آخرین خبرها

مایع تمیزکننده بتن ( شوینده مخصوص بتن DP-200 )

1)تمیز کننده بتن:

مایع تمیزکردن بتن برای پاک سازی سطح بتن از جرم ، سیاهی و باران های اسیدی و چربی تولید می شوند، این شوینده ها به خوبی سطح بتن را از وجود آنها پاک می نمایند و زیبایی را به به سطح بر می گردانند. برای تمیز کردن جدول ها و پل ها ی بتنی نیز می توان از آن استفاده نمود.
تمیزکننده های سطح بتن می توانند روغن، روغن سوخته، گازوئیل ، مازوت و دیگر محصولات نفتی را به خوبی تمیز نموده . تمیز کننده های سطح بتن غیر قابل اشتعال می باشند. مایع تمیز کننده بتن ، شوره را از سطح بتن تمیز می نماید.
شوینده می تواند سطح بتن را تمیز و عاری از هرگونه جرم و سیاهی نماید . شوینده سطح بتن هیدروکربن را از سطح جاده ها و سطح دیواره های بتن به خوبی تمیز می نماید. تمیز کردن چربی و روغن از دیوار و سطوح بتنی،برای اطلاع از قیمت ها با این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

مایع تمیز کننده بتن در تونل ، مایع تمیز کننده جدول و گارد ریل
مایع تمیزکردن بتن

2)کاربرد های شوینده بتن:

شوینده بتن را می توان برای تمیز کردن دیوار های بتنی که آغشته به نفت و روغن شده اند تمیز نمود. این مایع هر گونه آلودگی را سریع تمیز می نماید. این مایع چند منظوره بوده و می تواند قیر را نیز از روی دیوار و سطح بتنی تمیز نماید.

3)نحوه استفاده از شوینده و تمیز کننده بتن:

برای تمیز کردن سطح بتن در ابتدا مایع را بر روی سطح بتن می ریزیم و با یک فرچه سطح را تمیز می نماییم. و در نهایت سطح را می توانیم آبکشی نماییم. مایع تمیز کننده سطح بتن را می توانیم در دستگاه اسکرابر نیز استفاده نماییم.

4)مشخصات مایع تمیزکننده سطح بتن:

مایع تمیز کننده بتن به سطح آسیب نمی رساند و هر گونه آلودگی را در کمترین زمان تمیز می نماید.

 

شوینده صنعتی: تمیز کردن جدول ها، مایع تمیز کاری جدول ها

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

مایع براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتی tap cleaner liquid

1)براق کننده شیرآلات ساختمانی و صنعتیtap and shower cleaner liquid: شیرآلات کاربرد وسیعی در صنعت …