آخرین خبرها
دترجنت صنعتی چیست؟  دترجنت صنعتی از مواد شیمیایی مختلف و هدفمند ، برای تمیزکردن موثر در کارهای صنعتی می باشد و معمولا اکثر آنها بر پایه آب می باشند. شوینده صنعتی کاربرد فراوانی در صنعت فولاد سازی، صنایع خودرو سازی و صنایع پزشکی دارد، از شوینده صنعتی درصنعت نفت و پترو شیمی و صنعت نساجی استفاده فراوان می شود،  شوینده صنعتی می تواند به راحتی محتویات آلودگی را از سطوح تمیز نماید. این شوینده ها می توانند آلودگی های در کمترین زمان از بین ببرند. شوینده صنعتی در تمیزکردن الودگی کاربرد فراوانی دارد . شوینده صنعتی موتورهای چرب، دیسک و صفحه های چرب ، جعبه دنده ها و پوسته گیربکس را تمیز می نماید. مواد شوینده صنعتی در قطعه شویی کاربرد فراوان دارد. شوینده صنعتی در دوره انبارداری از سطوح قطعات محافظت می نماید.ازمواد  شوینده صنعتی  برای تمیز کردن سطح آلومینیم، برنج و دیگر فلزات استفاده می شود. شوینده صنعتی جرم ، دوده ، سیاهی و رسوبات را از سطوح پاکسازی می کند.شوینده صنعتی می تواند زنگ، چربی، روغن و گریس را تمیز نماید. شوینده صنعتی در صنعت باطری سازی کاربرد دارد، از دترجنت صنعتی برای شستشوی فیلتر گازوییل با آغشتگی به روغن و چربی های صنعتی سنگین استفاده می شود. شوینده صنعتی در باطری سازی ، سرب را تمیز می نماید. با استفاده از شوینده صنعتی می توان دستگیره درب، لوله ها ، چدن و بدنه خودرو را تمیز کاری نمود. دترجنت برای صنعت نفت، دترجنت برای پتروشیمی، دترجنت برای کارخانه، دترجنت برای خانه، دترجنت برای تولید، دترجنت برای تمیز کردن، دترجنت برای نظافت انواع دترجنت صنعتی: الف)دترجنت حفاری ب)دترجنت و شوینده برای ترانسفورماتور ج)دترجنت برای توربین گازی د) دترجنت و شوینده صنعتی در پلی اکریل ه) دترجنت و شوینده صنعتی برای تمیز کردن کک، نفت مازوت و)دترجنت و شوینده صنعتی در کارخانه های گنداله سازی برای ذوب آهن
دترجنت صنعتی

مایع تمیزکننده مخزن و مخزن های تحت فشار

 

مایع تمیزکننده و براق کننده مخزن:

 

الف) تمیز کننده زنگ، جرم و رسوب از مخزن

مایع تمیز کننده مخزن هرگونه جرم و چربی را از سطوح مخزن تمیز می نماید. برای تمیزکردن  ابتدا باید جنس مخزن مشخص شود. معمولا جنس مخزن و تانکر از فولاد ، استیل ضد زنگ و یا الومینیم می باشد. به دلیل تیرگی و اکسید های سطحی، مخزن دچار تیرگی و سیاهی می شود بنابراین برای پسیویشن آنها باید از مایع تمیزکننده مخزن استفاده نمود. از طرفی برای تمیز کردن نوع موادی که در مخزن نگهداری می شود باید از شوینده مناسب استفاده نمود.

ب)تمیزکننده چربی، روغن و پارافین از مخزن:

 

معمولا مخزن های آب از استیل و فولاد های ضد زنگ تولید می شوند و برای رسوب زدایی و یا تیرگی و زنگ های سطحی آنها باید از مایع تمیز کننده مخزن آب استفاده نمود. برای تمیز کردن و زنگ زدایی مخزن، باید از استاندارد  تمیز کردن مخزن استفاده نمود، 

ج) مایع تمیزکننده مخزن، کپسول ها و لوله های فشار بالا:

مایع تمیز کننده مخزن برای تمیزکردن مخزن آب و مخزن هایی که جرم، رسوب و زنگ گرفته اند استفاده می شود همچنین مایع تمیزکننده مخزن برای تمیز کردن مخزن های پترو شیمی و مخزن های صنعت نفت استفاده می شود این مایع جرم و مواد را از مخزن تمیز می کند. (CLEANING OF EQUIPMENT FOR OXYGEN SERVICE)

 

معمولا مخزن (High pressure) تحت استاندارد های خاص تولید و تمیز می شوند این مخازن برای حمل نیتروژن،هلیم، اکسیژن و گازهای دیگر طراحی و ساخته می شوند. بنابراین با نهایت دقت و تحت مراحل مختلف تمیز کاری می شوند. بعضی از این لوله ها و مخازن باید عاری از هر گونه چربی و آلودگی ها باشند، شرکت مهندسی ناوک صنعت مایع تمیز کننده لوله ها، شیرآلات و مخازن حمل اکسیژن را ارائه می دهد. برای تمیزکردن مخزن زنگ زده، می توان از محصولات این شرکت استفاده نمود. بعضی دیگر از مخزن ها و تانکرها حاوی روغن و چربی و پارافین مایع می باشند و تمیزکردن روغن و چربی از آنها باید با استفاده از مایع چربی زدا انجام شود.

 

ژل جی پی، تمیز کننده استیلAAROX-G-P

مایع جی آرپی تمیز کننده استیل.G-Rp

 

تمیزکننده برای مخزن و پایپینگ صنعتی، مایع تمیزکننده مخزن کامپوزیت، مایع تمیزکننده مخزن آلومینیم، استاندارد تمیزکاری مخزن و لوله ها، تمیز کننده لوله های حمل اکسیژن، مایع تمیزکاری جوش استیل، ژل تمیزکاری جوش استیل، مراحل تمیز کاری مخازن اکسیژن، کپسول های پرشر، مخزن (های پرشر)، مخازن تحت فشار،تمیز کردن مخزن اکسیژن، مایع تمیزکردن مخزن آلومینیم، مایع تمیزکردن لوله های آلومینیم ، مایع تمیزکردن مخزن استیل، مایع تمیزکردن لوله های استیل، مایع تمیزکردن مخزن، مایع تمیزکردن چربی از مخزن، مایع تمیزکننده لوله فولادی، تمیزکننده مخزن سوخت.

 

مفهوم کرایوژنیک ( فوق سرد شناسی) و مخازن تحت فشار:

 

High pressure  ASTM Standard

 capsules

 pipe welding

 fitting

 pipe cleaning nozzle

 oxygen capsules

 cleaning equipment

Pickling and passivation chemicals in Iran

Clean steel welding in Iran

Cleaning, Descaling and passivation of stainless steel parts, equipment and systems

د)مایع تمیزکننده مخزن آب (مایع تمیزکننده مخزن آب معدنی):

مخزن ذخیره آب معدنی، باید مطابق استاندارد تمیز شوند.

 

مایع تمیز کننده برای تمیز کردن مخزن ذخیره آب ،مایع تمیز کننده برای تمیز کردن مخزن آب معدنی

ه)مایع تمیز کننده چربی مخزن و وان در داروسازی:

برای تمیز کردن مواد چرب و محلول های غلیظ مخزن و وان داروسازی و همچنین تمیزکردن چربی و مواد چرب از همزن دارو سازی می توان از مایع تمیز کننده چربی مخصوص وان و مخزن استفاده نمود این مایع به راحتی ظرف های محتوی کرم و چربی را پاک می نماید. مایع تمیزکننده مخزن، کرم های چرب موجود در مخزن و وان را به راحتی تمیز می نماید.

ح)مایع تمیزکننده مخزن لبنیات:

 

مایع تمیز کننده مخزن استیل مایع برای تمیز کردن مخزن استیل تمیز کننده مخزن ذخیره آب معدنی جرم گیری از مخزن آب زنگ برداری از مخزن زنگ برداری از مخزن ذخیره آب زنگ برداری از مخزن ذخیره آب معدنی
مایع تمیز کننده مخزن در صنایع غذایی و دارویی
 
 
 
 
 
و)مایع تمیزکننده مخصوص تمیزکردن فراورده های نفتی از مخزن و تانکر :

 این مایع تمیزکننده، هرگونه جرم شامل قیر، مواد نفتی ، مازوت، روغن صنعتی، گریس را از مخزن و تانکر های حامل سوخت تمیز می نماید.  مایع مخصوص تمیزکردن قیر و مواد نفتی از مخزن و تانکر، به محیط زیست آسیب نمی رساند. و زیست تخریب پذیر می باشد. یکی از قابلیت های مایع تمیزکننده قیر و مواد نفتی از روی مخزن و لوله، عدم آتش سوزی و احتراق می باشد.بنابراین با ایمنی کامل می توان هر گونه الودگی و جرم را از روی سطوح تمیز نمود.

ت)مایع تمیز کننده شیر آلات( ولو):

شیرآلات بنا به کاربردشان از جنس های استیل و برنج ساخته می شوند برای تمیز کردن، رسوب زدایی و براق کردن این شیرآلات می توان از مایع تمیزکننده شیرآلات استفاده نمود.

اصول طراحی لوله و مخازن تحت فشار(های پرشر):

برای اجرا و استفاده از مخزن و لوله های تحت فشار، نیاز به دانش مربوط به این حوزه می باشد. اجرای سیستم لوله کشی و مخزن فشار قوی در فشار زیر 400 و 500 بار ، فشار بالای 500 بار و در نهایت فشار قوی High pressure  نیاز به تجربه و تخصص بالایی می باشد. ایجاد فشار بالا نیاز به بوستر و یا کمپرسور می باشد امروزه از بوستر برای شارژ مخازن استفاده می کنند.

 سیستم برست پرشرburest pressure : برا ی بررسی فشار وارد بر مخزن، از روش هیدرولیک مخزن

 پروف تست Proof testing pressure vesselsپرشر برای مخزن :

طراحی و اجرای لوله کشی فشار قوی، پرشر بوستر و مخزن رگلاتور  می تواند فشار مورد نیاز را تامین نماید.

استفاده از لوله و اتصالات استاندارد، استفاده از مخزن و پرشر بوستر استاندارد.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع تمیزکننده و براق کننده مس Copper brightenr and cleaner

تمیز کننده غیر اسیدی برای مس . کاربرد مایع براق کننده مس -براق کردن مس براق کردن آلیاژ های مس برای تمیز کردن ظروف مسی نظیر دیگ مسی، ابتدا ظرف مسی را به محلول آغشته نموده و پس از پنج یا ده دقیقه ، با استفاده از یک قلم مو و یا پارچه، محلول را به بدنه ظرف آغشته نمایید، سپس ظرف را با آب شستشو دهید. استفاده از محصول تمیز کننده مس M-761 با ماندگاری طولانی مدت.تمیز کردن مس در صنعت آبکاریمس چگونه تمیز و براق می شوند:                                                                                       روش  تمیز کردن مس(copper cleaner & brightner)مایع تمیزکردن مس(M-761) به راحتی می تواند قطعات ساخته شده از این فلز را براق  و تمیز نماید.تمیز کردن سینی ساخته شده از فلز مس( سینی مسی)  تمیز کردن آلیاژ های مس ، تمیز کردن آلیاژ مس، تمیز کردن چربی از فلز مس مایع تمیز کردن دیگ ساخته شده از فلز مس دیگ مسی تمیز کردن و براق کردن مس در تولید صنایع دستی، تمیز کردن سینی مسی ، تمیز کردن کاسه و ظروف ساخته شده از فلز مس ،تمیز کردن قابلمه مس ،تمیز کردن و براق کردن قندان مس ، تمیز کردن و براق کردن در قلم زنی مس، براق کردن فلز مس در قلم زنی، براق کردن و تمیز کردن فلز مس در صنایع دستی و قلم زنی، تمیز کردن مس، تمیز کردن لوله مسی ، تمیز کردن فلز مس،تمیز کردن ظروف مسی ، تمیز کردن مس در صنعت آبکاری،مایع مخصوص آبکاری فلز مس آبکاری ظروف مس  مایع تمیز کردن ظروف مسی،براق کننده و تمیز کننده مس در جوشکاری مس، مایع تمیز کننده  ظروف مس،مایع تمیزکردن و براق کردن قندان مسی ، مایع تمیزکننده و براق کننده سینی مسی ،مایع تمیزکردن انواع سماور مسی، مایع براق کننده سماور مسی،تمیز کردن ظروف مسی، مایع براق کننده کاسه مسی ،براق کننده قطعات مسی،شوینده مس ، مایع تمیزکردن و براق کردن اتصالات مس، تمیز کردن و براق کردن عتیقه های مس، مایع تمیزکردن و براق کردن سیم مس ، تمیز کردن و براق کردن قطعات مس مربوط به دستگاه ، تمیزکردن و براق کردن لوله مس، مایع تمیزکردن و براق کردن صفحات مس،  تمیزکننده و براق کننده لوازم منزل، مایع تمیز کردن و براق کردن گلاب پاش،  تمیزکردن و براق کردن لوستر مس،مایع براق کردن ورق مسی،مایع تمیز کردن ورق مسمایع تمیزکننده  ورق مسی،  تمیز کردن صفحه مسی،مایع تمیزکردن لوله مسی، براق کردن لوستر ها،  تمیز کردن تسمه مس، براق کردن و تمیزکردن قطعات الکتریکی مس، تمیز کردن و براق کردن مجسمه مسی،  تمیز کردن و براق کردن دیگ مسی، تمیزکردن و براق کردن ورق مسی، مایع تمیزکردن  و براق کردن  صنایع دستی