آخرین خبرها
چگونه می توانم زنگ را از بین ببرم.
روش های از بین بردن زنگ، تمیز کننده زنگ و ایجاد لایه محافظ

مایع جلوگیری از زنگ NH40(مایع ضد زنگAnti Rust)

روش های مختلفی برای جلوگیری از زنگ آهن، قطعات خودرو و کامیون وجود دارد که استفاده از این روش ها، از زنگ قطعات جلوگیری می نماید. با توجه به کارایی، هر کدام از این روش ها را می توان در حوزه مربوط به خود به کاربرد.در اینجا می خواهیم مایع جلوگیری از زنگ NH40 پایه آب را معرفی نماییم این مایع را می توان برای فلزاتی نظیر آهن، استیل و انواع فولاد به کاربرد و از زنگ آنها جلوگیری نمود. مایع جلوگیری از زنگ (Anti rust) را می توان بعد از اسید شویی قطعات خودرو،رادیاتور، انواع پیچ و مهره، تیغه ها  به کاربرد و از زنگ  آنها جلوگیری نمود.

جلوگیری از زنگ در حین فرایند تولید:

بعضی مواقع نیاز است که فلزاتی نظیر آهن و فولاد در یک مقطع زمانی یا در یک فرایند کاری و یا در دوره انبار داری با یک پوشش موقت محافظت شوند و پس از آن دوباره بدون پوشش مورد استفاده قرار بگیرند. پوشش موقت برای تولید رادیاتور، تولید تیغه، تولید پیچ و مهره و تولید گلگیر و بدنه خودرو به کار می رود.

کاربرد جلوگیری کننده از زنگ (Anti Rust) :

مایع جلوگیری از زنگ  رادیاتور، ورق آهنی، مایع جلوگیری از زنگ دیسک. مایع جلوگیری از زنگ  پروفیل، جلوگیری از زنگ  لوله، جلوگیری از زنگ  تجهیزات در انبار، جلوگیری از زنگ لنت ترمز. زنگ لوله.

مزایای مایع جلوگیری کننده از زنگ:

 

1-مایع جلوگیری از زنگ، برای ورق فولادی.

3-جلوگیری کننده از زنگ، به روش های اسپری و غوطه وری قابل کاربرد می باشد.

2-مایع جلوگیری کننده از زنگ، کاربرد در تجهیزات انبار، در برابر زنگ  محافظت می کند.

مایع و اسپری جلوگیری از زنگ آهن، استیل و فولاد (Anti rust) :

پوشش برای قطعات زنگزن، پوشش دادن قطعاتی که زنگ میزنند. تمیز کردن زنگ از پیچ و مهره:

از مایع جلوگیری کننده از زنگ می توان برای تمیز کردن زنگ و محافظت از پیچ و مهره و لوله ها استفاده نمود. این مایع از زنگ زدن قطعات آهنی جلوگیری می کند، مایع جلوگیری کننده از زنگ را می توان در حوضچه های شستشوی فلزات آهنی با آب به کار برد. با کاربرد این مایع برای قطعات، از زنگ  آنها جلوگیری می شود. مایع ضد زنگ پایه آب( NH40 )، برای جلوگیری از زنگ زدگی قطعاتی استفاده می شود که سریع زنگ می زنند. مایع ضد زنگ بعد از تمیزکاری قطعات تولیدی خودرو و دیگر قطعات، لایه ای محافظ بر روی آن ایجاد می نماید و قطعه را از آسیب شرایط هوایی و زنگ زدگی حفظ می نماید.
معمولا پس از اینکه قطعات تولید می شوند در ابتدا تمیزکاری و سپس پولیش و در نهایت برای انبار داری به انبار منتقل می شوند. مایع ضد زنگ NH40 در دوره انبار داری به خوبی از سطوح قطعات حفاظت و مانع از زنگ  می شود. مایع محافظ قطعات بر دو نوع پایه آب  و پایه حلال بوده و از سطوح قطعات فولادی و غیر فولادی به خوبی حفاظت می نماید.
معمولا برای سازندگان قطعات و تراشکاران  مطرح می شود که چگونه از قطعات ساختی، در برابر زنگ مراقبت نماییم.

سرعت خوردگی و زنگ زدن قطعات خودرو به موارد زیر بستگی دارد. آب و هوا بسیار بر زنگ قطعات خودرو موثر می باشد. استفاده از آلیاژهای نامناسب برای ساخت قطعات خودرو، عدم استفاده از پوشش مناسب برای جلوگیری از زنگ  قطعات خودرو.

 

چگونه می توانم زنگ را از بین ببرم.
مایع برای جلوگیری از زنگ آهن و فولاد

مشخصات جلوگیری کننده از زنگ(مایع ضد زنگ):

مایع ضد زنگ، لایه و پوششی محافظتی است که سطح فلز را از آسیب حفظ می نماید.این محلول دارای ساختار نانوتکنولوژی بوده و دارای خاصیت های ضد زنگ، ضد جذب گردو خاک(آنتی استاتیک) و آنتی یو وی Anti uv می باشد.معمولا بعد از انجام عملیات حرارتی و هرگونه عملیات بر روی فلزات( آهن) ، نیاز است که تا مرحله رنگ از ایجاد زنگ آنها جلوگیری نمود.

مایع ضد زنگ، فلز را در برابر خوردگی حفظ می نماید. این مایع بر پایه آب بوده و پایدار می باشد. مایع ضد زنگ به راحتی استفاده می شود. محلول ضد زنگ فیلمی نازک بر روی قطعه ایجاد می کند و مانع از زنگ آن می شود. این پوشش مقاوم در برابر زنگ زدگی، می تواند حفاظت در برابر خوردگی را نیز انجام بدهد.محلول ضد زنگ را می توان با استفاده از قلم مو(برس) اسپری، و یا غوطه وری در حوضچه و استخر انجام داد. مایع ضد زنگ برای اسپارک قابل استفاده می باشد، محلول ضد زنگ برای آهن، چدن، گالوانیزه کاربرد دارد.

 

محافظ ضد زنگ تمیز کننده زنگ، مایع جلوگیری کننده از زنگ

 مایع و روغن جلوگیری از زنگ  قطعات خودرو :

برای جلوگیری از زنگ  قطعات خودرو نظیر فنر، پیچ و مهره، میل لنگ،یاتاقان،چرخدنده،میل بادامک.بلبرینگ ، قطعات موتور و بدنه خودرو و کامیون می توان از مایع ضد زنگ NH40 استفاده نمود. همچنین این روغن برای جلوگیری از زنگ زدن فرمان خودرو و کامیون به کار می رود.

پوشش ضد زنگ برای قطعات خودرو (جلوگیری از زنگ قطعات کامیون):

برای جلوگیری از زنگ بدنه و قطعات کامیون و اتوبوس، می توان از محلول ضد زنگ NH40 استفاده نمود این محلول ضد زنگ برای جلوگیری از زنگ  میل لنگ. یاتاقان، چرخ دنده، میل بادامک. بلبرینگ استفاده می شود.

جلوگیری از زنگ قطعات موتور سیکلت:

برای جلوگیری از زنگ قطعات اینجین موتورسیکلت می توان از محلول ضد زنگ NH40 استفاده نمود.جلوگیری کننده از زنگ آنتی استاتیک، قابلیت کاربرد در محیط باز، آنتی یو وی. قابلیت خشک بودن، قابلیت تمیز کردن آسان از روی سطح، قابل کاربرد برای خودرو و تجهیزات.

جلوگیری از زنگ آهن و پوشش ضد زنگ قطعات و فلزات از تولید تا مصرف:

هنگام تولید قطعات خودرو ، بعضی از قطعات زنگ می زنند و سطح قطعه از حالت مطلوب خارج می شود. زنگ قطعه می تواند در هنگام عملیات ماشینکاری و تاثیر آب صابون بر روی قطعات باشد. بنابراین برای جلوگیری از زنگ قطعاتی نظیر پیچ و مهره، دیسک و شفت ها می توان از محلول جلوگیری از زنگ استفاده نمود.

 

اسپری و محلول محافظ  از زنگ :

ضد زنگ پایه آب به صورت دستی، غوطه وری و اسپری مورد استفاده قرار می گیرد.معمولا قطعات بدنه خودرو به صورت خام در انبار نگهداری می شوند. لذا مایع محافظ می تواند این قطعات را در برابر زنگ زدگی محافظت نماید.
مایع ضد زنگ پایه آب. محلول ضد زنگ برای لوله ها. ضد زنگ برای ورق ها، زیر رنگ پایه آب. نگهداری از چدن در انبار، روش نگهداری از چدن، ضد زنگ پایه آب.

تمیز کننده رسوب و زنگ از لوله و مخزن
مایع تمیز کننده رسوب و زنگ از لوله و مخزن
جلوگیری از زنگ ماشین آلات،خودرو و تجهیزات در محیط باز Anti Rust:

برای نگهداری تجهیزات، خودرو و ماشین آلات در محیط باز. نیاز به محلولی است که از زنگ آنها جلوگیری نماید. اسپری جلوگیری کننده از زنگ می تواند از تجهیزات در برابر نور آفتاب و ایجاد زنگ در برابر باران اسیدی جلوگیری نماید. این محلول ضد اشعه خورشید، جلوگیری کننده از زنگ می باشد و قابلیت پاک کنندگی سریع را دارد از دیگر مزایای محلول جلوگیری کننده از زنگ، ضد جذب گرد و خاک(آنتی استاتیک) می باشد این محلول به دلیل ساختار نانو تکنولوژی، گرد و خاک را به خود جذب نمی کند.

روغن محافظ ضد زنگ:

این روغن از زنگ زدن و اکسیداسیون فلزات جلوگیری می نماید و برای قطعات از جنس آهن و فولاد که در فرایند ساخت در معرض آب قرار گرفته اند به کار می رود. روغن جلوگیری کننده از زنگ برای قطعات خودرو که در محیط مرطوب قرار دارند نیز به کار می رود.

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و الومینیم

خمیر پولیش الومینیم Cleaning and Polishing paste for Aluminum

خمیر پولیش براق کردن رول آلومینیم و ورق های آلومینیم، خمیر پولیش براق کردن ورق استیل و فولاد ، خمیر پولیش براق کردن ورق تولید اجاق گاز، خمیر پولیش فلزات، خمیر پولیش استیل ترکیه، خمیر پولیش استیل ایران خمیر پولیش استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش براق کردن فلزات برچسب ها:خمیر پولیش آلومینیم،خمیر پولیش استیل، براق کردن استیل لوازم خانگی، پولیش یخچال استیل ، پولیش اجاق گاز استیل، پولیش ظرفشویی استیل ،پولیش لوازم خانگی استیل، خمیر پولیش استیل گرید 200، خمیر پولیش استیل گرید 400،خمیر پولیش استیل گرید 800، خمیر پولیش استیل گرید خمیر پولیش براق کردن فلزات، خمیر پولیش براق کردن طلا و نقره ، خمیر پولیش آب بند، خمیر پولیش گاز بند خمیر براق کردن الومینیم خمیر براق کردن فلزات،خمیر پولیش الومینیم و استیل با خمیر پولیش استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن فلزات خمیر پولیش آلومینیم، خمیر پولیش استیل، خمیر پولیش برای براق کردن استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش برای یخچال استیل ، خمیر پولیش برای اجاق گاز استیل،خمیر پولیش برای ظرفشویی استیل ، خمیر پولیش برای لوازم خانگی استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن الومینیم، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل کابین آسانسور، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل خودرو، خمیر پولیش گازبند فولاد، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش گازبند استیل خمیر سنباده سطح ورق استیل، تمیز کردن لوله استیل ، تمیز کردن ظروف استیل ، خمیر پولیش برای براق کردن و تمیزکردن مخزن، خمیرپولیش الومینیم و خمیر پولیش ،خمیر پولیش الومینیم، خمیر پولیش ورق الومینیم، خمیر پولیش برای لوله الومینیم، خمیر پولیش برای قطعه الومینیم، خمیر پولیش برای رینگ الومینیم، خمیر پولیش برای کارخانه الومینیم، خمیر پولیش برای مخزن الومینیم