آخرین خبرها
مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی
مایع و ژل مخصوص دستگاه اسکرابر مایع اسکرابر برای کارخانه مایع اسکرابر برای ورزشگاه مایع اسکرابر باکیفیت مایع اسکرابر خوب مایع اسکرابر برای تمیز کردن سطح اپوکسی

مایع شوینده برای اسکرابر(Floor Scrubber Detergent)

مایع اسکرابر، محلولی مناسب برای دستگاه اسکرابر می باشد، این مایع سازگار با دستگاه اسکرابر بوده و در کمترین زمان هر گونه آلودگی، چربی و جرم را از کف سالن، کارگاه و بیمارستان تمیز می نماید، مایع شوینده اسکرابر را می توان برای تمیزکردن کف بیمارستان،  فروشگاههای بزرگ ،کارگاه، تعمیرگاه، استفاده نمود همچنین از مایع اسکرابر برای تمیزکردن سالن ها و نمایشگاهها استفاده می شود
مایع برای اسکرابر، مایع اسکرابر، مایع اسکرابر مخصوص تمیزکردن چربی های سنگین و سخت، شوینده صنعتی

مایع برای اسکرابر(Floor Scrubber Detergent) :

مایع اسکرابر NP90، محلولی مناسب برای دستگاه اسکرابر می باشد، این مایع سازگار با دستگاه اسکرابر بوده و در کمترین زمان هر گونه آلودگی، چربی و جرم را از کف سالن، کارگاه و بیمارستان تمیز می نماید، مایع شوینده اسکرابر را می توان برای تمیزکردن کف بیمارستان، فروشگاههای بزرگ ،کارگاه، تعمیرگاه، استفاده نمود همچنین از مایع اسکرابر برای تمیزکردن سالن ها و نمایشگاهها استفاده می شود.

از مایع اسکرابر می توان برای تمیز کردن و کفشویی برج، لابی و پارکینگ استفاده می شود. برخی از فرمولاسیون ها برای شوینده معمولی اسکرابر فرموله شده اند و برخی دیگر برای تمیزکردن و از بین بردن چربی، روغن و کثیفی های سنگین ساخته شده اند با استفاده از مایع شوینده ماشین اسکرابر، کف سالن ها، کف برج و ساختمان ها به خوبی تمیز می شوند،

نحوه تمیزکردن کف با مایع اسکرابر: در مقاله زیر کاربرد و همچنین نحوه استفاده از مایع اسکرابر توضیح داده می شود. به صورت کلی ترکیب شوینده اسکرابر و برس چرخشی، باعث می شود که سطحی درخشان و تمیز ایجاد شود، مایع تمیز کننده سطح کف کارگاه و ساختمان، به خوبی هرگونه رسوب، سیاهی ،لکه ،روغن ،چربی و گریس را تمیز می کند.

از شوینده اسکرابر برای ماشین اسکرابر استفاده می شود به نحوی که با سطح مورد نظر و با دستگاه اسکرابر سازگار می باشد. مایع شوینده مخصوص دستگاه اسکرابر برای پوشش های اپوکسی، سنگ موزاییک و … می باشد. این مایع های شوینده برای تمیزکردن و براق کردن کف بیمارستان، راهرو و سطوح بیمارستان، تمیز کردن کف فروشگاههای بزرگ، مدارس،تمیز کردن کف انبار های بزرگ، تعمیرگاهها و تمیز کننده برای کف سالن و راهرو  به کار می رود. این مایع ها که به مایع اسکرابر یا مایع شوینده مخصوص اسکرابر(Detergent for floor scrubber) نیز معروف می باشد در دستگاههای اسکرابر به کار برده می شود، نقش این مایع ازبین بردن چربی در سطح کارگاهها می باشد، همچنین در کارگاههایی که کف آنها اپوکسی می باشد کاربرد دارد، به دلیل تردد لیفتراک و خودروها در کارگاهها و تعمیرگاه ها ریزش روغن سوخته، گریس ، چربی و رد لاستیک زیاد می باشد بنابراین با استفاده از شوینده اسکرابر نظافت کارگاه به خوبی انجام می شود.

مایع شوینده اسکرابر برای تمیزکاری کف خانه سالمندان و بهزیستی:

مایع شوینده اسکرابر برای پایانه های مسافربری، مایع شوینده اسکرابر برای تمیزکاری گریس از کف، مایع شوینده اسکرابر برای تمیزکاری روغن سوخته از سطوح ،مایع شوینده اسکرابر برای تمیز کاری روغن از سطح سرامیک بدون آسیب رساندن به آنها، مایع شوینده اسکرابر برای تمیزکاری سطوح، تمیز کاری روغن از بدنه بدون آسیب رساندن به رنگ، تمیزکننده های پایه آب، مایع اسکرابر برای تمیز کردن چربی از کف، خرید مایع اسکرابر ،تمیز کردن مواد بازیافتی،مایع تمیزکردن چربی از مواد بازیافتی. مایع اسکرابر تمیزکننده قوی برای چربی.

در مقاله زیر مزایای استفاده از شوینده و اسکرابر معرفی می گردد. استفاده از

شوینده اسکرابر برای تمیز کردن پوشش اپوکسی: برای تمیز کردن سطح کف پارکینگ ، کارگاه و تمیز کردن سطوح با پوشش اپوکسی نیاز است که از مایع اسکرابری استفاده شود که سریع آن سطوح را تمیز نماید. همچنین مایع اسکرابر باید بدون بو بدون ایجاد حساسیت باشد. از مایع اسکرابر، می توان برای تمیزکردن خط ترمز و رد لاستیک خودرو در پارکینگ و کارگاهاستفاده نمود

مایع تمیز کننده برای اسکرابر برای تمیز کردن اپوکسی، مایع تمیز کننده چربی و روغن
مایع برای اسکرابر

مایع اسکرابر برای تمیزکردن سطوح با پوشش پی وی سی(PVC) و اپوکسی(EPOXY) در ورزشگاه و کارگاه:

مایع اسکرابر سطوح پی وی سی و اپوکسی را به خوبی تمیز می نماید. این مایع را می توان به صورت دستی و یا در ماشین اسکرابر به کاربرد. برای استفاده از مایع اسکرابر باید از دستورالعمل مربوط به آن استفاده شود بنابراین شایان ذکراست که از شوینده دارای کیفیت خوب استفاده شود.

مایع اسکرابر برای براق کردن و تمیز کردن راهرو و راه پله ها: معمولا بعد از مدتی سنگ های راه پله و سنگ های کف ساختمان جلای خود را از دست می دهند و دیگر آن درخشندگی را نخواهند داشت لذا با استفاده از مایع اسکرابر می توان راه پله ها و کف ساختمان را براق و تمیز نمود. امروزه برای تمیزکردن سطح مکان های بزرگ نظیر سالن های ورزشی، سالن های کارگاهی، سوله های بزرگ و محیط کارگاه های بزرگ از مایع اسکرابر استفاده می شود.

مایع اسکرابر، محلولی مناسب برای دستگاه اسکرابر می باشد، این مایع سازگار با دستگاه اسکرابر بوده و در کمترین زمان هر گونه آلودگی، چربی و جرم را از کف سالن، کارگاه و بیمارستان تمیز می نماید، مایع شوینده اسکرابر را می توان برای تمیزکردن کف بیمارستان،  فروشگاههای بزرگ ،کارگاه، تعمیرگاه، استفاده نمود همچنین از مایع اسکرابر برای تمیزکردن سالن ها و نمایشگاهها استفاده می شود
مایع مخصوص دستگاه اسکرابر

مزیت استفاده از مایع اسکرابر،  تمیزکاری به صورت مرطوب می باشد، در تمیزکاری مرطوب خسارت نا‌شی از گرد و خاک به کمترین مقدار خود می رسد، مزیت دیگر اسکرابر، کاهش مصرف آب در حین تمیز کاری می باشد، این دستگاه به بهترین نحو محیط را تمیز می نماید و بدون ایجاد گرد و خاک سطح را براق و عاری از هر گونه رسوب نموده و یا به عبارت کاملتر سطح را شستشو می دهد و مهمتر از همه اینکه از مواد شوینده نیز برای تمیزکردن سطح استفاده می کند. این دستگاه در فروشگاهها و پاساژها نیز کاربرد دارد.

شوینده اسکرابر(زمین شوی) را می توان به دو روش استفاده نمود: الف) استفاده از مایع اسکرابر به روش دستی: سطح کف را می توان با استفاده از مایع اسکرابر(زمین شوی) و تی و یا پارچه تمیز نمود، وقتی که سطح کف کارگاه ، سالن تولید و یا منزل نیاز به تمیزکردن دارد می توان از مایع تمیزکننده برای اسکرابر نیز استفاده نمود. برای تمیزکردن چربی، روغن و رد لاستیک از سطح اپوکسی، بتن و یا موزاییک به روش دستی، شوینده اسکرابر(زمین شوی) را با آب ترکیب نموده و به سطح زمین اسپری میکنیم سپس با تی و یا پارچه تمیز می نماییم. این مایع سطح سالن ها، کارگاهها و پارکینگ را به راحتی و در کمترین زمان تمیز می کند.

ب) استفاده از مایع اسکرابر در دستگاه اسکرابر): برای تمیزکردن سطح های پوشیده شده از اپوکسی، پوشیده شده از بتن و پوشیده شده از موزاییک (در سالن ها و کارگاهها ) نیاز به مایعی می باشد که به راحتی الودگی، رد لاستیک، قیر ،نفت و گازوییل را تمیز نماید . محلول مورد نظر باید قابلیت کاربرد در دستگاه اسکرابر را داشته باشد و بتوان بر روی هر سطحی استفاده نمود به نحوی که به سطح اپوکسی آسیبی وارد ننماید. مایع تمیز کننده اسکرابر به خوبی رد لاستیک، چربی و روغن های سوخته را از روی سطوح اپوکسی، بتن و موزاییک تمیز می کند. برای تمیز کردن الودگی های سالن ها و کارگاهها می توان از مایع تمیزکننده برای اسکرابر استفاده نمود.

شوینده برای اسکرابر(زمین شوی ) خانگی و صنعتی
شوینده اسکرابر برای زمین شوی خانگی و صنعتی

بهترین مایع اسکرابر( دترجنت مخصوص اسکرابر): بهترین مایع برای اسکرابر باید با آن سازگار باشد و بتواند هر نوع الودگی را تمیز نماید . بهترین راه برای تمیزکردن یک سطح کوچک و یا یک سطح بزرگ استفاده از مایع تمیزکننده اسکرابر ایده آل می باشد. مایع اسکرابر ایده آل مایعی است که 1- به دستگاه آسیب نرساند2- سازگار با سطح و کف باشد 3- بی بو و بدون ایجاد حساسیت باشد.

مایع شوینده برای اسکرابر کارگاهی و اسکرابر خانگی:

کاربرد مایع اسکرابر برای تمیز کردن سالن های ورزشی، استادیوم و باشگاه ورزشی: معمولا برای تمیزکردن باشگاه ورزشی نیاز به اسکرابر می باشد این اسکرابر ها سریعتر کف را تمیز می نمایند و با کاربرد مایع و شوینده مخصوص اسکرابر، نتیجه بهتری حاصل می شود، شوینده اسکرابر آنتی باکتریال بوده و از رشد باکتری جلوگیری می نماید از اسکرابر و شوینده اسکرابر می توان برای تمیزکردن کف سالن ها و آزمایشگاه هها نیز استفاده نمود. با استفاده از این محصول، کف سالن تولید عاری از هرگونه چربی، روغن سوخته، گریس، نفت و گازوییل می شود. این مایع در ابتدا کثیفی را حل می کند و بعد از آن به وسیله دستگاه مکش، به درون مخزن منتقل می شود. با کاربرد مایع اسکرابر ایده آل، سریع جرم ها تمیز می شوند و به این صورت به دستگاه اسکرابر فشار وارد نمی شود و دستگاه آسیب نمی بیند.

مشخصات مایع اسکرابر NP90: مایع اسکرابر NP90چند منظوره بوده و جرم و الودگی های کف را تمیز می نماید.2- این مایع بدون بو و بدون ایجاد حساسیت می باشد3- مایع اسکرابر NP90 قدرت پاک کنندگی خوبی دارد.


درباره‌ی admin

همچنین ببینید

براق کننده استیل و فولاد

مایع تمیزکردن فولاد، تمیزکننده انواع فولادهای ضدزنگ

پسیویشن فولاد چگونه انجام می شود. در اینجا روش پسیویشن فولاد توضیح داده می شود. تمیز کردن لوله های فولادی ضد زنگ تمیز کردن لوله های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق های فولادی ، استیل تمیز کردن ورق فولادی ضد زنگ، تمیز کردن فولاد در کارخانه تمیز کننده فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی تمیز کردن فولاد عملیات حرارتی روش تمیز کردن فولاد