آخرین خبرها
وکس کویتی، روغن ضد خوردگی برای زیر و درب های خودرو
مایع ضد خوردگی بدنه خودرو، واکس حفره داخلی خودرو، واکس بدنه داخلی خودرو، Cavity wax teroson 350cavity wax sicka cavity wax 3m

مایع و اسپری جلوگیری از پوسیدگی بدنه و زیر خودرو( موم ضد خوردگی رکاب خودرو و دوبل)

موم ضد زنگ برای جلوگیری از پوسیدگی قطعات، بدنه و زیر خودرو (Cavity Wax): آب و هوا، بسیار بر زنگ زدن قطعات و بدنه خودرو موثر می باشد، معمولا به دلیل پاشش نمک در جاده ها، و رطوبت هوا، زیر خودرو، بدنه و قطعات خودرو زنگ می زنند بنابراین باید برای جلوگیری از زنگ زدن و خوردگی بدنه و قطعات خودرو، باید از موادی استفاده نمود که بدنه و قطعات خودرو در برابر خوردگی مقاوم باشند. تولید کنندگان خودرو از مایع و موم ضد زنگ و ضد پوسیدگی، برای جلوگیری از زنگ زدن زیر و بدنه خودرو استفاده می کنند. این مایع در کارخانه خودرو سازی برای تولید سواری و کامیون استفاده می شود. با کاربرد مایع و موم جلوگیری از زنگ، در کارخانه تولید کامیون و سواری از زنگ زدن بدنه و درب ها جلوگیری می شود. موم ضد خوردگی خودرو، موم جلوگیری از پوسیدگی خودرو، اسپری و مایع محافظ رکاب خودرو(موم محافظ برای جلو گیری از زنگ زدن زیر خودرو)، اسپری جلوگیری از خوردگی خودرو، موم محافظ بدنه خودرو (Cavity Wax): اسپری جلوگیری از زنگ زدن رکاب و محافظ رکاب خودرو، مایع محافظ بدنه خودرو: اسپری پوشش ضد خوردگی خودرو، درب کاپوت و زیر خودرو ، مایع محافظ رکاب و زیر خودرو: محافظ رکاب و زیر خودرو از زنگ زدن قسمت های مختلف خودرو جلوگیری می کند این مایع ضد رطوبت و بر اساس نانو تکنولوژی می باشد به نحوی که به صورت خود ترمیم از خودرو محافظت می نماید .(self healing . it reflows into cracks and crevices for continuously reliable coverage) برای محافظت از قسمت های مختلف بدنه خودرو نظیر رکاب، صندوق عقب و رکاب دوبل از مایع محافظ رکاب استفاده می شود. مایع ها یا اسپری های مختلفی برای محافظت از خوردگی بدنه داخلی و قسمت های دوبل خودرو استفاده می شود این مایع ها از خوردگی و زنگ زدن بدنه داخلی خودرو جلو گیری می کند ، این محلول ها انعطاف پذیر بوده و دافع رطوبت می باشند. مهمترین مایع های محافظ بدنه خودرو موجود در بازار به نام های مایع ضد خوردگی تری ام 3M مایع ضد خوردگی تروسون Teroson350 و مایع ضد خوردگی سیکا cavity wax Sicka ارائه می شوند. نام های دیگر این محلول محافظ پوشش دهنده بدنه داخلی خودرو، اسپری محافظ رکاب ،اسپری محافظ درب ها، اسپری پوشش دهنده کاپوت ،اسپری محافظ جداره های خودرو می باشد.

وکس کویتی، روغن ضد خوردگی برای زیر و درب های خودرو
مایع ضد خوردگی بدنه خودرو، واکس حفره داخلی خودرو، واکس بدنه داخلی خودرو، Cvity wax teroson 350cavity wax sicka cavity wax 3m

موم و اسپری ضد زنگ و ضد پوسیدگی درب و بدنه خودرو( اسپری جلوگیری از زنگ زدن زیر خودرو در خودرو سازی ها):
معمولا رطوبت باعث خوردگی زیر خودرو می شود،محافظ رکاب و زیر خودرو MZ-952 از آسیب دیدن و زنگ زدگی قسمت های مختلف زیر خودرو جلوگیری می کند، مایع و اسپری MZ-952 در صنعت خودرو سازی کاربرد فراوان دارد. اسپریMZ-952 محافظ مخصوص رکاب و زیر خودرو و پوشش دهنده قسمت های دوبل خودرو: مایع و اسپری محافظ بدنه خودرو بر اساس نانو تکنولوژی ساخته شده است این مایع در برابر خوردگی و زنگ بدنه، رکاب و درب های خودرو رفتاری جالب ایجاد می نماید. معمولا قسمت هایی از بدنه خودرو که به صورت دوبل ساخته می شوند نظیر رکاب، درب خودرو، کاپوت و قسمت های دیگر، به مرور زمان دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند، خوردگی و زنگ زدگی به این دلیل انجام می شود که این قسمت های خودرو در معرض رطوبت می باشد و باید محافظت شوند، بنابراین با استفاده از مواد محافظ می توان از زنگ زدن و خوردگی جلوگیری نمود، این محلول به نام های پوشش دهنده و پرکننده حفره های درب کاپوت و بدنه خودرو و همچنین واکس محافظ رکاب و زیر خودرو معروف می باشد.
واکس پرکننده حفره های خودرو :.
واکس بین دیواره درب های خودرو، واکس بین ستون های سقف، واکس کاپوت و صندوق عقب
با کاربرد اسپری محافظ رکاب و زیر خودرو، میتوان از بدنه خودرو در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت

مزایا استفاده از موم و اسپری ضد پوسیدگی زیر و بدنه خودرو:

1- موم و اسپری محافظ رکاب برای محافظت و پوشش دهنده سطوح داخلی بدنه خودرو 2- اسپری و واکس جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن بدنه خودرو،3- موم پر کردن حفره های بین درب و کاپوت و درب صندوق عقب 4-پوشش دهنده بدنه خودرو،
قابل اسپری
Conservation cavity wax for car
محافظ و جلوگیری از زنگ زدن جداره های داخلی خودرو
اسپری جلوگیری از خوردگی بدنه خودرو.
نفوذ پذیری فوق العاده این محصول.
اسپری حفاظت از بدنه خودرو
دستورالعمل و نحوه استفاده از موم محافظ رکاب و قسمت های دوبل خودرو Conservation cavity wax
برای استفاده از واکس (واکس جلوگیری از زنگ زدن بدنه خودرو )باید در ابتدا سطوح را تمیز نمود سطوح باید عاری از هرگونه چربی، روغن، گریس و دوده باشد.
محافظ حفره های داخلی خودرو را با فشار ۲ تا ۳ بار به داخل سوراخ های کاپوت و ستون های خودرو اسپری نمایید ، از این وکس می توان برای زیر خودرو و جلوبندی خودرو استفاده نمود،
اصولا متعلقات و تجهیزات نصب ترمز خودرو سریع زنگ میزند، بنابراین بهترین روش برای حفاظت از این قسمت ها استفاده از وکس MZ_951 می باشد.

مزیت ها ی مایع و اسپری ضد پوسیدگی خودرو ( مایع پر کننده حفره های خودرو MZ_951

موم اسپری ضد خوردگی خودرو:
قدرت نفوذ بالا High penetration
کاربرد اسان، با کاربرد اسپری محافظ رکاب و زیر خودرو، میتوان از زنگ زدگی و خوردگی خودرو جلوگیری نمود. مایع و اسپری ( تری ام)ضد خوردگی و ضد زنگ خودرو خودرو های آفرود ،خودرو های اسپرت سواری، کامیون و اتوبوس کاربرد فراوانی دارد. موم رکاب خودرو، موم درب خودرو، موم جلوگیری از زنگ خودرو.
روش استفاده از مایع یا اسپری ضد زنگ زیر و درب های خودرو:
ظرف محتوی مایع ضد زنگ رکاب و درب خودرو را تکان داده و در پیستوله ریخته و از فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر ، به سمت رکاب و اسپری می نماییم. در صورتی که افشانک نزدیک تر از فاصله استاندارد به سطح کار باشد شره می کند و در صورتی که افشانک بیشتر از فاصله استاندارد باشد، سطح کار به صورت یکنواخت آغشته به مایع ضد زنگ رکاب و درب خودرو نمی شود.
مایع ضد خوردگی،مایع ضد رطوبت ،مایع ضد گرد و خاک
محافظ رکاب و زیز خودرو سواری، واکس ضد خوردگی خودرو به صورت عمده، وکس ضد پوسیدگی، وکس ضد خوردگی بدنه خودرو ، مایع و موم محافظ (موم پوششی بدنه داخلی خودرو) ضد خوردگی رکاب و زیر اتوبوس، موم و پوشش ضد خوردگی بدنه خودرو ، موم و پوشش ضد خوردگی زیر خودرو، موم ضد خوردگی برای کامیون و اتوبوس پوشش ضد خوردگی رکاب خودرو، پوشش ضد خوردگی کاپوت خودرو، موم محافظ رکاب و زیر کامیون،محافظ زیر خودرو آفرود، محافظ درب خودرو آفرود، محافظ زیر خودرو شاسی بلند، محافظ درب خودرو شاسی بلند، جلوگیری از زنگ زدن درب خودرو، جلوگیری از زنگ زدن زیر خودرو، جلوگیری از زنگ زدن قسمت دوبل
پر کردن حفره ها سریع و قابل قبول
موم و اسپری ضد زنگ زیر و بدنه خودرو به وکس های پرکننده یا وکس رکاب یا وکس حفره نیز معروف هستند این وکس ها از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری می کنند.
وکس WAX MZ951T cavity wax کویتی وکس


Protects internal body panels , frame rails , and structural enclosures

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو ،تمیز کننده موتور

شوینده براق کننده رینگ ( تمیز کننده لاستیک و موتور خودرو)

مایع براق کننده رینگ و لاستیک خودرو:تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو، به خوبی سیاهی جرم و رسوب را از سطح رینگ و لاستیک جدامی نمایند این محصولات با PHخنثی تولید شده اند.براق کننده رینگ و لاستیک به خوبی جرم و رسوبات را از سطح رینگ و لاستیک جدا می کند و آنها را براق می نماید. براق کننده رینگ و لاستیک می تواند همزمان رینگ و لاستیک را براق نماید.براق کننده رینگ و لاستیک را به رینگ اسپری نماید و بعد از چند دقیقه با آب شستشو دهید.براق کننده رینگ و تایر این شرکت بسیار با کیفیت می باشند و به صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می گردد.هنگام شستشوی رینگ و لاستیک خودرو می توانیم از محصولات شرکت مهندسی ناوک صنعت استفاده نماییم.شستشوی رینگ و لاستیک در کمترین زمان و با مصرف آب کمتر انجام می شود.هنگام شستشوی رینگ و لاستیک خودرو می توانیم از این مایع استفاده نمود. با استفاده از این مایع ، به صورت همزمان ، رینگ و لاستیک را می توان تمیز نمود و نیاز ی به خرید دو مایع برای تمیز کاری نیست.