آخرین خبرها
گامازول
مایع تمیز کردن اثر لاستیک از پارکینگ مایع تمیز کردن اثر لاستیک لیفتر مایع تمیز کردن اثر لاستیک در سالن تولید مایع تمیز کردن اثر لاستیک مایع تمیز کردن خودرو دیزل تمیز کننده روغن

تمیزکننده اثر لاستیک و خط ترمز، تمیزکننده چربی و روغن با مایع NH90

 مایع تمیزکننده خط ترمز و رد لاستیک:

مایع تمیزکننده اثر لاستیک هرگونه رد  لاستیکخودرو، کامیون و لیفتراک در پارکینگ ، کارگاه، کارخانه و سالن های تولید را به راحتی از بین می برد و ناحیه مورد نظر را به خوبی تمیز نماید. محلول تمیزکننده اثر خط لاستیک، خط ترمز، روغن، چربی و سیاهی را از سطوح پارکینگ ،  کارگاه تمیز می نماید.

این محلول قابل ترکیب با آب بوده و برای تمیزکردن اثر لاستیک، خط ترمز و روغن از کف پارکینگ با پوشش های اپوکسی، سنگ و بتن استفاده می شود، با استفاده از این تمیزکننده، به راحتی رد لاستیک خودرو از روی سطح و رگه ها تمیز می شود. این مایع به پوشش اپوکسی و پی وی سی آسیب نمی رساند.

مایع گامازول برای تمیزکردن کارگاه های صنعتی، تعمیرگاهها و انبارها کاربرد دارد. گامازول این سطوح را به خوبی تمیز می کند. اصولا به دلیل سطح لاستیک بر روی سطوح، اثر آن بر روی سطح باقی می ماند و تمیز کردن آن اثر به راحتی نمی باشد. این اثر بر روی سطوح اپوکسی، سطح آسفالت، سطح سنگ و سطح موزاییک مشکلاتی ایجاد می نماید. همچنین لیفترهایی که بار سنگین حمل می نمایند، رد لاستیک بر روی سطوح ظاهر نازیبایی ایجاد می نماید این اثر لاستیک به راحتی با مایع دیگر NH-90 تمیز می شود. در زیر اثر خط لاستیک  توسط برخی دستگاهها معرفی می گردد.

نحوه استفاده از مایع تمیزکننده خط ترمز و اثر لاستیک در پارکینگ و تعمیرگاهها:

 

معرفی انواع تمیزکننده برای سطح پارکینگ: اثر خط لاستیک معمولا در تعمیرگاه ها و کف و رمپ پارکینگ ها ظاهر نازیبایی ایجاد می نمایند . برای تمیزکردن خط ایجاد شده توسط لاستیک خودرو، لیفتراک میتوان از مایع تمیزکننده رد لاستیک NH90 استفاده نمود. تمیزکردن چربی و اثر لاستیک از روی کف اپوکسی، روغن سوخته در فرودگاه و لاستیک هواپیما.

تمیزکردن اثر لاستیک، سیاهی و چربی از روی سطح، مایع تمیزکننده سیاهی ناشی از ترمز خودرو در رمپ پارکینگ ،تمیزکننده خط لاستیک از خطوط هوایی، تمیزکننده خط لاستیک از تعمیرگاه، تمیزکننده رد لاستیک از پارکینگ های کف اپوکسی، تمیزکننده رد لاستیک ایجاد شده توسط لیفتراک، تمیزکردن رد لاستیک کامیون، تمیزکردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیزکردن سیاهی تایرهای مختلف، تمیزکننده اثر لاستیک از روی سنگ، تمیزکننده اثر لاستیک از روی موزاییک.

 

مایع اسکرابر برای تمیزکردن سطح های اپوکسی و کفپوش اپوکسی و کفپوش پی وی سی:                                برای تمیزکردن سطح های پوشیده با اپوکسی می توان از شوینده اسکرابر تمیزکننده اپوکسی استفاده نمود ، بعضی مواقع کف پارکینگ را با پوشش اپوکسی کامل می کنند ، یکی از خصوصیات سطح اپوکسی این است که به مرور زمان رد لاستیک بر روی سطح اپوکسی باقی می ماند بنابراین باید از مایعی استفاده شود که توانایی پاک کردن رد لاستیک از سطح اپوکسی را داشته باشد. همچنین برای سطح و کف کارگاههای تولیدی نظیر کارگاه تراشکاری و فرزکاری و برای پوشش آزمایشگاهها از پوشش اپوکسی استفاده می شود این سطوح به مرور زمان آلوده می شوند و باید با شوینده مخصوص تمیز کردن اپوکسی تمیز شوند، 
<figcaption class=
مایع مخصوص اسکرابر، مایع تمیز کننده رد لاستیک

مایع تمیزکننده برای تمیز کردن اثر لاستیک و چربی از اپوکسی و پی وی سی:

 برای تمیزکردن چربی و رد لاستیک از مکان هایی نظیر آزمایشگاهها، باشگاه های ورزشی  با کفپوش اپوکسی، سوله های  با کفپوش اپوکسی،

تمیزکننده برای کف کارگاه، کف پارکینگ و سوله ( سطح کف با اپوکسی و پی وی سی) :

یکی از خصوصیات سطح اپوکسی این است که به مرور زمان رد لاستیک بر روی سطح اپوکسی باقی می ماند. بنابراین باید از مایعی استفاده شود که توانایی پاک کردن رد لاستیک از سطح اپوکسی را داشته باشد. همچنین برای سطح و کف کارگاههای تولیدی نظیر کارگاه تراشکاری و فرزکاری و برای پوشش آزمایشگاهها از پوشش اپوکسی استفاده می شود.

تمیزکردن رد لاستیک از سطح اپوکسی در سالن های مونتاژ و سالن های انبار را می توان با تمیز کننده NH90 انجام داد.

گامازول مخصوص تمیزکردن رد لاستیک، تمیزکردن چربی تمیزکردن روغن در پارکینگ و سالن های تولید
گامازول مخصوص تمیزکردن رد لاستیک، تمیزکردن چربی تمیزکردن روغن در پارکینگ و سالن های تولید

تمیزکننده اثر لاستیک از پارکینگ و سالن های تولید:

 به عنوان مثال. گامازول کف های حاوی آسفالت و قیر و همچنین سطوح پلاستیکی (مانند PVC). را به خوبی تمیز می کند.

تمیزکننده قیر از سطوح: یکی از عملکرد های مهم گامازول، تمیزکردن قیر از روی سطوح می باشد، گامازول  سطح و کف های اپوکسی و پی وی سیPVC الوده  به قیر را تمیز نماید. این محصول چربی را از کف سالن های تولید، سالن های تراش و فرز تمیز می نماید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و الومینیم

خمیر پولیش الومینیم Cleaning and Polishing paste for Aluminum

خمیر پولیش براق کردن رول آلومینیم و ورق های آلومینیم، خمیر پولیش براق کردن ورق استیل و فولاد ، خمیر پولیش براق کردن ورق تولید اجاق گاز، خمیر پولیش فلزات، خمیر پولیش استیل ترکیه، خمیر پولیش استیل ایران خمیر پولیش استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش براق کردن فلزات برچسب ها:خمیر پولیش آلومینیم،خمیر پولیش استیل، براق کردن استیل لوازم خانگی، پولیش یخچال استیل ، پولیش اجاق گاز استیل، پولیش ظرفشویی استیل ،پولیش لوازم خانگی استیل، خمیر پولیش استیل گرید 200، خمیر پولیش استیل گرید 400،خمیر پولیش استیل گرید 800، خمیر پولیش استیل گرید خمیر پولیش براق کردن فلزات، خمیر پولیش براق کردن طلا و نقره ، خمیر پولیش آب بند، خمیر پولیش گاز بند خمیر براق کردن الومینیم خمیر براق کردن فلزات،خمیر پولیش الومینیم و استیل با خمیر پولیش استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن فلزات خمیر پولیش آلومینیم، خمیر پولیش استیل، خمیر پولیش برای براق کردن استیل لوازم خانگی، خمیر پولیش برای یخچال استیل ، خمیر پولیش برای اجاق گاز استیل،خمیر پولیش برای ظرفشویی استیل ، خمیر پولیش برای لوازم خانگی استیل، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن الومینیم، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل کابین آسانسور، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش براق کردن استیل خودرو، خمیر پولیش گازبند فولاد، خمیر سنباده استیل با خمیر پولیش گازبند استیل خمیر سنباده سطح ورق استیل، تمیز کردن لوله استیل ، تمیز کردن ظروف استیل ، خمیر پولیش برای براق کردن و تمیزکردن مخزن، خمیرپولیش الومینیم و خمیر پولیش ،خمیر پولیش الومینیم، خمیر پولیش ورق الومینیم، خمیر پولیش برای لوله الومینیم، خمیر پولیش برای قطعه الومینیم، خمیر پولیش برای رینگ الومینیم، خمیر پولیش برای کارخانه الومینیم، خمیر پولیش برای مخزن الومینیم