آخرین خبرها
روغن سنباده – روغن پولیش
روغن سنباده،

روغن سنباده – روغن پولیش

انواع روغن سنباده صنعتی (روغن سنباده صنعتی):

روغن سنباده به شکل خمیر بوده و از آن می توان برای تمیزکردن ، براق کردن و پولیش قطعات استیل، الومینیم و مس و همچنین تمیزکردن و صیقلی کردن سطح شفت فولادی ، تمیزکردن سطح قطعه و تمیز کردن ورق فولادی استفاده نمود. روغن سنباده دارای گرید های مختلفی بوده و هر کدام کاربرد خاص خود را دارد. بعضی از روغن های پولیش در براق کردن و تمیز کردن بدنه خودرو نیز به کار می رود، انواع دیگر روغن های پولیش برای مونتاژ قطعاتی نظیر بلبرینگ و صیقلی کردن سطوح شفت و ورق به کار می روند این روغن ها با درجه بندی 6000،360،150،90و800 به بازار عرضه می شوند. هر کدام از این گرید ها مربوط به سطحی می باشد.
این ترکیب فوق العاده برای سایش سطوح می باشد و خراش ها و خش ها را از بین می برد، روغن پولیش دارای کیفیت عالی بوده و از طریق ساینده های خاص، سطوح را پرداخت می کند. روغن سنباده به رنگ های سفید و تیره می باشد. کاربرد روغن سنباده باعث می شود فرایند های پولیش سطوح کاهش یابد. از خمیر پولیش می توان برای براق کردن زیور آلات استفاده نمود خمیر پولیش انگشتر ساخته شده از استیل و ساعت استیل را به خوبی براق و تمیز می کند.

روغن پولیش (خمیر پولیش)برای سایزکردن بلبرینگ و شفت، روغن سنباده برای بدست آوردن سطوح صیقلی و صاف، روغن سنباده برای براق کردن مخزن ، روغن سنباده برای براق کردن و تمیزکردن ورق استیل، روغن سنباده برای تمیز کردن ورق فولادی، روغن سنباده برای تمیزکردن لوله فولادی، روغن سنباده برای تمیزکردن سیلندر، روغن سنباده در خودروسازی، روغن سنباده برای براق کردن و تمیز کردن تانکر، روغن سنباده برای تمیز کردن مخزن

روغن پولیش (خمیر پولیش)برای سایزکردن بلبرینگ و شفت، روغن سنباده برای بدست آوردن سطوح صیقلی و صاف، روغن سنباده برای براق کردن مخزن ، روغن سنباده برای براق کردن و تمیزکردن ورق استیل ، روغن سنباده برای تمیز کردن ورق فولادی، روغن سنباده برای تمیزکردن لوله فولادی، روغن سنباده برای تمیز کردن سیلندر، روغن سنباده در خودروسازی، روغن سنباده برای براق کردن و تمیز کردن تانکر، روغن سنباده برای تمیز کردن مخزن
روغن سنباده،روغن پولیش ، خمیر پولیش ، خمیر سرسیلندر ، خمیر گریندینگ، خمیر پولیش سرسیلندر

نحوه استفاده از روغن سنباده :

سطح کار را به خمیر پولیش آغشته نموده و با استفاده از پارچه سطح کار را تمیز و براق می کنیم. روغن سنباده روغن پولیش نام های دیگر این خمیر می باشد. و در گرید های مختلف تولید می شود. روغن سنباده نرم و زبر در صنعت کاربرد دارد. از خمیر پولیش همچنین برای پولیش سرسیلندر خودرو نیز استفاده می شود. روغن سنباده SFP 90 ،روغن سنباده SFP 150، روغن سنباده SFP 360 روغن سنباده SFP 600، روغن سنباده SFP 800 کاربرد روغن سنبادهAbrasive polish(روغن پولیش):

درباره‌ی admin