آخرین خبرها
شستشوی کمپرسور توربین
خرید مایع زوک27- ZOK27

مایع شستشوی کمپرسور موتور جت و توربین گازی

شستشوی کمپرسور توربین،زوک 27
معرفی زوک 27: مایع شوینده زوک 27 مخصوص شستشوی توربین
خرید مایع زوک27- ZOK27

مایع تمیزکننده  و شستشوی کمپرسور توربین : برای تمیزکردن کمپرسور توربین می توان از شوینده توربینM-330  ساخت ایران و یا زوک 27 استفاده نمود این محصول ها پس از تمیز کردن، کارایی توربین را افزایش می دهند.

مایع تمیزکننده توربین نیروگاه (شوینده توربین (M-330)

شوینده زوک 27 شوینده کمپرسور موتور جت و توربینzok27) : برای تمیزکردن توربین و کمپرسور از مایع تمیزکننده توربین زوک 27 و مایع M330استفاده می شود. این مایع کمپرسور و پره های توربین را به خوبی تمیز می کند و راندمان توربین را بالا می برد. مایع شوینده زوک 27 شوینده ای مناسب برای تمیز کردن توربین های گازی و تمیز کردن کمپرسور موتورهای جت می باشد. شوینده زوک 27 پکیج کاملی بر پایه آب، زیست تخریب پذیر بوده و مناسب برای  تمیزکردن کمپرسورهای توربین گازی می باشد، زوک 27 محلولی مناسب برای توربین می باشد.  شوینده زوک 27 ساخت انگلستان بوده و برای تمیزکردن انواع کمپرسورهای توربین گاز از هلیکوپترهای کوچک گرفته تا بزرگترین توربین های مولد برق استفاده می شود. محافظت از توربین و اجزای آن امری مهم است که این محصول به خوبی این شرایط را فراهم میکند. مایع زوک 27 و مایع M330 برای تمیز کردن توربین های گازی استفاده می شوند

مشخصات زوک 27(ZOK27) :در متن زیر مشخصات مایع زوک 27 معرفی میگردد ، مایع زوک 27( ZOK-27) شوینده ای بر پایه آب می باشد، مایع تمیز کننده زوک 27 زیست تخریب پذیر، پاک کننده و بازدارنده خوردگی برای کمپرسور توربین گازی ZOK 27 می باشد، این مایع توانایی منحصر به فردی برای تمیز کردن توربین با آبکشی و یا بدون آبکشی را دارد .

علت استفاده از دترجنت صنعتی برای کمپرسور توربین: استفاده از مایع شوینده توربین  M-330 (مخصوص موتور جت و توربین های گازی) باعث می شود که یک موتور تمیز و عاری از هرگونه چربی و آلودگی کار کند و از طرفی توربین های گازی به صورت منظم و خنک تر کار کنند. رعایت موارد  فوق باعث صرفه جویی در هزینه های نگهداری قطعات و صرفه جویی در مصرف سوخت می گردد، با این عمل می توانیم آلاینده ها را از محیط زیست حذف نماییم، بنابراین مزایای استفاده از مایع شوینده  M-330(مخصوص موتور جت و توربین های گازی در نیروگاه) و شوینده زوک 27(ZOK27(، در متن ذیل معرفی می گردد.

 • تمیز کننده  توربین باعث صرفه جویی در هزینه های نگهداری قطعات می شود.
 • افزایش عمر دستگاه
 • تمیز کننده پره های توربین باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود.
 • کاهش آلاینده ها از محیط زیست (حفاظت از محیط زیست)
 • کاهش آلودگی صوتی
 • کاهش دمای خروجی گازها
 • افزایش راندمان
 • مهار خوردگی
 • کاهش رسوبات هیدروکربنی و آلودگی ها
 • کاربرد شوینده توربین ZOK27 و شوینده توربین M330 به صورت آف لاین OFF LINE و به صورت آن لاینON LINE  استفاده می شود 
 •  در جدول زیر12 نوع دترجنت برای  تمیز کردن کمپرسور  توربین معرفی می گردد.
    PRODUCT IDENTIFICATION

   

  MANUFACTURER BASE
  1  دترجنت صنعتی زوک 27 (مایع زوک 27)ZOK-27 AIRWORTHY LTD.

  ELSTEAD ENGLAND

  WATER
  2  شوینده توربین M-330 Navak- Sanat WATER
  3 R-MC ECT INC.

  KING OF PRUSSIA, PA

  WATER
  4 تمیزکننده کمپرسور FYREWASH WB ROCHEM, INC.

  KETTERING, OH

  WATER
  5 تمیزکننده کمپرسور FYREWASH SB ROCHEM, INC.

  KETTERING, OH

  SOLVENT
  6 تمیزکننده کمپرسور TURBO TEC 920 SPRAYTEC, INC.

  BROOKFIELD, CT

  WATER
  7 تمیزکننده کمپرسور TURBO TEC 950 SPRAYTEC, INC.

  BROOKFIELD, CT

  WATER
  8 تمیزکننده کمپرسورTURCO 6783-50 50 TURCO, INC.

  WESTMINSTER, CA

  WATER
  9 تمیزکننده کمپرسور توربین TC-100

  تمیزکننده کمپرسورB&B

  B&B TRITEC, INC

  MIAMI, FL

  WATER
  10 تمیزکننده توربین کمپرسور TURBO CLEAN 2 TRAFFIC AIR

  ALPHARETA, GA

  WATER
  11 تمیزکننده توربین کمپرسور EDC-R-2701 EDC

  SYOSSET, NY

  WATER
  12 تمیزکننده توربین کمپرسور TEC-20 NAWC WARMINSTER, PA WATER

معرفی تمیزکننده توربین:

مایع شوینده (مخصوص موتور جت و توربین های گازی) M-330)) دوده و آلودگی را از توربین گازی و موتور جت تمیز می نماید، مایع تمیز کننده موتور جت و توربین گازی  به صورت on-line و off-line استفاده می شود.

مایع تمیزکننده  توربین :  مایع تمیز کننده  توربین ، جرم های ناشی از آلودگی هوا را از موتورهای جت و پره های توربین تمیز می کند. مایع تمیز کننده موتور جت و توربین گازی غیر سمی و بدون بو تولید می باشد. مایع تمیز کننده موتور جت و توربین گازی هر گونه آلودگی را تمیز و کارایی سیستم را افزایش می دهد. روش شستشوی توربین به صورت آن لاین on-lineو آف لاینoff-line می باشد.

 شوینده زوک 27 برای شستشوی موتور جت، شستشوی موتور هواپیما ، شستشوی هواپیما، مایع شستشوی موتور جت، مایع شستشوی هواپیما، تمیز کننده توربین در انتقال گاز با شوینده زوک 27 ، شوینده توربین مشابه TURCO67-83-50

M-330 is a kind of cleaner for all types of gas turbine compressors

استاندارد مربوط به شوینده توربین و کمپرسور

دترجنت مخصوص کمپرسور توربین :

دترجنت مخصوص نیروگاه برق

زوک 27
معرفی زوک 27: مایع شوینده زوک 27 مخصوص شستشوی توربین

شوینده زوک 27: شرکت های معتبری مایع تمیزکننده کمپرسور موتور جت، تولید می کنند این مایع دارای استاندارد های خاصی می باشد و به راحتی موتور های جت و توربین ها را تمیز می کند.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع تمیز کننده استیل

مایع تمیزکننده استیلSteel brightener and cleaner

تمیزکننده استیل : معمولا استیل پس از مدتی تیره می شود و باید برای براق کردن و تمیز کردن سطح آن از مایعی مناسب استفاده نمود. برای تمیزکردن استیل به روش صنعتی و خانگی، می توان از مایع تمیزکننده و براق کننده استیل استفاده نمود . بیشتر مواقع سطوح قطعات ساخته شده از استیل به مرور زمان تیره می شوند بنابراین می توان این سطوح را با استفاده از مایع تمیزکننده استیل تمیز و براق نمود. مایع براق کردن ظرف استیل، مایع براق کردن قاشق و چنگال استیل، تمیزکننده ورق استیل در تولید یخچال، روش برق انداختن استیل ، تمیزکردن رول استیل، روش تمیزکردن انواع گرید های استیل، مایع براق کننده و تمیزکننده استیل، مایع تمیز کننده زنگ از ابزار جراحی ساخته شده از استیل تمیزکردن و براق کردن سینک استیل در آشپزخانه، روش تمیزکردن و براق کردن استیل، مایع تمیزکردن استیل و فولاد در منزل و صنعت با M-BCR ، تمیزکننده استیل آسانسور، مایع تمیزکننده استیل در کارخانه، تمیزکننده ورق استیل در منزل، تمیزکردن و براق کننده قطعات استیل، مایع تمیزکننده ورق استیل، تمیزکننده ظرف استیل،روش تمیزکردن استیل در کارخانه، تمیزکننده چربی از ورق استیل، تمیزکننده استیل به صورت کیسه های 25 کیلو گرمی و یا گالن های 20لیتری به مصرف کنندگان عرضه میگردد. استفاده از منایع تمیزکننده استیل و فولاد بسیار آسان می باشد و دستورالعمل استفاده از آن به همراه محصول ارائه می گردد. تمیزکردن استیل به روش های مختلفی انجام می شود در زیر به روش های مختلف اشاره می شود.