آخرین خبرها
پلی کلینر، پلیکلینر
پلی کلینر: از بین بردن چربی صنعتی، شستن چربی های آشپزخانه ، از بین بردن روغن، تمیز کردن چربی و روغن

پلی کلینر قوی(Poly Cleaner)

پلیکلینرPolyCleaner: پلی کلینر محلولی است صنعتی که به خوبی پلیمرها، چربی، دوده ،سیاهی و آلودگی ها را در کمترین زمان از سطوح تمیز می کند فقط کافی است که پلی کلینر را بر روی جرم و چربی ریخته و پس از چند دقیقه شستشو دهید. پلی کلینر خاصیت خوردگی برای سطح فلزات ندارد و به سطح آسیب نمی رساند، پلی کلینر قدرت کف کنندگی بالا دارد و خاصیت کف کنندگی جرم و چربی را سریعتر در خود حل می نماید.

علت کاربرد پلیکلینر برای تمیزکردن چربی های سبک و سنگین: معمولا برای تمیزکرن چربی، کاربرد شوینده های خانگی موثر نمی باشد و کاربرد این شوینده ها بیشتر بیشتر وقت و هزینه را هدر می دهد. پلی کلینر چربی های سنگین حاصل از هیدرو کربن های نفتی و غیر نفتی را تمیز می نماید. از پلی کلینر می توان جرم و چربی موجود درکشتی و نفتکش را تمیز نمود، با کاربرد پلی کلینر در کشتیرانی، هر گونه آلودگی را از روی سکوهای نفتی، کشتی های حمل نفت، تانکر های حامل نفت می توان تمیز نمود. پلیکلینر غیر قابل اشتعال می باشد و در صورت نیاز قادر است آتش را خاموش نماید این ماده بسیار قوی می باشد و به راحتی جرم و چربی را از سطوح تمیز می نماید.

پلی کلینر شوینده بسیار قوی می باشد که در صنعت کاربردهای فراوانی دارد کاربرد هایی نظیر، تمیزکردن چربی از تجهیزات معدن، مایع شوینده و تمیزکننده کشتی و نفتکش. تمیزکردن چربی از سطوح، شستشوی چربی از کف، تمیزکردن چربی از موتور، تمیزکردن چربی از بازیافت، تمیزکردن چربی از فلزات، پلیکلینر برای تمیزکردن چربی در پالایشگاه و پتروشیمی و پلی کلینر برای تمیزکردن چربی از مخازن و لوله ها. مایع تمیز کننده موتورخانه کشتی، مایع تمیزکننده کشتی دارای (PH) پ هاش مناسب می باشد و به محیط زیست آسیب نمی رساند.

پلیکلینر و کاربرد های آن :

 1. پلیکلینر یک شوینده فوق العاده قوی است که برای تمیزکردن تجهیزات و ماشین آلات صنایع مکانیک و صنعت های نفت و پتروشیمی استفاده می شود. این محلول حتی در صورت رقیق شدن زیاد با آب نیز شویندگی بالایی داشته و هر نوع چربی و جرم را در خود حل می نماید. از دیگر کاربرد های پلی کلینر استفاده برای از بین بردن کثیفی های سرسخت و انباشته شده در طول زمان، نظیر روغن ها و روان کننده ها، افزودنی های صنعتی، بقایای فرآوری حلال ها، رزین، قیر و… می باشد .
 2. این محصول، چربی زدای فوق سنگینی است که دارای فرمول ویژه ای از مواد شیمیایی بوده و برای کارخانه های سنگین، ماشین آلات، وسایل نقلیه و اماکن صنعتی به کار می رود. پلیکلینر به نحوی ویژه فرموله شده‌ تا  محلول حاصل را به قوی‌ترین چربی‌گیر مبتنی بر آب و یا مبتنی بر نفت و حلال موجود در بازار تبدیل کند.
 3. کاربرد های متنوع
 4. پلیکلینر یک پاک کننده و چربی گیر فوق العاده سنگین است که غیر قابل اشتعال، غیر سوزاننده، غیر اسیدی می باشد .
 5. پلیکلینر محلولی منحصربه‌فرد مبتنی بر آب بوده و جایگزینی مطمئن برای  حلال‌های بالقوه خطرناک و آتش زا می باشد . این محلول  در آب گرم یا سرد، سخت یا نرم قابل ترکیب و کاملاً زیست تخریب پذیر می باشد. از پلیکلینر می توان برای تمیز کردن چربی از زیر شاسی کامیون، حذف موم کف،  تمیز کردن چربی ماشین‌آلات، اجاق‌ها، فن‌ها، کانال‌کشی، روغن و گریس از ماشین آلات کارخانه و دیوارها و کف کارگاه ها.استفاده نمود.
 6. پلیکلینر محصولی با قدرت پاک کنندگی خوب و شستشوی سریع می باشد. این محلول برای تمیزکردن وان چرب، لوله های چرب و مخزن چرب استفاده می شود.
 7. روش استفاده از پلیکلینر: با توجه به میزان آلودگی سطح مورد نظر، پلیکلینر را با آب ترکیب نمایید سپس سطح آلوده به چربی را به محلول پلیکلینر آغشته نموده و با استفاده از برس پلاستیکی و یا پارچه، محل مورد نظر را تمیز و در نهایت آبکشی نمایید.
 8. پلیکلینر نفتی، پلیکلینر برای رد لاستیک، پلی کلینر برای تمیز کردن چربی، پلیکلینر برای تمیز کردن فیلتر، پلیکلینر برای تمیز کردن پارکینگ

نحوه استفاده از پلی کلینر:

نحوه استفاده از پلی کلینر: پلی کلینر تمیزکننده چربی قوی می باشد بنابراین کافی است سطوح آلوده به چربی را با محلول پلی کلینر آغشته نموده و بعد از اینکه پلی کلینر بر روی چربی تاثیر گذاشت سپس سطح آبکشی شود.

تمیز کننده چربی پلی کلینر به راحتی با انواع چربی حل شده و در کمترین زمان چربی را حل می نماید در اصل پلی کلینر محلولی است چند منظوره که برای تمیزکردن چربی ها استفاده می شود.

برای اطلاع از قیمت پلی کلینر، با کارشناسان این مرکز تماس حاصل فرمایید.

پلی کلینر، پلیکلینر:لی کلینر محلولی است که به خوبی چربی و آلودگی ها را در کمترین زمان تمیز می کند فقط کافی است که پلی کلینر را بر روی جرم و چربی ریخته و پس از چند دقیقه شستشو دهید. پلی کلینر خاصیت خوردگی برای سطح ندارد و به سطح آسیب نمی رساند، پلی کلینر قدر کف کنندگی بالا دارد و خاصیت کف کنندگی جرم و چربی را سریعتر در خود حل می نماید. علت کاربرد پلیکلینر برای تمیز کردن چربی های سبک و سنگین : معمولا برای تمیز کرن چربی ، کاربرد شوینده های خانگی موثر نمی باشد و کاربرد این شوینده ها بیشتر بیشتر وقت و هزینه را هدر می دهد. پلی کلینر چربی های سنگین حاصل از هیدرو کربن های نفتی و غیر نفتی را تمیز می نماید. مایع شوینده و تمیز کننده کشتی و نفتکش،  هر گونه آلودگی را از روی سکوهای نفتی، کشتی های حمل نفت، تانکر های حامل نفت تمیز می نماید.
پلی کلینر: از بین بردن چربی صنعتی، شستن چربی های آشپزخانه، از بین بردن روغن، تمیزکردن چربی و روغن

مشخصات پلی کلینر: فراریت کم، تمیزکننده سریع، تمیزکننده پلیمرها ، تمیز کننده جرم و چربی، ساز گار با سطوح مورد استفاده، پلی کلینر چسب، پلی یورتان و رزین ها را نیز تمیز می نماید

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

گامازول

تمیزکننده اثر لاستیک، چربی و روغن و خط ترمز لاستیک با مایع NH90

گامازول تمیز کننده اثر لاستیک از پارکینگ و سالن های تولید: گامازول محصولی است که برای پاک کردن اثر لاستیک از بین بردن رگه های لاستیکی و ساییده شده لاستیک از کفپوش های صنعتی، و تمیز کردن اثر لاستیک از سطح اپوکسی استفاده می شود، گامازول قدرت پاک کنندگی بالا، بدون بو ، آسان برای استفاده حوزه کاربرد قابل استفاده در کفپوش های مقاوم استفاده می شود، به عنوان مثال. گامازول کف های حاوی آسفالت و قیر و همچنین سطوح پلاستیکی (مانند PVC). را به خوبی تمیز می کند تمیز کننده رد لاستیک کاربرد فراوانی در صنعت دارد در زیر تعدادی از کاربرد ها معرفی می گردد. تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایر های مختلف، تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی،تمیز کردن خط لاستیک از تعمیر گاه ، تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی، تمیزکردن رد لاستیک لیفتر ،تمیز کردن رد لاستیک کامیون، تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایرهای مختلف تمیز کننده اثر لاستیک هواپیما تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی، تمیز کردن خط لاستیک از تعمیرگاه ،تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی تمیز کردن رد لاستیک لیفتر ، تمیز کردن رد لاستیک کامیون، تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف تمیز کردن سیاهی تایر های مختلف، تمیز کردن اثر لاستیک از روی سنگ ، تمیز کردن اثر لاستیک از روی موزاییک، تمیز کردن اثر لاستیک از روی بتن، تمیز کردن کف اپوکسی ، تمیز کردن سطوح اپوکسی، مایع تمیز کننده رد سیاهی لاستیک از کف تمیز کردن خط لاستیک در پارکینگ تمیز کردن خط لاستیک در تعمیرگاه تمیز کردن خط لاستیک در فرودگاه تمیز کردن خط لاستیک در خطوط هوایی تمیز کردن خط لاستیک در اپوکسی خط لاستیک معمولا در تعمیرگاه هها ، پارکینگ ها ظاهر نازیبایی را ایجاد می نمایند . برای تمیز کردن خط ایجاد شده توسط لاستیک، باید از مایع مناسب استفاده شود . تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی تمیز کردن خط لاستیک از تعمیر گاه تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی تمیز کردن رد لاستیک لیفتر تمیز کردن رد لاستیک کامیون تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایر های مختلف، تمیز کردن اثر لاستیک از روی سنگ ، تمیز کردن اثر لاستیک از روی موزاییک، تمیز کردن اثر لاستیک از روی بتن، تمیز کنند و شوینده اسکرابر، مایع مخصوص اسکرابر