آخرین خبرها
مایع تمیز کننده استیل
مایع تمیز کردن سینک ظرفشویی ،تمیزکننده برای قاشق و چنگال استیل، خمیر سنباده روغن سنباده

مایع تمیزکننده استیلSteel brightener and cleaner

براق کننده استیل و فولاد
براق کننده استیل و فولاد

مایع تمیزکننده استیل (Steel brightener and cleaner) : معمولا پس از مدتی سطح محصولات ساخته شده از استیل، نظیر لوله ورق و قطعات تیره می شود و برای براق کردن و تمیز کردن سطح آن باید از مایعی مناسب استفاده نمود. مایعی که به سطح استیل آسیب وارد نکند. برای تمیزکردن استیل، می توان از مایع تمیزکننده و براق کننده استیل M-BCR استفاده نمود . بیشتر مواقع سطوح قطعات ساخته شده از استیل به مرور زمان تیره می شوند بنابراین می توان این سطوح را با استفاده از مایع تمیزکننده استیل تمیز و براق نمود . لوازم منزل نظیر یخچال، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز که از استیل ساخته شده اند بعد از گذشت زمان تیره می شوند و اثر انگشت و قطره های آب بر روی سطح آنها تاثیر می گذارند بنابراین می توان برای تمیزکردن آنها از مایع تمیز کننده استیل استفاده نمود. مهمترین مشخصه مایع تمیز کننده استیل، عدم آسیب به سطح می باشد با استفاده از این مایع، سطح براق و تمیز می شود.

کاربرد مایع تمیزکننده و براق کننده استیل:

مایع تمیز کننده استیل برای موارد زیر کاربرد دارد. مایع براق کردن و تمیز کردن ظرف استیل، مایع براق کردن و تمیز کردن قاشق و چنگال استیل، تمیزکننده ورق استیل در تولید یخچال، روش برق انداختن استیل ، مایع تمیزکننده رول استیل، مایع تمیزکردن انواع گرید های استیل، مایع براق کننده و تمیزکننده استیل، مایع تمیزکننده زنگ از ابزار جراحی ساخته شده از استیل تمیزکردن و براق کردن سینک استیل در آشپزخانه، مایع تمیز کننده ظروف و سینی استیل ،روش تمیزکردن و براق کردن استیل، مایع تمیزکردن استیل و فولاد در منزل و صنعت با M-BCR ، تمیزکننده استیل کابین و ورق های آسانسور، مایع تمیزکننده استیل در کارخانه، تمیزکننده ورق استیل در منزل، تمیزکردن و براق کننده قطعات استیل، مایع تمیزکننده ورق استیل، تمیزکننده ظرف استیل،روش تمیزکردن استیل در کارخانه، تمیزکننده چربی از ورق استیل، تمیزکننده استیل به صورت کیسه های 25 کیلو گرمی و یا گالن های 20لیتری به مصرف کنندگان عرضه میگردد. مایع، پودر و ژل تمیزکردن استیل در صنعت پتروشیمی و صنعت نفت: مایع ،پودر و ژل تمیز کننده استیل برای تمیز کردن سازه ها و تمیزکردن مخزن استیل، تمیز کردن لوله استیل استفاده می شود

براق کردن انواع قطعات استیل خودرو : با استفاده از مایع براق کننده و تمیزکننده استیل و فولاد می توان قطعاتی نظیر میل سوپاپ، میل لنگ،رینگ پیستون، شاتون را تمیز و براق نمود و در دوره انبار داری و ارائه به مشتری با بهترین کیفیت در تولید و مصرف به کاربرد. این محصول تحت نام های براق کردن قطعات استیل خودرو کاربرد. مایع براق کننده استیل، براق کننده بلبرینگ استیل، براق کننده گوی بلبرینگ استیل، براق کننده قطعات استیل، براق کننده فلانچ استیل ، مایع براق کننده و تمیز کننده سینک استیل : با استفاده از مایع براق کننده و تمیزکننده استیل، می توان سینک استیل را درخشان و تمیز نمود.

تمیز کننده میل لنگ، تمیز کننده شاتون ، تمیز کننده یاتاقان ، تمیز کننده میل سوپاپ ، تمیز کننده رینگ پیستون، تمیز کننده بلبرینگ
تمیز کننده میل لنگ، تمیزکننده شاتون ، تمیزکننده یاتاقان ، تمیز کننده میل سوپاپ ، تمیزکننده رینگ پیستون، تمیز کننده بلبرینگ

مایع تمیزکننده برای تمیزکردن ظروف استیل و دستگاه های استیل در قنادی: معمولا ظروف استیل مربوط به قنادی به مرور زمان سیاه و تیره می شوند بنابراین برای رفع سیاهی ظروف استیل از مایع براق کننده استیل استفاده می شود. مایع تمیزکننده استیل MBCR جرم را از سطح آنها جدا نموده و هرگونه رسوب را از این سطوح تمیز می نماید. تمیزکننده استیلM-BCR درصنایع مختلف کاربرد دارد. تمیز کننده شیرآلات استیل، تمیزکردن سینک استیل، مایع تمیزکردن قاشق چنگال استیل، تمیزکردن ظرف استیل، مایع تمیزکردن گاز استیل، مایع تمیزکردن و براق کردن قطعات استیل و آلیاژهای فولاد، تمیزکردن و براق کردن ورق استیل، براق کننده یخچال استیل، براق کننده لوله ساخته شده از استیل، براق کننده نرده ساخته شده از استیل، براق کننده ورق استیل، تمیزکردن قطعه استیل، تمیز کننده و براق کننده ظرف استیل، تمیزکننده استیل در خودرو، مایع تمیز کننده و براق کننده قاشق و چنگال استیل، مایع تمیزکننده ورق استیل، براق کردن استیل، براق کردن ورق استیل،

براق کننده استیل_ براق کردن ورق استیل ، براق کردن ابزار استیل، براق کردن لوله استیل، براق کردن تانک استیل، براق کردن بلبرینگ استیل
براق کننده استیل(MBCR)

روش استفاده از مایع تمیزکننده و براق کننده استیل:

استفاده از مایع تمیزکننده استیل و فولاد بسیار آسان می باشد و دستورالعمل استفاده از آن به همراه محصول ارائه می گردد. تمیزکردن استیل به روش های مختلفی انجام می شود در زیر این روش ها معرفی می گردد.
1-تمیز کردن و براق کردن استیل به روش غوطه وری: برای تمیزکردن سطح استیل می توان مایع تمیز کننده استیل را در وان قرار داده و قطعات را در آن شستشو داد. و در نهایت قطعات استیل را آبکشی نمود. این مایع هرگونه الودگی نظیر تیرگی و چربی را از سطح استیل تمیز میکند. 2- براق کردن و تمیز کردن استیل با استفاده از اسپری: روش دیگر تمیزکردن استیل استفاده از اسپری می باشد ، با اسپری کردن به سطح قطعات استیل، سطح آنها تمیز و براق می شود و در نهایت می توان قطعات استیل را آبکشی نمود. 3- تمیزکردن استیل به روش التراسونیک

براق کننده استیل و فولاد،
ستفاده از مایع تمیز کننده و براق کننده استیل در صنایع غذایی و لبنیات : معمولا پس از مدتی استیل به کار رفته در تجهیزات صنایع غذایی نظیر مخزن استیل و همزن های استیل ، ظروف حمل شیر ، تانکر استیل دچار تیرگی می شود بنابراین با استفاده از این مایع می توان سطح استیل را تمیز و براق نمود.
 مایع تمیزکننده برای تمیزکردن ظروف استیل و دستگاه های استیل در قنادی:                     معمولا ظروف استیل مربوط به قنادی به مرور زمان سیاه و تیره می شوند بنابراین برای رفع سیاهی ظروف استیل از مایع براق کننده استیل استفاده می شود. مایع تمیزکننده استیل MBCR جرم را از سطح آنها جدا نموده و هرگونه رسوب را از این سطوح تمیز می نماید. تمیزکننده استیلM-BCR درصنایع مختلف کاربرد دارد . تمیز کننده شیرآلات استیل، تمیزکردن سینک استیل، مایع تمیزکردن قاشق چنگال استیل، تمیزکردن ظرف استیل، مایع تمیزکردن گاز استیل، مایع تمیزکردن و براق کردن قطعات استیل و آلیاژهای فولاد، تمیزکردن و براق کردن ورق استیل، براق کننده یخچال استیل، براق کننده لوله ساخته شده از استیل، براق کننده نرده ساخته شده از استیل ، براق کننده ورق استیل، تمیزکردن قطعه استیل، تمیز کننده و براق کننده ظرف استیل، تمیزکننده استیل در خودرو، مایع تمیز کننده و براق کننده قاشق و چنگال استیل، مایع تمیزکننده ورق استیل، براق کردن استیل، براق کردن ورق استیل،
براق کننده استیل و فولاد


مایع تمیزکننده و براق کننده شیرآلات فولادی و استیل:

برای تمیزکردن شیرآلات استیل می توان از تمیزکننده و براق کننده استیل استفاده نمود این مایع در کمترین زمان شیرآلات استیل را براق و تمیز می کند.

تمیزکننده و براق کننده ورق استیل ، لوله و سیم استیل: برای براق کردن و تمیزکردن ورق استیل، لوله استیل و سیم مفتول استیل می توان از این محلول استفاده نمود. تمیزکننده و براق کننده لوله استیل: محلول تمیز کننده استیل به خوبی بیرون و درون لوله استیل را تمیز و براق میکند. این محلول زنگ رسوب و چربی را از لوله استیل و ورق استیل تمیز می کند. تمیز کردن، براق کردن سینک استیل: سینک استیل باید تحت فرایند های استاندارد تولید شود درغیر این صورت دچار لکه و زنگ زدگی می شود، برای تمیزکردن چربی از سینک، باید از تمیزکننده چربی مخصوص استیل استفاده نمود ،مایع تمیز کننده و براق کننده استیل، از ایجاد لکه و زنگ بر روی سینک استیل جلوگیری می کند. مایع تمیزکننده و براق کننده استیل مخصوص رفع مشکل لکه های روی سینک استیل. از دیگر کاربرد مایع تمیزکننده و براق کننده استیل استفاده برای ابزار پزشکی و ابزار بیمارستان می باشد این محصول ابزار پزشکی را تمیز و براق می نماید و از ایجاد لکه و زنگ جلوگیری می کند.

پسیویشن استیل: اصولا برای جلوگیری از زنگ زدن و خراب شدن استیل، باید سطح آن پسیو شود و در صورت عدم پسیو ، سطح آن آسیب خواهد دید ، علیرغم اینکه استیل به استیل ضد زنگ معروف می باشد، ولی باید از سطح آن مراقبت شود. سطح استیل در برابر تیرگی و یا آسیب های سطحی، آسیب پذیر خواهد بود و به مرور زمان سطح آن آسیب بیشتری خواهد دید.

استفاده از مایع تمیز کننده و براق کننده استیل در صنایع غذایی و لبنیات : معمولا پس از مدتی استیل به کار رفته در تجهیزات صنایع غذایی نظیر مخزن استیل و همزن های استیل، ظروف حمل شیر، تانکر استیل دچار تیرگی می شود بنابراین با استفاده از این مایع می توان سطح استیل را تمیز و براق نمود. استفاده از مایع تمیزکننده و براق کننده استیل در صنعت:استیل به کار رفته در تجهیزات صنعت دارو نظیر مخزن استیل، همزن و … دچار تیرگی می شود، بنابراین با استفاده از مایع تمیزکننده استیل می توان سطح استیل را تمیز و براق نمود.

مایع تمیز کننده چربی از استیل:

برای تمیزکردن چربی از سطح استیل، روش های مختلفی استفاده می شود، ولی نکته مهم این است که تمیزکننده استیل نباید به سطح استیل آسیب برساند، محلول تمیزکننده چربی از استیل باید سطح استیل را تمیز نماید و به آن آسیب وارد نکند، بعضی از تمیزکننده ها همان لحظه، و بعضی دیگر در دراز مدت به سطح استیل آسیب وارد می نمایند
مایع تمیزکننده و براق کننده استیل، یک پاک کننده قوی پایه آب، برای تمیزکردن انواع چربی ،روغن،زنگ، رسوب و سیاهی روی سطح استیل می باشد، معمولا برای انتخاب یک مایع تمیزکننده، باید هزینه و زمان تمیزکاری را در نظر گرفت، یک مایع تمیزکننده استیل مناسب، باید در نهایت سطحی براق و عاری از چربی، رسوب و اکسید ایجاد نماید. از طرفی بهتر است که مایع تمیزکننده استیل زیست تخریب پذیر باشد بنابراین دیگر نگرانی برای دفع مواد زائد وجود نخواهد داشت. مایع تمیزکننده و براق کننده استیل را می توان به روش های اولتراسونیک، روش اسپری و روش تمیزکاری دستی استفاده نمود. همچنین شوینده چربی مناسب برای استیل باید غیر خورنده و ایمن باشد و آسیبی به استیل نرساند.
تمیزکننده استیل برای تمیزکردن روغن و گریس، پلیمر، چسب ها یا جوهراستفاده می شود برای استفاده از مایع تمیز کننده و براق کننده استیل ابتدا قطعات را خیس نموده سپس مایع ترکیب شده با آب را به سطوح استیل آغشته نموده و تمیز مینماییم تا باقیمانده های الودگی ها از بین بروند. برای خشک کردن قطعات می توان از هوای گرم فیلتر شده استفاده نمود. اصولا برای به دست آوردن نتیجه بهتر می توان از پاک کننده استیل با غلظت بالاتر استفاده نمود از دیگر مزایای تمیزکننده استیل، تمیزکردن روغن تراشکاری از سطح استیل، تمیزکردن اکسید، رسوب و سیاهی از روی سطوح استیل می باشد.

انواع پسیویشن برای استیل : برای پسیو کردن استیل می توان از مایع MBCR استفاده نمود، این مایع به راحتی عملیات پسیو را بر روی استیل انام می دهد . از دیگر روش هایی که می توان برای پسیویشن استیل استفاده نمود استفاده از الکتروپولیش می باشد.

مایع تمیزکننده استیل برای براق کردن و تمیزکردن ابزار پزشکی: از مایع تمیزکننده استیل می توان در ساخت ابزار پزشکی و دندانپزشکی استفاده نمود. این مایع به سطح استیل آسیب وارد نمیکند و در کمترین زمان سطح استیل را براق می نماید.

کاربرد مایع تمیزکننده و براق کننده استیل در صنایع استیل:

مشخصات تمیزکننده و براق کننده استیل: براق کننده و تمیزکننده استیل به صورت مایع و پودر ارائه می گردد با کاربرد مایع تمیز کننده استیل و همچنین پودر تمیز کننده استیل می توان به کیفیت مطلوب و دلخواه رسید. استفاده از مایع تمیزکننده استیل برای تمیزکردن مخزن و تانکر استیل: یکی دیگر از کاربرد های براق کننده و تمیز کننده استیل، براق کردن انواع مخزن و باک استیل می باشد با استفاده از تمیزکننده و براق کننده باک و مخزن استیل می توان جلای خاصی به آن داد. قبل از استفاده از هرنوع تمیز کننده استیل، دستورالعمل آن را مطالعه فرمایید. برای تمیز کردن سطح استیل از پارچه مناسب استفاده نمایید. برای تمیز کردن سطح چرب استیل، از مایع و یا اسپری تمیزکننده استیل و پارچه میکروفایبر استفاده نمایید.

مایع تمیز کننده استیل براق کننده استیل
مایع تمیز کننده استیل براق کننده استیل

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

شوینده صنعتی

مایع و ژل تمیزکردن روی، براق کردن فلز روی

مایع براق کردن روی مایع براق کردن فلز روی مایع براق کردن ظروف روی مایع براق کردن سینی روی براق کردن و تمیز کردن فلز روی براق کردن ظروف روی: روش اول برای تمیز کردن و سفید کردن روی : برای براق کردن و تمیز کردن فلز روی از روش های مختلفی استفاده می شود. یکی از روش های تمیز کردن فلز روی استفاده از دستگاه ویبریشنمی باشد. روش کار به این صورت است که در ابتدا قطعات ساخته شده از آلیاژ روی را درون دستگاه قرار می دهیم و به مقدار لازم مایع براق کننده و تمیز کننده آلیاژ روی را به مخزن اضافه نموده و پس از حدود نیم ساعت، قطعات ، براق و تمیز می شوند.