آخرین خبرها
گامازول
مایع تمیز کردن اثر لاستیک از پارکینگ مایع تمیز کردن اثر لاستیک لیفتر مایع تمیز کردن اثر لاستیک در سالن تولید مایع تمیز کردن اثر لاستیک مایع تمیز کردن خودرو دیزل تمیز کننده روغن

تمیزکننده اثر لاستیک، خط ترمز، چربی و روغن NH90

 مایع تمیزکننده رد لاستیک و خط ترمز :

مایع تمیزکننده  NH90 هرگونه رد لاستیک خودرو، کامیون و لیفتراک در پارکینگ، کارگاه، کارخانه و سالن های تولید لاستیک را به راحتی از بین می برد. محلول تمیزکننده رد لاستیک، خط ترمز، روغن، چربی و سیاهی را از سطوح پارکینگ و کارگاه تمیز می نماید. مایع تمیزکننده باند هواپیما به خوبی رد لاستیک را در باند از بین می برد. همچنین از مایع تمیزکننده کارخانه لاستیک می توان برای تمیز کردن دوده های صنعتی و اثر کک استفاده نمود.

این محلول قابل ترکیب با آب بوده و برای تمیزکردن اثر لاستیک، در پوشش های اپوکسی، سنگ و بتن استفاده می شود. با استفاده از این تمیزکننده، به راحتی رد لاستیک خودرو از روی سطح و رگه ها تمیز می شود. این مایع به پوشش اپوکسی و پی وی سی آسیب نمی رساند.

مایع گامازول برای تمیزکردن کارگاه های صنعتی، تعمیرگاهها و انبارها کاربرد دارد. گامازول این سطوح را به خوبی تمیز می کند. اصولا به دلیل سطح لاستیک بر روی سطوح، اثر آن بر روی سطح باقی می ماند و تمیز کردن آن اثر به راحتی نمی باشد. این اثر بر روی سطوح اپوکسی، سطح آسفالت، سطح سنگ و سطح موزاییک مشکلاتی ایجاد می نماید.

نحوه استفاده از مایع تمیزکننده خط ترمز و اثر لاستیک در پارکینگ و تعمیرگاهها:

معرفی انواع تمیزکننده برای سطح پارکینگ: اثر خط لاستیک معمولا در تعمیرگاه ها و کف و رمپ پارکینگ ها ظاهر نازیبایی ایجاد می نمایند . برای تمیزکردن خط  لاستیک خودرو، لیفتراک میتوان از مایع تمیزکننده رد لاستیک NH90 استفاده نمود. تمیزکردن چربی و اثر لاستیک از روی کف اپوکسی، روغن در فرودگاه و لاستیک هواپیما.

مایع تمیزکننده اثر لاستیک، سیاهی و چربی رمپ پارکینگ، خطوط هوایی،تعمیرگاه، پارکینگ کف اپوکسی، لیفتراک،کامیون،خودرو ، سیاهی تایر، سنگ و موزاییک را تمیز می نماید.

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیزکننده اثر لاستیک
شوینده رد لاستیک

مایع تمیزکننده رد لاستیک هواپیما:

برای تمیز کردن رد لاستیک هواپیما در باند پرواز، می توان از مایع تمیزکننده باند هواپیما NH90استفاده نمود. این مایع خط ترمز و اثر لاستیک هواپیما را به خوبی تمیز می نماید. 

تمیز کننده رد لاستیک زیست تخریب پذیر بوده و سریع اثر لاستیک و تایر هواپیما را از باند تمیز می نماید.

علت ایجاد رد لاستیک هواپیما در باند پرواز:

به دلیل فشار های بالایی که در حین فرود، چرخ ها به خط وارد می نمایند، خطوطی از جنس لاستیک در خطوط ایجاد می شود.

علت نیاز به تمیزکردن رد لاستیک هواپیما از باند پرواز:

خطوط پرواز باید همیشه تمیز و عاری از رد لاستیک باشد. بنابراین با استفاده از تمیز کننده رد لاستیک می توان این خطوط را تمیز نمود.

مایع تمیزکننده اثر لاستیک و چربی از اپوکسی و پی وی سی:

 برای تمیزکردن چربی و رد لاستیک از مکان هایی نظیر آزمایشگاهها، باشگاه های ورزشی  با کفپوش اپوکسی، سوله های  با کفپوش اپوکسی،

تمیزکننده رد لاستیک برای کف کارگاه، کف پارکینگ و سوله ( سطح کف با اپوکسی و پی وی سی) :

یکی از خصوصیات سطح اپوکسی این است که به مرور زمان رد لاستیک بر روی سطح اپوکسی باقی می ماند. بنابراین باید از مایعی استفاده شود که توانایی پاک کردن رد لاستیک از سطح اپوکسی را داشته باشد. همچنین برای سطح و کف کارگاههای تولیدی نظیر کارگاه تراشکاری و فرزکاری و برای پوشش آزمایشگاهها از پوشش اپوکسی استفاده می شود.

تمیزکردن رد لاستیک از سطح اپوکسی در سالن های مونتاژ و سالن های انبار را می توان با تمیز کننده NH90 انجام داد.

مایع تمیزکننده رد لاستیک
مایع تمیزکننده رد لاستیک. مایع تمیزکننده روغن و گریس

تمیزکننده اثر لاستیک از پارکینگ و سالن های تولید:

 به عنوان مثال گامازول کف های حاوی آسفالت و قیر و همچنین سطوح پلاستیکی (مانند PVC) را به خوبی تمیز می کند. یکی از عملکرد های مهم گامازول، تمیزکردن قیر از روی سطوح می باشد. گامازول سطح و کف های اپوکسی و پی وی سیPVC الوده  به قیر را تمیز نماید. این محصول چربی را از کف سالن های تولید، سالن های تراش و فرز تمیز می نماید.

مایع تمیزکننده چربی و روغن:

مایع تمیزکننده رد لاستیک، چند منظوره می باشد. این مایع روغن و چربی را نیز تمیز می نماید. این محصول در پارکینگ، کارگاه و تعمیرگاهها استفاده می شود.

مشخصات تمیزکننده رد لاستیک:

مایع تمیزکننده رد لاستیک بر پایه آب می باشد. این مایع دارای مشخصات زیر می باشد.

  • مایع تمیز کننده رد لاستیک زیست تخریب پذیر می باشد.
  • بدون بو
  • تمیز کنندگی سریع

نحوه استفاده از مایع تمیز کننده رد لاستیک:

با استفاده از مایع تمیز کننده،  رد لاستیک را شستشو می دهیم.  و در نهایت می توانیم رد لاستیک  را با آب تمیز نماییم.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی. مایع تمیز کننده کف بیمارستان. مایع اسکرابر برای پاک کردن رد لاستیک

مایع تمیز کننده کفپوش(پی وی سی و اپوکسی)

شرکت ناوک صنعت تولید کننده مایع تمیز کننده کفپوش، آماده همکاری با کارخانه های تولید کننده کفپوش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *