آخرین خبرها
مولد کلینر
تمیز کننده سطح قالب های گرم و سرد، مولد کلینر ،تمیز کننده سطح قالب پانل، تمیز کننده سطح قالب فایبر گلاس، تمیز کننده سطح قالب در خودرو سازی

مایع و اسپری تمیز کننده قالب (MOULD CLEANER)

مایع تمیزکننده قالب(تمیزکننده ای قوی برای سطح قالب): معمولا سطح قالب پس از مدتی آلوده و کثیف می شود این کثیفی ها می تواند چربی، واکس، چسب و یا رزین کاربردی باشد، ذرات و جرم هایی که به قالب می چسبند می تواند به محصول تولیدی آسیب برساند. برای محصول هایی که با رزین تولید می شوند نیاز است که قالب تمیز شود بنابراین برای تمیزکردن قالب می توان از مایع تمیزکننده قالب و یا از اسپری تمیزکننده قالب استفاده نمود، مایع و یا اسپری تمیز کننده قالب، انواع رزین، چربی و واکس را به راحتی از سطح قالب نمیز می کند. مایع تمیزکننده قالب برای تمیزکردن فایبرگلاس، تمیزکردن اپوکسی و تمیزکردن پلی یورتان نیز استفاده می شود.

مایع تمیزکننده قالب برای تمیز کردن پلی یورتان از قالب : تمیزکردن سطح قالب در صنعت کامپوزیت (فایبرگلاس ) و کاربرد رزین پلی استر و رزین اپوکسی یکی از مراحل مهم می باشد، با تمیزکردن سطح قالب استیل و الومینیم می توان کیفیت سطح قطعه تولیدی را افزایش داد. تمیزکننده قالب مشابه در بازار Mold Cleaner #3 میباشد..
روش استفاده از تمیزکننده سطح قالب در تولید فایبرگلاس: در ابتدا پارچه ای تمیز را با محلول تمیز کننده قالب کلینر آغشته نموده و سپس سطح قالب تولید فایبرگلاس را با آن پارچه تمیز می نماییم، پس از تمیز نمودن سطح قالب تولید فایبرگلاس از واکس جداکننده مخصوص سطوح براق Release agent استفاده می نماییم .
محلول تمیزکننده قالب برای تمیز کردن ورق های فایبرگلاس, ساخت قایق و لنج، ساخت کانکس، ساخت یخچال به کار می رود. برای تمیز کردن ورق های فایبرگلاس در کامیونت از تمیز کننده قالب استفاده می شود. .تمیزکننده های قالب دارای انواع مختلفی می باشند و برای کارهای حساس به کار می روند. تمیزکننده سطح قالب، مخصوص ساخت بدنه خودرو ساخت قطعات فایبرگلاس و آیینه ای کردن سطوح می باشد.

مایع تمیزکننده سطح قالب:

تمیزکننده سطح قالب: با تمیز کننده سطح قالب( مولد کلینر)، سطحی عاری از چربی و لک را برای قطعات فایبرگلاس و کامپوزیت ها ایجاد نمایید. تمیزکننده سطح قالب های حرارتی، تمیز کننده سطح قالب های سرد و گرم، تمیزکننده سطح قالب های بزرگ، تمیز کننده سطوح بدون ایجاد موج و اثر آلودگی ، کاربرد مولد کلینر در خودرو سازی، کاربرد مولد کلینر در ساخت کانکس، تمیز کننده قالب صنعتی، تمیز کننده قالب های مختلف
مایع تمیز کننده رزین: برای تمیزکردن رزین باید از مایعی استفاده نمود که بوی زننده و همچنین آسیب رسان نباشد. برای خرید عمده مولد کلینر با کارشناسان این مجوعه تماس حاصل فرمایید.

تمیزکننده اپوکسی: برای تمیزکردن رزین اپوکسی از روی قالب از تمیزکننده قالب استفاده می شود.

مایع تمیزکننده قالب پلی یورتان: مایع تمیزکننده قالب پلی یورتان، چسب و رزین پلی یورتان از روی قالب به آسانی تمیز می نماید و راه را برای تولید قطعه با کیفیت هموار می نماید، در هنگام استفاده از رزین و یا چسب، امکان دارد که این مواد از سطح مورد نظر خارج شود بنابراین برای تمیزکردن آن می توان از مایع تمیزکننده قالب استفاده نمود. مایع تمیزکننده قالب، چسب اپوکسی، رزین اپوکس از روی قالب و سطوح مختلف تمیز می نماید.

مایع تمیز کننده قالب رزین : قالب هایی که الوده به رزین پلی استر، اپوکسی و چسب می شوند بعد از مدتی باید تمیز بشوند، محلول تمیزکننده قالب به خوبی قالب را تمیز می کند و این تمیزی قالب مطمئنا در کیفیت قطعات تولیدی موثر خواهد بود. محلول تمیز کننده رزین باید بدون بو و بدون آسیب برای اپراتور باشد از دیگر مشخصه های مایع تمیزکننده رزین باید زیست تخریب پذیر نیز باشد. معمولا برای قالب هایی که در معرض رزین های اپوکسی و رزین پلی استر می باشند باید از مایع تمیزکننده ای استفاده نمود که به راحتی سطح قالب را تمیز نماید. با تمیزکردن رزین و چربی از سطح قالب، قالب برای تولید مرحله بعد آماده می شود و قطعه ای که تولید می شود دارای سطحی صاف و براق خواهد بود. بنابراین نتیجه می گیریم که تمیزکننده بسیار بر کیفیت قطعه تولیدی تاثیر گذار خواهد بود

مایع و اسپری تمیزکننده قالب برای تمیز کردن اپوکسی، فایبرگلاس و تمیزکردن انواع رزین از سطح قالب: مایع تمیزکننده قالب برای تمیزکردن اپوکسی از سطح قالب، تمیزکردن چربی از سطح قالب و تمیز کردن انواع رزین های پلی استر و پلی یورتان از سطح قالب استفاده می شود.

تمیز کننده چربی و جرم از سطح قالب: در هنگام تولید قطعات نیاز است که سطح قالب به صورت مرحله ای تمیز شود. بنابراین با مایع تمیز کننده قالب می توان سطح قالب را تمیز نمود. یکی دیگر از کاربرد مایع تمیز کننده قالب استفاده در قالب های پرس می باشد. مایع تمیز کننده قالب را می توان در قالب های پرس به صورت اسپری به کاربرد.

کاربرد های دیگر مایع تمیز کننده قالب: تمیز کردن رنگ از سطح قالب، تمیز کننده پلی یورتان از قالب، مایع و اسپری تمیز کننده چربی از سطح قالب

مایع تمیزکننده چسب : این محلول به راحتی چسب و رزین را از قطعات و از قالب تمیز می نماید مایع تمیزکننده چسب به قطعه آسیب نمی رساند.

مایع تمیز کننده برای قالب تزریق پلاستیک: مایع تمیز کننده قالب، جرم چربی آلودگی و رسوب را از روی قالب های تزریق پلاستیک تمیز می نماید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

شوینده صنعتی

مایع و ژل تمیزکردن روی، براق کردن فلز روی

مایع براق کردن روی مایع براق کردن فلز روی مایع براق کردن ظروف روی مایع براق کردن سینی روی براق کردن و تمیز کردن فلز روی براق کردن ظروف روی: روش اول برای تمیز کردن و سفید کردن روی : برای براق کردن و تمیز کردن فلز روی از روش های مختلفی استفاده می شود. یکی از روش های تمیز کردن فلز روی استفاده از دستگاه ویبریشنمی باشد. روش کار به این صورت است که در ابتدا قطعات ساخته شده از آلیاژ روی را درون دستگاه قرار می دهیم و به مقدار لازم مایع براق کننده و تمیز کننده آلیاژ روی را به مخزن اضافه نموده و پس از حدود نیم ساعت، قطعات ، براق و تمیز می شوند.