آخرین خبرها

شستشوی نمای ساختمان با مواد نانو تکنولوژی

مایع تمیز کننده نمای ساختمان
امروزه به دلیل آلودگی های ناشی از مواد هیدروکربنی نمای ساختمان ها به مرور زمان تیره می شود و جلای خود را از دست می دهد متخصصان شرکت مهندسی ناوک صنعت، با توجه به شناسایی نما های مختلف، توانسته اند برای هر کدام از نماها مایع مخصوص به خود را تولید نماید این مایع ها پس از کاربرد و شستشوی نمای ساختمان بهترین چشم انداز را به شما هدیه می نماید.

این نما ها شامل نمای سنگ، نمای کامپوزیت، نمای اجر و نمای سیمانی می باشد.

همچنین تمیز کردن نمای ساختمان های قدیمی و تاریخی باید طبق دستورالعمل مربوط به آن انجام شود عدم رعایت این موارد می تواند به نما آسیب برساند و باعث خوردگی در اجزائ ان شود. بنابراین متخصصان این شرکت ، با مطالعه بر روی ساختمان های قدیمی و تاریخی ،دستورالعمل نظافت و روش تمیز کردن نمای آن را ارائه می نمایند.
شوینده می تواند جرم و سیاهی را به خوبی از بین برده و نما ی ساختمان را تمیز نماید. نما های متفاوتی نظیر نمای سنگ، نمای آجر ، نمای آلومینیم و نمای بتن را می توان به راحتی با مایع تمیز کننده نمای ساختمان تمیز نمود. شوینده برای شستشوی نمای شیشه، شوینده برای تمیز کردن نمای کامپوزیت ، شوینده برای شستشوی نمای سنگ

مایع برای تمیز کردن نمای کامپوزیت:

برای تمیز کردن نمای کامپوزیت باید از شوینده ای استفاده نمود که بتواند به راحتی جرم ، چربی و آلودگی ها را از سطح آن تمیز نماید، شوینده نمای ساختمان را می توان به صورت دستی و یا با استفاده از واتر جت استفاده نمود.برای خرید شوینده نمای کامپوزیت و همچنین مشاوره با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مایع برای تمیز کردن نمای سنگ:

کاربرد شوینده نمای سنگ بسیار آسان می باشد ، شبیه به شوینده نمای کامپوزیت می توان شوینده نمای سنگ را به صورت دستی و یا با استفاده از واتر جت استفاده نمود.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

گامازول

تمیزکننده اثر لاستیک، چربی و روغن و خط ترمز لاستیک با مایع NH90

گامازول تمیز کننده اثر لاستیک از پارکینگ و سالن های تولید: گامازول محصولی است که برای پاک کردن اثر لاستیک از بین بردن رگه های لاستیکی و ساییده شده لاستیک از کفپوش های صنعتی، و تمیز کردن اثر لاستیک از سطح اپوکسی استفاده می شود، گامازول قدرت پاک کنندگی بالا، بدون بو ، آسان برای استفاده حوزه کاربرد قابل استفاده در کفپوش های مقاوم استفاده می شود، به عنوان مثال. گامازول کف های حاوی آسفالت و قیر و همچنین سطوح پلاستیکی (مانند PVC). را به خوبی تمیز می کند تمیز کننده رد لاستیک کاربرد فراوانی در صنعت دارد در زیر تعدادی از کاربرد ها معرفی می گردد. تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایر های مختلف، تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی،تمیز کردن خط لاستیک از تعمیر گاه ، تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی، تمیزکردن رد لاستیک لیفتر ،تمیز کردن رد لاستیک کامیون، تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایرهای مختلف تمیز کننده اثر لاستیک هواپیما تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی، تمیز کردن خط لاستیک از تعمیرگاه ،تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی تمیز کردن رد لاستیک لیفتر ، تمیز کردن رد لاستیک کامیون، تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف تمیز کردن سیاهی تایر های مختلف، تمیز کردن اثر لاستیک از روی سنگ ، تمیز کردن اثر لاستیک از روی موزاییک، تمیز کردن اثر لاستیک از روی بتن، تمیز کردن کف اپوکسی ، تمیز کردن سطوح اپوکسی، مایع تمیز کننده رد سیاهی لاستیک از کف تمیز کردن خط لاستیک در پارکینگ تمیز کردن خط لاستیک در تعمیرگاه تمیز کردن خط لاستیک در فرودگاه تمیز کردن خط لاستیک در خطوط هوایی تمیز کردن خط لاستیک در اپوکسی خط لاستیک معمولا در تعمیرگاه هها ، پارکینگ ها ظاهر نازیبایی را ایجاد می نمایند . برای تمیز کردن خط ایجاد شده توسط لاستیک، باید از مایع مناسب استفاده شود . تمیز کردن خط لاستیک از خطوط هوایی تمیز کردن خط لاستیک از تعمیر گاه تمیز کردن رد لاستیک از پارکینگ های اپوکسی تمیز کردن رد لاستیک لیفتر تمیز کردن رد لاستیک کامیون تمیز کردن رد لاستیک خودرو و ماشین های مختلف، تمیز کردن رد تایر های مختلف، تمیز کردن اثر لاستیک از روی سنگ ، تمیز کردن اثر لاستیک از روی موزاییک، تمیز کردن اثر لاستیک از روی بتن، تمیز کنند و شوینده اسکرابر، مایع مخصوص اسکرابر