آخرین خبرها
تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو ،تمیز کننده موتور
تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو ،تمیز کننده موتور

شوینده براق کننده رینگ ( تمیز کننده لاستیک و موتور خودرو)

مایع براق کننده رینگ و لاستیک خودرو فروش براق کننده تایر به صورت عمده، براق کننده لاستیک خودرو ،براق کردن لاستیک کهنه ، براق کردن لاستیک دست دوم
مایع براق کننده رینگ و لاستیک خودرو فروش براق کننده تایر به صورت عمده، براق کننده لاستیک خودرو ، براق کردن لاستیک کهنه ، براق کردن لاستیک دست دوم

مایع تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو:

تمیزکننده رینگ و لاستیک خودرو، به خوبی سیاهی جرم و رسوب را از سطح رینگ و لاستیک جدامی نمایند این محصولات با PHخنثی تولید شده اند.
براق کننده رینگ و لاستیک به خوبی جرم و رسوبات را از سطح رینگ و لاستیک جدا می کند و آنها را براق می نماید. براق کننده رینگ و لاستیک می تواند همزمان رینگ و لاستیک را براق نماید.ب راق کننده رینگ و لاستیک را به رینگ اسپری نماید و بعد از چند دقیقه با آب شستشو دهید.

تمیز کننده رینگ و لاستیک خودرو را می توان برای رینگ های فولادی خودرو و رینگ های الومینیمی خودرو استفاده نمود.
براق کننده رینگ و تایر این شرکت بسیار با کیفیت می باشند و به صورت عمده و با قیمت مناسب عرضه می گردد.شستشوی رینگ و لاستیک در کمترین زمان و با مصرف آب کمتر انجام می شود.
هنگام شستشوی رینگ و لاستیک خودرو می توانیم از این مایع استفاده نمود. با استفاده از این مایع ، به صورت همزمان ، رینگ و لاستیک را می توان تمیز نمود و نیاز ی به خرید دو مایع برای تمیز کاری نیست.

فروش براق کننده تایر به صورت عمده، براق کننده لاستیک خودرو

براق کردن لاستیک کهنه ، براق کردن لاستیک دست دوم

M530

M570

براق کننده رینگ و لاستیک خودرو مایع براق کننده رینگ و لاستیک خودرو فروش براق کننده تایر به صورت عمده، براق کننده لاستیک خودرو مایع براق کننده رینگ و لاستیک خودرو فروش براق کننده تایر به صورت عمده، براق کننده لاستیک خودرو ،براق کردن لاستیک کهنه ، براق کردن لاستیک دست دوم براق کردن لاستیک کهنه ، براق کردن لاستیک دست دوم

این محلول ، رینگ و لاستیک را براق می نماید و پس از استفاده می توانید از کیفیت و عملکرد آن لذت ببرید . PHاین محصول خنثی می باشد. تمیز کننده رینگ و لاستیک، به دلیل استفاده از نانو تکنولوژی گرد و خاک و آلودگی را به خود جذب نمی کند .

تمیز کننده رینگ و لاستیک می تواند براق کردن رینگ و تمیز کاری لاستیک خودرو را به صورت همزمان انجام دهد بنابراین دیگر نیاز نیست که برای رینگ و همچنین لاستیک، به صورت مجزا اسپری و یا مایع تهیه نماییم.
براق کننده رینگ و لاستیک به خوبی جرم و رسوبات را از سطح رینگ و لاستیک جدا می کند و آنها را براق می نماید. براق کننده رینگ و لاستیک می تواند همزمان رینگ و لاستیک را براق نماید.براق کننده رینگ و لاستیک را به رینگ اسپری نماید و بعد از چند دقیقه با آب شستشو دهید.

فروش براق کننده تایر به صورت عمده، براق کننده لاستیک خودرو

براق کردن و تمیز کردن لاستیک کهنه ، براق کردن لاستیک دست دوم

براق کردن رینگ، براق کردن لاستیک، تمیز کردن لاستیک، تمیز کردن رینگ

براق کننده رینگ و لاستیک خودرو

مایع تمیز کردن لاستیک و رینگ خودرو در کمترین زمان

مایع تمیز کننده برای زیر کاپوت خودرو و موتور خودرو:

معمولا پس از مدتی زیر کاپوت خودرو و موتور خودرو دچار جرم ، چربی و سیاهی می شود بنابراین برای تمیز کردن این آلودگی ها باید از تمیز کننده موتور و کاپوت خودرو استفاده نمود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

وکس کویتی، روغن ضد خوردگی برای زیر و درب های خودرو

مایع و اسپری جلوگیری از پوسیدگی بدنه و زیر خودرو( موم ضد خوردگی رکاب خودرو و دوبل)

اسپری خود ترمی: برای جلوگیری از زنگ زدن قسمت های دوبل و داخل درب ها و همچنین جلوگیری از خوردگی زیر خودرو از اسپری و مایع محافظت از زنگ زدگی استفاده می کنند ، بدون استفاده از اسپری محافظ قسمت های دوبل و درب خودرو، رطوبت باعث خوردگی و ازبین رفتن آن ها می شود. محافظ رکاب و زیر خودرو: محافظ رکاب و زیر خودرو از زنگ زدن قسمت های مختلف خودرو جلو گیری می کند این مایع ضد رطوبت می باشد. برای محافظت از قسمت های مختلف بدنه خودرو نظیر رکاب، صندوق عقب و رکاب دوبل از مایع محافظ رکاب استفاده می شود . مایع ها یا اسپری های مختلفی برای محافظت از خوردگی بدنه داخلی و قسمت های دوبل خودرو استفاده می شود این مایع ها از خوردگی و زنگ زدن بدنه داخلی خودرو جلو گیری می کند ، پوشش ضد خوردگی بدنه خودرو ، پوشش ضد خوردگی زیر خودرو، پوشش ضد خوردگی رکاب خودرو، پوشش ضد خوردگی کاپوت خودرو، محافظ رکاب و زیر کامیون،محافظ زیر خودرو آفرود، محافظ درب خودرو آفرود، محافظ زیر خودرو شاسی بلند، محافظ درب خودرو شاسی بلند، جلوگیری از زنگ زدن درب خودرو، جلوگیری از زنگ زدن زیر خودرو، جلوگیری از زنگ زدن قسمت دوبل پوشش ضد خوردگی بدنه خودرو