آخرین خبرها
براق کننده استیل و الومینیم
خمیر پولیش الومینیم ، خمیر پولیش الومینیم

خمیر پولیش الومینیم (Polishing paste for Aluminum )

خمیر پولیش الومینیم، خمیر پولیش ورق الومینیم، خمیر پولیش برای لوله الومینیم، خمیر پولیش برای قطعه الومینیم، خمیر پولیش برای رینگ الومینیم، خمیر پولیش برای کارخانه الومینیم
خمیر پولیش الومینیم

خمیر پولیش الومینیم: برای براق کردن و تمیز کردن محصولات ساخته شده از آلومینیم نظیر ورق الومینیم ، یراق الات الومینیم، لوله الومینیم و پروفیل الومینیم می توان از خمیر پولیش الومینیم استفاده نمود. خمیر پولیش الومینیم به نحوی فرموله شده که با کاربرد آن سطح الومینیم صیقلی و براق می شود و به سطح آن آسیب نمی رساند این خمیر به رنگ های مختلفی تولید می شود و برای فلزات دیگر نظیر استیل و مس نیز کاربرد دارد. خمیر پولیش الومینیم خراش ها را از بین می برد و سطح الومینیم را صیقلی و در نهایت یک پوشش محافظ برای سطح آن ایجاد می کند این سطح پوششی از کدر شدن مجدد الومینیم جلوگیری می نماید. فرمول‌بندی خمیر پولیش الومینیم بدون اسید، بدون بو، غیر سمی و سازگار با محیط‌ زیست می باشد به نحوی که به دست آسیب نمی رساند

با استفاده از خمیر پولیش الومینیم می توان سطح الومینیم را به صورت آیینه ای صاف و براق نمود. برای آیینه ای نمودن و پولیش خیلی دقیق، کافی است که خمیر پولیش را به سطح الومینیم آغشته و سطح را پولیش نمود. از خمیر پولیش الومینیم برای ورق الومینیم، خمیر پولیش برای لوله الومینیم، خمیر پولیش برای قطعه الومینیم، خمیر پولیش برای رینگ الومینیم، خمیر پولیش برای پروفیل الومینیم و خمیر پولیش برای مخزن الومینیم استفاده می شود.

معرفی انواع خمیر پولیش و کاربرد آنها:

خمیر پولیش آلومینیم (خمیر پولیش برای براق کردن و تمیزکردن الومینیم) : خمیر پولیش الومینیم و خمیر پولیش استیل کاربرد فراوانی در صنعت دارند از این خمیر پولیش برای براق کردن مخزن الومینیم نیز استفاده می شود. برای براق کردن الومینیم از خمیر پولیش الومینیم استفاده می شود. خمیر پولیش الومینیم را می توان بر روی سطح کار آغشته و سپس با استفاده از پولیش نمدی، به صورت چرخشی سطح کار براق نمود. از خمیر پولیش الومینیم برای براق کردن سطح فلزات استفاده می شوند، این خمیر ها دارای نمونه های متفاوتی می باشد که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند در زیر کاربرد های متفاوت خمیر پولیش الومینیم معرفی می گردد. خمیر پولیش سطح فلزاتی نظیر آلومینیم و استیل را به خوبی براق می کند این خمیر، فقط سطح کار را پولیش نموده و باری از روی سطح بر نمی دارد. خمیر پولیش الومینیم برای براق کردن کپسول و مخازن، براق کردن ورق االومینیم، براق کردن پروفیل آلومینیم، براق کردن شمش آلومینیم، براق کردن میلگرد آلومینیم استفاده می شود. با استفاده از براق کننده و تمیزکننده الومینیم می توان مخزن آلومینیمی کامیون را تمیز نمود این محلول مخزن را به صورت آیینه تمیز و شفاف می نماید. خمیر پولیش در کارخانه تولید لوازم منزل، براق کردن انواع لوازم آشپزخانه استفاده می شود. خمیر پولیش الومینیم و خمیر پولیش استیل دارای بهترین کیفیت می باشند این محصول ها به نحوی ساخته شده اند که برای دست حساسیت ایجاد نمی کنند. از خمیر پولیش، برای براق کردن الومینیم در فرایند انودایز و کانورژن استفاده می شود.

انواع کاربرد خمیر پولیش الومینیم و خمیر پولیش الومینیم:

خمیرپولیش الومینیم: معمولا روش های مختلفی برای پولیش و براق کردن الومینیم وجود دارد این روش ها شامل استفاده از مایع براق کننده الومینیم، استفاده از گیلانس و استفاده از خمیر پولیش الومینیم می باشد

کاربرد خمیر پولیش الومینیم: خمیر پولیش الومینیم (کریستال)، برای پولیش و براق کردن آلومینیم استفاده می شود. خمیر پولیش براق کردن آلومینیم،از خمیر پولیش الومینیم می توان برای براق کردن قطعات ساخته شده از الومینیم استفاده نمود. از خمیر پولیش براق کننده الومینیم می توان برای براق کردن ورق الومینیم و رول آلومینیم نیز استفاده نمود، برای خرید خمیرپولیش الومینیم با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. خمیرپولیش سطح ورق الومینیم، تمیزکردن لوله الومینیم، تمیزکردن ظروف الومینیم، خمیرپولیش برای براق کردن و تمیزکردن مخزن، خمیرپولیش الومینیم، خمیرپولیش براق کردن ورق های آلومینیم، خمیر پولیش براق کردن ورق الومینیم و فولاد، خمیر پولیش براق کردن ورق تولید اجاق گاز، خمیر پولیش الومینیم، خمیر پولیش استیل ایران خمیر پولیش الومینیم و استیل گرید 200، خمیر پولیش الومینیم و استیل گرید 400، خمیر پولیش استیل با خمیر پولیش آب بند، خمیر پولیش گازبند، خمیر پولیش استیل با خمیر پولیش الومینیم، خمیر پولیش براق کردن اجاق گاز،

خمیر پولیش برای براق کردن استیل:

خمیر پولیش استیل: از دیگر کاربرد های خمیر پولیش کریستال، کاربرد برای تمیزکردن و براق کردن استیل می باشد. در مقاله زیر بعضی از کاربرد های خمیر پولیش استیل معرفی می گردد.

کاربرد خمیر پولیش برای استیل: خمیر پولیش استیل برای تمیزکردن و براق کردن استیل استفاده می شود، از خمیر پولیش استیل می توان برای براق کردن قطعات ساخته شده ازاستیل استفاده نمود. از خمیرپولیش استیل برای براق کردن ورق استیل و رول استیل نیز استفاده نمود.، برای خرید خمیرپولیش استیل با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. خمیر پولیش استیل برای تمیزکردن ظروف استیل استفاده می شود، خمیر پولیش استیل برای براق کردن و تمیزکردن مخزن استیل، خمیرپولیش استیل برای لکه گیری از اجاق گاز استیل، خمیر استیل گرید 200، استیل گرید 400، خمیر پولیش استیل با خمیر پولیش آب بند، خمیر پولیش گازبند، خمیر پولیش استیل با خمیر پولیش، از دیگر کاربرد خمیر پولیش استیل، استفاده برای براق کردن و تمیزکردن سینک استیل می باشد، خمیر پولیش استیل را می توان در منزل برای براق کردن و تمیز کردن زنگ و تمیزکردن لکه از روی سینک ظرفشویی استفاده نمود همچنین در صنعت از خمیر پولیش استیل برای براق کردن و تمیزکردن در خط تولید سینک استیل (سینی سینک استیل و لگن استیل مربوط به سینک استیل) استفاده نمود.

انواع خمیر پولیش:

3- خمیر پولیش برای مس:

4- خمیر پولیش برای انواع فلزات:

5-خمیر پولیش برای خودرو:

روش استفاده از خمیر پولیش الومینیم و استیل:

روش استفاده از خمیر پولیش الومینیم: برای براق کردن فلزاتی نظیر الومینیم و فولاد، ابتدا خمیر پولیش الومینیم را به سطح کار آغشته نموده سپس با تکه ای پار چه سطح کار پولیش می شود با این کار سطحی براق برای الومینیم و یا آهن ایجاد می شود، خمیر پولیش دارای گرید های مختلفی می باشد و هرکدام کاربردی خاص دارد، خمیر پولیش های زبر، برای پولیش سطوحی استفاده می شود که خط و خش های عمیقی بر روی سطح وجود دارد. روش دیگر استفاده از خمیر پولیش کاربرد با روتاری پولیش می باشد، با استفاده از دستگاه روتاری می توان سریعتر سطوح را براق نمود. خمیر پولیش نرم برای سطوحی استفاده می شود که خط و خش عمیق وجود ندارد و سطح آسیب ندیده است. بنابراین با استفاده از خمیر پولیش نرم می توان خط و خش های ریز را از بین برد و هم زمان سطح کار را براق نمود.

مایع تمیز کننده استیل
مایع تمیزکردن سینک ظرفشویی ،خمیر تمیزکردن استیل، خمیر سنباده روغن سنباده

انواع خمیر پولیش استیل و الومینیم از لحاظ گرید:

الف )خمیر پولیش زبر: خمیر پولیش زبر مخصوص استیل و خمیر پولیش زبر مخصوص الومینیم برای سطوحی استفاده می شود که سطح آنها نیازی به آینه ای شدن ندارد. ب) خمیر پولیش نرم برای استیل و الومینیم: خمیر پولیش نرم برای سطوحی استفاده می شود که سطح نیاز به آینه ای شدن دارد. ج) خمیر پولیش خیلی نرم: از خمیر پولیش های خیلی نرم برای آماده سازی سطوح آب بندی استفاده می شود.

مشخصات خمیر پولیش الومینیم: محلولی ژلی است که به کمک سایش در حد میکرون، سطح الومینیم را پولیش و تمیز می نماید. مزایای خمیر پولیش الومینیم: خمیر پولیش الومینیم، به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد هرگونه الودگی کدری و اکسید را از سطح فلز هایی نظیر الومینیم، مس برنج و برنز تمیز می نماید. خمیر پولیش الومینیم برای تمیزکردن و براق کردن مخزن و باک الومینیم نیزاستفاده می شود. همچنین با استفاده از خمیر پولیش الومینیم می توان قطعات خودرو و قطعات موتور سیکلت را براق و تمیز نمود.

خمیر پولیش های موجود در بازار خمیر پولیش ترکیه ای, خمیر پولیش لهستانی مارپل MARPOL و خمیر پولیش دنتونکست DENTONEXT می باشد.


درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و فولاد

مایع تمیزکردن فولاد، تمیزکننده انواع فولادهای ضدزنگ

پسیویشن فولاد چگونه انجام می شود. در اینجا روش پسیویشن فولاد توضیح داده می شود. تمیز کردن لوله های فولادی ضد زنگ تمیز کردن لوله های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق فولادی ضد زنگ، تمیز کردن فولاد در کارخانه تمیز کننده فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی روش تمیز کردن فولاد