آخرین خبرها
پلی کلینر، پلیکلینر
پلی کلینر: از بین بردن چربی صنعتی، شستن چربی های آشپزخانه ، از بین بردن روغن، تمیز کردن چربی و روغن

تمیزکننده چربی و روغن صنعتی (چربی شویی صنعتی)

مایع تمیز کننده چربی:

 چربی بر قوی و قدرتمند برای تمیزکردن انواع روغن های صنعتی و معمولی استفاده می شود. این مایع می تواند هرگونه آلودگی های سبک و سنگین را از سطوح تمیز نماید. در بعضی از سطوح  لوله های استیل و آلومینیم، وجود چربی های سنگین می تواند عامل آسیب شود. بنابراین تمیزکردن این لوله ها باید با مایع بسیار قوی انجام شود. بنابراین برای جلوگیری از آسیب در خطوط لوله ها، می توان از این شوینده استفاده نمود. این شوینده، چربی های سنگین را از قطعات صنعتی به خوبی تمیز می نماید.

از شوینده چربی و روغن برای شستشوی فیلتر، فیلتر گازوییل استفاده می شود. همچنین از آن  می توان در صنایع فولاد سازی برای تمیز کردن ورق های فولادی استفاده نمود.

کاربرد شوینده چربی صنعتی:

 از شوینده صنعتی،برای تمیزکردن چربی از تسمه، مخزن، لاستیک، ماشین،دیوار،تمیزکردن سطح و قطعات صنعتی، شیشه چرب،لاستیک. تجهیزات، فلزات، بتن، پارچه، گونی، رستوران، ماشین های راه سازی، در صنعت، سینک استیل، سینک استیل در خط تولید استفاده می شود.

تمیزکننده چربی از تانکر های تریلی و کامیون :

از مایع تمیزکننده، برای تمیز کردن تانک تریلی استفاده می شود. این مایع با مصرف کمترین آب، تانکر را تمیز می نماید. این مایع ها در تمیز کردن تونل ها و جاده ها، در کارخانه و  رد لاستیک در کف پارکینگ استفاده فراوانی دارند. یکی دیگر از مصرف آن، استفاده در صنعت نفت می باشد.

معمولا برای تمیزکردن کرم ها و پارافین ها از مخازن و همزن ها، از تمیزکننده DL7 استفاده می شود. شوینده های صنعتی به خوبی مواد نفتی و مواد پارافینی را از مخزن و ظروف بزرگ تمیز می نمایند.

 

مایع تمیزکننده برای قطعات فورج، قطعات پرس و چرخ دنده

در هنگام تولید قطعات به روش پرس، تولید چرخدنده، فورج قطعات، نیاز است که روغن از سطح قطعات پاک سازی شود. با استفاده از این محلول می تون این قطعات را تمیز نمود.

از چربی زدا صنعتی برای تمیز کردن فلزاتی نظیر الومینیم و استیل استفاده می شود. با استفاده از این مایع تمیزکردن شیر فلکه. لوله فولادی و استیل، لوله الومینیم، از ورق فولادی و استیل، ورق الومینیم،مخزن استیل و الومینیم به راحتی انجام می شود.

مشخصات :

  • زیست تخریب پذیر
  • تمیز کننده فلزات
  • تمیز کننده سطوح
  • غیر قابل اشتعال
  • قطعات استیل ورق، لوله
پلی کلینر، پلیکلینر.از بین بردن چربی صنعتی، شستن چربی های آشپزخانه ، از بین بردن روغن، تمیز کردن چربی و روغن
مایع تمیزکننده چربی

استفاده از چربی زدا صنعتی در صنایع برش:

تمیز کننده روغن در صنایع برش، استیل، آهن آلات، مس و الومینیم استفاده می شود

مایع برای تمیز کردن ماشین های راه سازی:

مایع تمیزکننده روغن، برای  تمیز کردن ماشین های لودر. گریدر، ماشین های معدن و تجهیزات معدن، سیاهی  از دستگاههای فرز و تراشکاری و تمیز کردن روغن از سیلندر و سرسیلندر استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *