آخرین خبرها
 هنگام مونتاژ و دمونتاژ موتور خودرو نیاز است که قطعات آن به خوبی تمیز شود. وقتی که قطعات به خوبی تمیز شوند عملکرد و نتیجه نهایی مطلوبی ایجاد خواهد شد. مایع تمیزکننده موتور برای قطعاتی نظیر سیلندر، سرسیلندر، سوپاپ، رینگ، پیستون استفاده می شود. این مایع چربی و رسوب را به خوبی تمیز می کند.

مایع تمیزکننده موتور، سیلندر و سرسیلندر Engine Cleaner

۱)مایع تمیزکننده موتور و گریبکس در صنایع خودرو و کامیونD40:

 هنگام مونتاژ و دمونتاژ موتور خودرو نیاز است که قطعات آن به خوبی تمیز شود. وقتی که قطعات به خوبی تمیز شوند عملکرد و نتیجه نهایی مطلوبی ایجاد خواهد شد. مایع تمیزکننده موتور برای قطعاتی نظیر سیلندر، سرسیلندر، سوپاپ، رینگ، پیستون  استفاده می شود. این مایع چربی و رسوب را به خوبی تمیز می کند.

در هنگام تعمیر موتور کامیون و سواری، از مایع تمیزکننده موتور D40 استفاده می شود. این مایع طبق استاندارد تولید می شوند. با استفاده از این مایع می توان قسمت های مختلف خودرو را تمیز نمود.

۲)انواع مایع و پودر چربی شویی برای موتور و گریبکس:

برای تمیزکردن سیلندر و سرسیلندر باید از مایعی موثر استفاده نمود مایعی که بتواند قطعات موتور و گریبکس را تمیز و برای مرحله مونتاژ آماده نماید.

۳)مشخصات مایع تمیز کننده موتور و سیلندر :

مایع تمیز کننده سیلندر و سرسیلندر هرگونه چربی، روغن، چربی رسوبی و چسب را از سیلندر و سرسیلندر تمیز می نماید این محصول دارای مشخصات زیر می باشد.

  • تمیزکننده چسب و روغن از سیلندر و سرسیلندر 
  • زیست تخریب پذیر
  • محافظت از دست
  • تمیز کننده میل لنگ، پیستون و تمام قطعات موتور
  • کاربرد به صورت اسپری و غوطه وری

۴)مزایای استفاده از این مایع تمیز کننده موتور:

  • بدون بو
  • عدم آسیب به قطعات
  • قابل کاربرد برای الومینیم و فولاد
  • تمیز کننده چند منظوره

۵)روش های استفاده از مایع موتور شویی:

روش استفاده این مواد به صورت های مختلفی نظیر پاشش با دستگاه و یا به صورت دستی انجام می شود. برای تمیزکاری بهتر است که ابتدا اجازه بدهیم مایع درون رسوب و چربی ها نفوذ نماید. سپس شستشو با قلم مو و یا پاشش مایع، توسط دستگاه انجام شود. این محلول ها به نحوی تولید می شوند که به فلز آسیبی نرسد. نوع دیگر تمیزکاری، شستشو به روش غوطه وری می باشد در این روش قطعه را درون محلول قرار می دهیم و به مرور زمان قطعه تمیز خواهد شد.

کاربرد های مایع تمیز کننده سیلندر چربی شویی از سیلندر، چربی شویی از قطعات موتور کامیون. چربی شویی از سرسیلندر، تمیزکننده سوپاپ، تمیزکردن چربی سیلندر، تمیزکردن چربی پیستون. تمیزکردن چربی سوپاپ، تمیزکننده سرسیلندر.موتورسیکلت، تمیزکننده بدنه موتور، تمیزکردن داخل موتور خودرو،

پلی کلینر، پلیکلینر
مایع تمیزکننده موتور . تمیزکننده سیلندر و سرسیلندر

۶)مایع و اسپری موتور شویی

برای تمیزکردن موتور در کارخانه و تعمیرگاه نیاز است که از مایع و یا اسپری کارامد و موثر استفاده شود. یک مایع موتور شویی قوی می تواند چربی و چسب را به راحتی از سیلندر و سرسیلندر تمیز نماید.

تمیز کننده میل لنگ، تمیز کننده شاتون ، تمیز کننده یاتاقان ، تمیز کننده میل سوپاپ ، تمیز کننده رینگ پیستون، تمیز کننده بلبرینگ
تمیزکننده موتور .تمیز کننده میل لنگ،  شاتون ،  یاتاقان

۷)مایع تمیز کننده سیلندر و سرسیلندر تعمیری:

معمولا در هنگام تعمیر موتور، نیاز است که سیلندر و سرسیلندر به خوبی تمیز شود. تمیزکردن چسب، چربی و جرم با محلول تمیزکننده سیلندر و سرسیلندر انجام می شود.

۸)شوینده قطعات موتور و گریبکس خودرو و کامیون:

برای تمیزکردن روغن و چربی از گریبکس و موتور کامیون از مایع تمیز کننده D40استفاده می شود . مایع تمیز کننده D40هرگونه جرم، چربی و آلودگی را از چرخ دنده ها و شفت ها تمیز می نماید.

۹)پودر تمیز کننده سیلندر، سرسیلندر ، موتور گریبکس خودرو و کامیون:

معمولا از پودر برای شستشوی بدنه موتور و پوسته گریبکس استفاده می شود. پودر ها قابلیت تمیز کاری خوبی دارند و چربی و روغن را تمیز می نمایند.

 

برای ارائه مایع تمیزکننده سیلندر ، سرسیلندر و گریبکس، این شرکت آماده همکاری با کارخانه های خودرو سازی و کامیون می باشد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتی tap cleaner liquid

1)براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتیtap and shower cleaner liquid: شیرآلات کاربرد وسیعی در صنعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *