آخرین خبرها

واکس جدا کننده قالب واکس جداکننده پیو، فایبرگلاس

واکس جداکننده، واکس اپوکسی، واکس پلی استر، واکس پلی یورتان، واکس پی یو، واکس سیلیکون پلاستیک

واکس جدا کننده، جداکننده زیره کفش، جداکننده پلی یورتان ، جداکننده پی وی سی، جداکننده پی یو، جدا کننده مقره برق

واکس جداکننده:

واکس های جدا کننده به دو دسته،

الف)واکس جداکننده پایه آب و

ب)واکس جدا کننده پایه حلال تقسیم می شوند ،

برای جلوگیری از چسبیدن قطعه به قالب، از جداکننده استفاده می کنند این جداکننده ها دارای انواع مختلفی می باشند. این جدا کننده ها  هر کدام کاربرد مخصوص به خود را داشته و کارایی مناسبی را می توان از آنها در نظر داشت. واکس های جدا کننده به صورت های مختلفی در بازار ارائه می شوند بعضی از واکس های جدا کننده در اسپری ها ی 500 گرمی ارائه می شوند، کاربرد این  این جداکننده ها راحت بوده . بعضی دیگر از واکس های جدا کننده به صورت مایع بوده به نحوی که این واکس های  جدا کننده را می توان بر روی کار به صورت مالشی و یا اسپری استفاده نمود.  دسته سوم واکس های جدا کننده به صورت جامد بوده و فقط به صورت مالشی استفاده می شوند .

مایع جداکنند(واکس جداکننده) فیلم نازکی بین سطح قطعه و سطح قالب ایجاد می کند و از آسیب رسیدن به قالب و قطعه جلوگیری می کند.. واکس جداکننده در قالب های پلی یورتان،(ترموست و ترمو پلاستیک ها)  اپوکسی و  فنولیک  کاربرد دارد . این محصول دارای کیفیت خوب و همچنین بدون بو می باشد. این واکس در قالب های صنعتی کاربرد فراوان دارد.

. واکس جداکننده برای جداسازی پلی یورتان از ورق های آلومینیم نیز استفاده می شود. این واکس برای بردهای الکترونیکی کاربرد فراوانی دارد. واکس جداکننده را می توان به صورت اسپری و یا با استفاده از قلم مو استفاده نمود.

این واکس برای قالب هایی که به وسیله آنها پلی یورتان ریجید استفاده می شود نیز کاربرد دارد. واکس لایه ای نازک بر روی سطح آلومینیم ، استیل و قالب ها ایجاد می کند، این لایه نازک دارای مزایای ذیل می باشد. واکس جدا کننده پلی یورتان برای مبل سازی ، و قالب های گرم کامپوزیتی( شیشه، و فنولیک) استفاده می شود.

واکس جداکننده پلی یورتان در دماهای مختلف قابل استفاده می باشد، واکس جدا کننده کیو زد 13 برای قالب هایی که تحت فشار و همچنین تحت دمای بالا قرار دارند استفاده می شود. واکس Mould Ralease Agent  Wax  برای قالبهای سرد و گرم استفاده می شود.

ازمایع جداکننده (واکس های جدا کننده)، برای ساخت بدنه خودروهای فایبرگلاس استفاده می شود، همچنین از  واکس های جداکننده برای ساخت قایق های فایبرگلاس و لنج های فایبر گلاس نیز  استفاده می شود.

واکس جداکننده برای قالبهای کامپوزیت کاربرد داشته و در دما و فشار بالا مانع از چسبیدن قطعه به قالب می شود. واکس فایبر گلاس برای ساخت کشتی، قایق، لنج  های فایبرگلاس و انواع سپرهای فایبرگلاس از واکس فایبرگلاس استفاده می شود، برای ساخت قایق فایبر گلاس، نکته ای که باید رعایت شود این است که روش جذب رنگ به بدنه باید رعایت شود.

یکی دیگر از کاربرد واکس جداکننده، کاربرد در تولید فیلتر می باشد ، با استفاده از این واکس می توان از چسبیدن قطعه پلی یورتان به قالب جلوگیری نمود.

جداکننده  فایبرگلاس برای ساخت پانل های فایبرگلاس، مجسمه های فایبرگلاس،واکس ساخت زیور آلات رزینی، قاب عکس فایبرگلاس، قاب های دیوار کوب فایبرگلاس برای فضای داخل ساختمان، ابزار فایبر گلاس پیش ساخته استفاده می شود.

کاربرد ها:

واکس جداکننده قالب صنعتی،واکس قالب سرد، واکس قالب گرم،واکس قالب پلی یورتان، واکس پلی یورتان،واکس فایبرگلاس، واکس کیو زد 13، واکس جدا کننده، واکس رها کننده، واکس اپوکسی، واکس فنولیک، واکس دما بالا، واکس پلی یورتان، واکس پلی اورتان، واکس رها ساز، واکس جدا ساز،واکس جداکننده، واکس کامپوزیت، واکس ریجید، واکس فلکسیبل، واکس پلی یورتان ریجید، واکس مقره، واکس مقره فشار قوی، اسپری جداکننده، اسپری جدا کننده قالب، جلوگیری از چسبیدن فایبرگلاس

واکس جداکننده فوم پلی یورتان کاربرد در تولید صندلی اتومبیل ، میز و صندلی

واکس اسپری جداکننده

Mold Release for Thermoset and Thermoplastics، واکس رها کننده از قالب، واکس کامپوزیت، واکس لاستیک ، واکس جدا کننده پی یورتان،واکس جداکننده پلی اورتان، واکسHUNTSMAN ،واکس MOLD

RELEASE

جداکنندهQZ13

جداکننده 5110 ، جداکننده 5101

واکس اپوکسی

جداکننده مقره در صنعت برق: این جداکننده کاربرد وسیعی در تولید مقره در صنعت برق دارد.

 جداکننده پلی یورتان،  جداکننده پلی استر،  جداکننده فایبرگلاس،واکس فایبرگلاس، واکس جداکننده فنولیک، واکس جدا کننده قالب گرم، واکس جداکننده گرم کار،  جداکننده قالب های گرم، واکس جدا کننده مقره، واکس جداکننده سردکار، واکس جدا کننده دسته و تاج مبل،  جدا کننده اپوکسی،  جدا کننده ساخت قطعات تزئینی با اپوکسی، واکس جدا کننده قالب شیشه، واکس جدا کننده قالب سیلیکون،  جدا کننده قالب آلومینیم،  جدا کننده قالب پلاستیک، واکس جدا کننده کامپوزیت

فیلم جدا کننده برای ساخت ورق فایبرگلاس، فیلم جدا کننده برای قالب فایبرگلاس، فیلم جدا کننده برای ساخت ورق فایبر گلاس در ماشین های اتوماتیک،جلوگیری از چسبیدن مواد به قالب، جلوگیری از چسبیدن مواد به قالب در تولید فیلتر، جداکننده در فیلتر سازی، علت چسبیدن مواد به قالب در تولید فیلتر، واکس جدا کننده حرارتی، واکس جدا کننده دما بالا، جدا کننده ها، جدا ساز برای تولید پنل، واکس جداکننده قالب ام دی اف، واکس جداگننده قالب اپوکسی، روغن جدا کننده، روغن جدا ساز، مواد جداکننده قالب از بتن، روغن جداکننده قالب از بتن، جداکننده و رها ساز های ماربو و پی سی، جداکننده پانل های پلی یورتان

جداساز بتون از قالب، جداکننده بتن ازقالب

جداکننده سیلیکونی متعلق به قالب های سیلیکون، جداکننده پلی یورتان، جداکننده اپوکسی ، جداکننده فایبرگلاس، جداکننده فوم مبلی (جداکننده فوم سرد) جدا کننده پیو، جداکننده PVC پی وی سی , و جداکننده PU پی یو در دمای مربوط به قالب کاربرد دارد.

مزایای واکس جدا کننده:
1-  جدا کننده پلی یورتان برای محصول هایی که نیاز به تولید دقیق دارند استفاده می شود.
2-واکس رها کننده  پلی یورتان برای محصول هایی که نیاز به سطح براق دارند استفاده می شود.
3-واکس رها کننده برای محصول هایی که نیاز به نتیجه بهتر در هزینه کمتر دارند استفاده می شود.( صرفه اقتصادی)
4- جدا کننده به قالب آسیب نمی رساند.

5-زمان خشک شدن واکس جدا کننده بر روی قالب کوتاه می باشد.
6-واکس جداکننده در گالن 20لیتری عرضه میگردد.

7- جداکننده  برای قالب های دمای 20 درجه تا 180 درجه سانتیگراد، قابل استفاده می باشد.

8-و جداکننده  برای قالب های ریخته گری  اپوکسی، قابل استفاده می باشد.

9-وجداکننده کاربرد وسیعی در قالب های کامپوزیت دارد.

10- جداکننده برای باکلیت و  پلی استر قابل استفاده می باشد.

11- جدا کننده برای تولید مقره  در قالب های مقره  در صنعت برق کاربرد دارد.

12- جدا کننده برای استفاده  لاستیک، کامپوزیت، پلی اورتان کاربرد دارد.

13-جدا کننده برای ساخت فوم صندلی و مبل کاربرد دارد.

سوال های متداول

واکس جداکننده چگونه مانع چسبیدن قطعه به قالب می شود؟ وقتی که قطعه را به واکس جداکننده آغشته می نماییم، بین قطعه و قالب فیلمی نازک ایجاد می شود ، بنابراین این فیلم باعث جدا شدن قطعه می شود. جداکننده مایع، جداکننده جامد

واکس جداکننده
تزریق پلی یورتان

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Solve : *
29 − 24 =