آخرین خبرها
مایع تمیز کننده پارافین و شمع

مایع تمیزکننده قیر، تمیزکننده پارافین و شمع(G80)

مایع تمیز کننده قیر، پارافین و شمع محلولی پایه آب بوده و قابلیت چند منظوره دارد به نحوی که که آلودگی های ایجاد شده توسط قیر ، پارافین و واکس را تمیز می نماید.

الف) مایع تمیزکننده قیر ب) مایع تمیزکننده شمع ج)مایع تمیزکننده موم و اسلگ وکس د) مایع تمیزکننده چربی پارافین

الف)مایع و اسپری تمیزکننده قیر: برای تمیزکردن قیر باید از شوینده ای استفاده نمود که بتواند قیر را در خود حل نماید. مایع تمیزکننده قیر بر پایه آب بوده و بدون نگرانی از آتش سوزی، قیر و نفت و یا گازوییل را از روی سطح زمین و یا از روی دیوار و بتن تمیز می نماید این محصول بسیار کارآمد بوده و قیر و نفت را در خود حل و سطح را تمیز میکند، از مایع تمیز کننده قیر می توان برای تمیزکردن مخزن محتوی قیر، تمیز کردن لوله آغشته به قیر، تانکر کامیون محتوی قیر، تمیزکردن بدنه خودرو و کامیون و یا مکان های آلوده به نفت و قیر استفاده نمود. از تمیز کننده قیر می توان برای تمیز کردن خودرو ها و کامیون های آغشته به قیر در کارواش و شستشوی آنها استفاده نمود. مایع تمیز کننده قیر، برای تمیزکردن قیر در کارخانه، تمیزکننده قیر در ساخت ایزوگام و نفت خام استفاده می شود. مایع و اسپری تمیزکننده قیر برای محیط کار و خانه نیز استفاده می شود. مزایای استفاده از شوینده و مایع تمیزکننده قیر: 1) شوینده و تمیز کننده قیر بر پایه آب می باشد و برای تمیز کردن خودرو و ماشین آلات و ابزار آغشته به قیر کاربرد دارد. 2) شوینده قیر غیر قابل احتراق و آتش سوزی می باشد. 3) تمیز کننده و شوینده قیر قابلیت تمیز کردن قیر از روی دیوار، از روی سطح بتن و تمیز کردن قیر از داخل کارگاهها را دارد. کازبردهای مایع تمیز کننده قیر: تمیز کردن قیر از لوله ، تمیز کردن قیر از دیوار، تمیز کردن قیر از مخزن و وان، تمیز کردن قیر از کف و سطح

ب)مایع تمیزکننده شمع :

تمیزکننده شمع بر دو نوع پایه آب و پایه حلال می باشد و هر کدام دارای مزیت مربوط به خود می باشد، این تمیز کننده به خوبی و سریع شمع را از پارچه ، سرامیک و کف اپوکسی تمیز می کند. مزایای تمیزکننده شمع G80: پارافین و شمع بر پایه آب می باشد 2، تمیزکننده پارافین و شمع ضد آتش ( ضد حریق ) بدون بو و ایمن می باشد.

ج) مایع تمیزکننده اسلک وکس ( Slack Wax) و مایع تمیزکننده موم:

روش تمیزکردن پارافین و تمیز کردن شمع (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی): برای تمیزکردن موم و اسلگ وکس می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع بر پایه آب می باشد و در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و احتراق باعث نگرانی و تهدید می شود به کار می رود. این مایع غیرقابل احتراق و بدون بوی آزار دهنده بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند. مایع تمیزکننده موم واسلگ وکس، چربی را در کمترین زمان تمیز می نماید، مشکلات تمیزکردن موم و اسلگ وکس با حلال ها، امکان آتش سوزی را افزایش می دهد از طرفی برای تمیزکردن موم واسلگ وکس با حلال، باید در محیط های باز از آن استفاده شود.


مایع تمیزکننده پارافین:

د)مایع تمیز کننده پارافین: روش تمیزکردن پارافین (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی): تمیزکردن پارافین بر پایه آب: برای تمیزکردن پارافین می توان ازمایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع بر پایه آب می باشد و در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و یا احتراق باعث نگرانی و تهدید می شود به کار می رود. این مایع غیرقابل احتراق بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند. مایع تمیزکننده پارافین، چربی را در کمترین زمان تمیز می نماید، مشکلات تمیزکردن پارافین با حلال ها، امکان آتش سوزی را افزایش می دهد از طرفی برای تمیزکردن پارافین با حلال باید در محیط های باز از آن استفاده شود.

مایع تمیزکننده پارافین و شمع (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی):                                                                                        تمیزکردن پارافین و شمع بر پایه آب: برای تمیزکردن پارافین و شمع می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع بر پایه آب می باشد و در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و یا احتراق باعث نگرانی و تهدید می شود به کار می رود. این مایع غیرقابل احتراق بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند. مایع تمیزکننده پارافین و شمع ، چربی را در کمترین زمان تمیز می نماید ، مشکلات تمیزکردن پارافین و شمع با حلال ها امکان آتش سوزی را افزایش می دهد از طرفی برای تمیزکردن پارافین و شمع با حلال باید در محیط های باز از آن استفاده شود.
مایع تمیز کننده پارافین و شمع

کاربرد تمیزکننده پارافین : تمیز کردن شمع و پارافین از پارچه، تمیزکردن پارافین از کف و سطوح، تمیزکردن پارافین از مخزن، تمیزکردن شمع و پارافین از وان، تمیزکردن شمع و پارافین از سطح زمین و تمیزکردن شمع و پارافین، تمیزکردن شمع، تمیزکردن موم، تمیز کردن واکس از سطح لوله به کار می رود.

تمیزکننده پارافین را می توان برای تمیزکردن سطح کف آغشته به پارافین به کار برد.

نحوه استفاده از تمیزکننده پارافین و شمع : ابتدا مایع تمیزکننده پارافین و شمع، را به محل آغشته به پارافین، آغشته نموده سپس با استفاده از یک فرچه و یا پارچه میکرو فایبر محل را تمیز و در نهایت آبکشی می شود، تمیزکننده پارافین را می توان در آزمایشگاه و یا محیط های مربوط به پارافین تراپی به کاربرد، با استفاده از مایع تمیز کننده پارافین، سطوح آغشته به پارافین سریع تمیز می شود.

پارافین: پارافین ماده ای نفتی است که به دو صورت مایع و جامد تولید می شود این محصول مصرف صنعتی، بهداشتی دارد. ماده اولیه برای تولید پارافین اسلاک واکس Slack Wax می باشد، بنابراین برای تمیزکردن پارافین و تمیز کردن اسلاک وکس،از مایع تمیزکننده پارافین استفاده می شود. پارافین در شمع سازی کاربرد دارد بنابراین با استفاده از تمیزکننده پارافین و شمع می توان به آسانی این محصول را از سطوح تمیز نمود.

مشخصات مایع تمیز کننده شمع:

مشخصات مایع تمیز کننده شمع: مایع تمیزکننده شمع به دلیل خاصیت موثر، بر روی شمع اثر کرده و آنرا تمیز می کند. محلول های موجود شامل مایع تمیزکننده شمع، مایع تمیز کننده اسلگ وکس و مایع تمیز کننده پارافین می باشد.

روش استفاده از مایع تمیزکننده پارافین، موم و شمع : مایع تمیزکننده هیدروکربن های نفتی نظیر شمع و موم را به راحتی تمیز می کند. مایع تمیزکننده شمع و پارافین در گالن های 20لیتری ارائه میگردد. برای خرید مایع تمیزکننده شمع با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مایع تمیزکننده پارافین و شمع (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی):                                                                                        تمیزکردن پارافین و شمع بر پایه آب: برای تمیزکردن پارافین و شمع می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع بر پایه آب می باشد و در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و یا احتراق باعث نگرانی و تهدید می شود به کار می رود. این مایع غیرقابل احتراق بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند. مایع تمیزکننده پارافین و شمع ، چربی را در کمترین زمان تمیز می نماید ، مشکلات تمیزکردن پارافین و شمع با حلال ها امکان آتش سوزی را افزایش می دهد از طرفی برای تمیزکردن پارافین و شمع با حلال باید در محیط های باز از آن استفاده شود.
مایع تمیز کننده پارافین و شمع

تمیزکننده پارافین و شمع پایه آب، مایع تمیزکننده ظروف پارافین و شمع مایع تمیز کننده پارافین، مایع تمیزکننده اسلک وکس ( Slack Wax) و مایع تمیزکننده موم:

روش تمیزکردن پارافین و تمیز کردن شمع (مایع تمیز کننده ضد آتش سوزی): برای تمیزکردن پارافین و شمع می توان از مایع تمیزکننده G80 استفاده نمود. این مایع بر پایه آب می باشد و در مکان هایی که احتمال آتش سوزی و احتراق باعث نگرانی و تهدید می شود به کار می رود. این مایع غیرقابل احتراق و بدون بوی آزار دهنده بوده و به محیط زیست و به انسان آسیب نمی رساند. مایع تمیزکننده پارافین و شمع ، چربی را در کمترین زمان تمیز می نماید، مشکلات تمیزکردن پارافین و شمع با حلال ها امکان آتش سوزی را افزایش می دهد از طرفی برای تمیزکردن پارافین و شمع با حلال باید در محیط های باز از آن استفاده شود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و الومینیم

خمیر پولیش الومینیم (Polishing paste for Aluminum )

خمیر پولیش براق کردن رول آلومینیم و ورق های آلومینیم، خمیر پولیش براق کردن ورق استیل و فولاد ، خمیر پولیش براق کردن ورق تولید اجاق گاز، خمیر پولیش فلزات، خمیر پولیش استیل ترکیه، خمیر پولیش استیل ایران خمیر پولیش استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش براق کردن فلزات برچسب ها:خمیر پولیش آلومینیم،خمیر پولیش استیل، براق کردن استیل لوازم خانگی، پولیش یخچال استیل ، پولیش اجاق گاز استیل، پولیش ظرفشویی استیل ،پولیش لوازم خانگی استیل، خمیر پولیش استیل گرید 200، خمیر پولیش استیل گرید 400،خمیر پولیش استیل گرید 800، خمیر پولیش استیل گرید خمیر پولیش براق کردن فلزات، خمیر پولیش براق کردن طلا و نقره ، خمیر پولیش آب بند، خمیر پولیش گاز بند خمیر براق کردن الومینیم خمیر براق کردن فلزات،خمیر پولیش الومینیم و استیل با خمیر پولیش استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن فلزات خمیر پولیش آلومینیم، خمیر پولیش استیل، خمیر پولیش برای براق کردن استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش برای یخچال استیل ، خمیر پولیش برای اجاق گاز استیل،خمیر پولیش برای ظرفشویی استیل ، خمیر پولیش برای لوازم خانگی استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن الومینیم، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل کابین آسانسور، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل خودرو، خمیر پولیش گازبند فولاد، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش گازبند استیل خمیر سنباده سطح ورق استیل، تمیز کردن لوله استیل ، تمیز کردن ظروف استیل ، خمیر پولیش برای براق کردن و تمیزکردن مخزن، خمیرپولیش الومینیم و خمیر پولیش ،خمیر پولیش الومینیم، خمیر پولیش ورق الومینیم، خمیر پولیش برای لوله الومینیم، خمیر پولیش برای قطعه الومینیم، خمیر پولیش برای رینگ الومینیم، خمیر پولیش برای کارخانه الومینیم، خمیر پولیش برای مخزن الومینیم