آخرین خبرها
خانه / محصولات / مولد کلینر تمیز کننده سطح قالب فایبرگلاس MPS-60

مولد کلینر تمیز کننده سطح قالب فایبرگلاس MPS-60

مایع تمیز کننده سطح قالب MOLD CLEANER هر گونه آلودگی را از سطح تمیز می نماید و هیچ گونه اثری بر جا نمی گذارد. کاربرد مولد کلینرها باعث از بین بردن جرم و چربی از سطح قالب می شود بنابراین این تمیزی روی سطح قطعه تاثیر میگذارد و باعث می شود سطح قطعه نهایی آیینه ای شود و هر گونه جرم و چربی از بین برود. مولد کلینر Mps-60 سازگار با قالب و ژلکوت می باشد.

برای ساخت بدنه قایق ها و لنج ها از این مولد کلینر استفاده می شود . معمولا مولد کلینر ها برای افزایش کیفیت بهره برداری از ژل کوت و افزایش کیفیت سطح کار استفاده می شود.

مولد کلینر و یا همان تمیز کننده سطح قالب، برای ساخت خودرو های فایبرگلاس، کانتینر های فایبر گلاس و هر گونه قطعه کامپوزیتی استفاده می شود.

روش استفاده از تمیز کننده سطح قالب فایبرگلاس مولد کلینر:

در ابتدا پارچه ای تمیز را با محلول تمیز کننده قالب مولد کلینر آغشته نموده و سپس سطح قالب فایبرگلاس را با آن پارچه تمیز می نماییم ، پس از تمیز نمودن سطح قالب فایبرگلاس از واکس جداکننده مخصوص سطوح براق Release agent استفاده می نماییم .

پس از آن ژل کت را بر روی سطح قالب فایبرگلاس قرار داده و با استفاده از الیاف و رزین صفحه مورد نظر ساخته می شود. پس از اینکه ورق فایبر گلاس از سطح قالب جدا شد به قسمت شستشو با دترجنت منتقل می شود.

محلول تمیز کننده قالب برای ساخت ورق های فایبر گلاس , ساخت قایق و لنج، ساخت کانکس، ساخت یخچال خودرو به کار می رود.

ورق های فایبر گلاس در کامیونت های حمل لبنیات کاربرد فراوانی دارد.تمیز کننده های قالب دارای انواع مختلفی می باشند و برای کارهای حساس به کار می روند.

مولد کلینر های مشابه در بازار Mold Cleaner #3

تمیز کننده سطح قالب های فایبرگلاس، مخصوص ساخت بدنه خودرو ساخت قطعات فایبرگلاس و آیینه ای کردن سطوح می باشد.

تمیز کننده سطح

با تمیز کننده سطح قالب فایبرگلاس مولد کلینر ، سطحی عاری از چربی و لک را برای قطعات فایبرگلاس و کامپوزیت ها ایجاد نمایید.

درباره‌ی admin