح قطعه تیره می شود. بنابراین برای تمیزکردن سیاهی، از مایع تمیز کننده استفاده می شود. این مایع برای تمیزکردن جوشکاری لوله مسی و ورق مس به کار می رود.

روش های براق کردن و تمیزکردن مس:

برای تمیزکردن و براق کردن فلز مس، از روش های مختلفی استفاده می شود. در زیر چهار روش تمیزکردن و براق کردن مس معرفی می گردد.

روش اول) تمیزکردن و براق کردن مس با استفاده از دستگاه ویبره و مایع تمیزکننده مس:

 در ابتدا مایع تمیزکننده و قطعات مس را درون دستگاه ویبراتور قرار میدهیم سپس دستگاه را روشن می نماییم. پس از گذشت زمان 15 دقیقه سطح قطعات  پولیش می شود. سپس قطعات را ا آبکشی می نماییم و آنها را در محیط و هوای آزاد خشک می کنیم. پرداخت کردن دیگر فلزات آلومینیم، برنج و استیل نیز به این روش انجام می شود. مایع براق کردن و تمیز کردن مس در صنایع مختلف کاربرد دارد.

روش دوم ) براق کردن و پولیش کردن مس به روش دستی:

برای تمیز کردن و براق کردن مس به روش دستی می توان از از یک قلم مو استفاده نمود. در روش دستی ابتدا قلم مو را با مایع آمخیس نموده سپس قلم مو را به سطح مس مالش می دهیم. پس از سفید شدن ، قطعات را آبکشی می نماییم. به این روش قطعات براق و تمیز می شوند. با استفاده از این روش می توان جوشکاری مس را نیز تمیز نمود. مایع تمیزکننده جوشکاری مس،به راحتی سیاهی ناشی از جوشکاری مس را تمیز می کند.

 

روش سوم) استفاده از مایع تمیزکننده و براق کردن مس در دستگاه اولتراسونیک:

با استفاده از مایع تمیزکردن و براق کردن مس در دستگاه اولتراسونیک، قطعات مس به خوبی تمیز و براق می شوند.

روش چهارم) براق کردن و تمیز کردن مس به روش غوطه وری:

مایع تمیزکردن جوشکاری مس: 

 برای تمیزکردن جوشکاری مس می توان از مایع تمیزکننده مس استفاده نمود این مایع به صورت همزمان سطح مس و جوشکاری را تمیز می کند. معمولا در هنگام جوشکاری سطوح مس. سطح آن، تیره و سیاه می شود بنابراین با استفاده از مایع تمیزکننده مس، سطح آن تمیز می شود.

  کاربرد تمیزکننده مس (M761) : 

مایع برای تمیزکردن ظروف مسی، مایع غیر اسیدی برای تمیزکردن مس. مایع تمیز کردن قطعه های مس، تمیزکردن و براق کردن لوستر مسی، تمیز کردن و براق کردن مس به روش دستی. براق کردن سیم مسی. مایع تمیزکردن سیم مس، تمیزکردن و براق کردن عتیقه مس. تمیزکردن لکه های سیاه از روی ورق های مس.پوشش مس

 

مایع تمیز کننده یراق کننده مس تمیز کننده شیرآلات و مهره برنجی و مهره مس
مایع تمیزکننده و یراق کننده مس تمیز کننده شیرآلات و مهره برنجی و مهره مس
براق کننده گلوله مسی:

این محلول سطح گوی را براق و تمیز می نماید، محلول تمیزکننده مس سطح مجسمه های مس را تمیز و براق می نماید.

تمیزکردن انواع جوشکاری مس، تمیزکردن ظروف مسی، مایع تمیزکردن قطعه های مس، تمیزکردن و براق کردن لوستر مسی، تمیز کردن و براق کردن مس به روش دستی، تمیزکردن و براق کردن سیم مس، براق کردن و تمیزکردن سیم های برق مسی، تمیزکردن و براق کننده عتیقه مس، تمیز کردن لکه های سیاه از روی ورق های مس، مایع تمیزکننده و براق کننده قطعات و لوازم خودرویی، براق کردن و چربی زدایی برد الکترونیکی، مایع تمیزکردن جوش مس
براق کردن مس، تمیز کردن و براق کردن صنایع دستی مس

 مایع تمیز کردن چربی مس:


برای تمیز کردن چربی از سطح مس، روش های مختلفی استفاده می شود. ولی نکته مهم این است که تمیز کننده مس نباید به سطح مس آسیب برساند، این مایع یک پاک کننده قوی پایه آب. برای تمیز کردن انواع چربی ،روغن ،رسوب و سیاهی روی سطح مس می باشد. معمولا برای انتخاب یک مایع تمیزکننده، باید هزینه و زمان تمیزکاری را در نظر گرفت.

علت تیره شدن مس:

به دلیل گذشت زمان و یا استفاده از محلول های شیمیایی نظیر آب صابون سطح مس اکسید می شود. و لایه ای اکسید یا سیاهی روی سطح مس ایجاد میگردد. بناراین برای تمیز کردن این لایه می توان از تمیز کننده و براق کننده مس استفاده نمود.

تمیز کردن مس تمیز کردن برنج،تمیزکردن انواع جوشکاری مس، تمیزکردن ظروف مسی، مایع تمیزکردن قطعه های مس، تمیزکردن و براق کردن لوستر مسی، تمیز کردن و براق کردن مس به روش دستی، تمیزکردن و براق کردن سیم مس، براق کردن و تمیزکردن سیم های برق مسی، تمیزکردن و براق کننده عتیقه مس، تمیز کردن لکه های سیاه از روی ورق های مس، مایع تمیزکننده و براق کننده قطعات و لوازم خودرویی، براق کردن و چربی زدایی برد الکترونیکی، مایع تمیزکردن جوش مس
مایع برای براق کردن مس و براق کردن برنج

 این مایع در کمترین زمان سطح مس را تمیز و براق می نماید.

مایع براق کننده و تمیزکننده لوستر مس:

معمولا پس از مدت زمانی لوستر های مسی اکسید می شوند. به نحوی که سطح آنها تیره و سیاه می شود بنابراین می توان برای براق کردن آنها از مایع براق کننده مس استفاده نمود. برای تمیز کردن لوستر مسی و برنجی، می توان از روش ویبره و یا روش اسپری، آنها را تمیز و براق نمود.

تمیز کننده لوستر برنجی مایع تمیز کننده لوستر الومینیم مایع تمیز کننده لوستر مسی تمیز کننده لوستر برنز تمیز کننده لوستر
مایع تمیزکننده و براق کننده لوستر مس
مزایای مایع براق کنند ه و تمیزکننده مس:

مایع تمیز کننده و براق کننده مس سطح ورق مسی، لوله و قطعات مسی را تمیز و براق می نماید. این مایع چند منظوره می باشد به نحوی که به صورت همزمان چربی و اکسید را از سطح تمیز می نماید.

  • زیست تخریب پذیر
  • تمیز کردن چربی و سیاهی به صورت همزمان
  • قابل کاربرد به روش های مختلف
  • استفاده به صورت آسان
  • بدون آسیب و خطر برای اپراتور
  • عدم خوردگی و آسیب بر روی قطعه

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع تمیز کننده استیل

تمیزکننده و براق کننده استیل Steel brightener and cleaner

تمیزکننده استیل : معمولا استیل پس از مدتی تیره می شود و باید برای براق کردن و تمیز کردن سطح آن از مایعی مناسب استفاده نمود. برای تمیزکردن استیل به روش صنعتی و خانگی، می توان از مایع تمیزکننده و براق کننده استیل استفاده نمود . بیشتر مواقع سطوح قطعات ساخته شده از استیل به مرور زمان تیره می شوند بنابراین می توان این سطوح را با استفاده از مایع تمیزکننده استیل تمیز و براق نمود. مایع براق کردن ظرف استیل، مایع براق کردن قاشق و چنگال استیل، تمیزکننده ورق استیل در تولید یخچال، روش برق انداختن استیل ، تمیزکردن رول استیل، روش تمیزکردن انواع گرید های استیل، مایع براق کننده و تمیزکننده استیل، مایع تمیز کننده زنگ از ابزار جراحی ساخته شده از استیل تمیزکردن و براق کردن سینک استیل در آشپزخانه، روش تمیزکردن و براق کردن استیل، مایع تمیزکردن استیل و فولاد در منزل و صنعت با M-BCR ، تمیزکننده استیل آسانسور، مایع تمیزکننده استیل در کارخانه، تمیزکننده ورق استیل در منزل، تمیزکردن و براق کننده قطعات استیل، مایع تمیزکننده ورق استیل، تمیزکننده ظرف استیل،روش تمیزکردن استیل در کارخانه، تمیزکننده چربی از ورق استیل، تمیزکننده استیل به صورت کیسه های 25 کیلو گرمی و یا گالن های 20لیتری به مصرف کنندگان عرضه میگردد. استفاده از منایع تمیزکننده استیل و فولاد بسیار آسان می باشد و دستورالعمل استفاده از آن به همراه محصول ارائه می گردد. تمیزکردن استیل به روش های مختلفی انجام می شود در زیر به روش های مختلف اشاره می شود.