آخرین خبرها
مایع محافظ رکاب ، دوبل  درب ها و  زیر خودرو
واکس حفره داخلی خودرو، واکس بدنه داخلی خودرو، Cvity wax teroson 350 cavity wax sicka cavity wax 3m

مایع محافظ رکاب ، دوبل درب ها و زیر خودرو

وکس ضد خوردگی، درب کاپوت و زیر خودرو محافظ رکاب و زیر خودرو: محافظ رکاب و زیر خودرو از زنگ زدن قسمت های مختلف خودرو جلوگیری می کند این مایع ضد رطوبت و بر اساس نانو تکنولوژی می باشد. برای محافظت از قسمت های مختلف بدنه خودرو نظیر رکاب، صندوق عقب و رکاب دوبل از مایع محافظ رکاب استفاده می شود . مایع ها یا اسپری های مختلفی برای محافظت از خوردگی بدنه داخلی و قسمت های دوبل خودرو استفاده می شود این مایع ها از خوردگی و زنگ زدن بدنه داخلی خودرو جلو گیری می کند ، این محلول ها انعطاف پذیر بوده و دافع رطوبت می باشند .مهمترین مایع های محافظ بدنه خودرو موجود در بازار به نام های مایع ضد خوردگی تری ام 3M ، مایع ضد خوردگی تروسون Teroson350 و مایع ضد خوردگی سیکا cavity wax Sicka ارائه می شوند. نام های دیگر این محلول محافظ پوشش دهنده بدنه داخلی خودرو، محافظ رکاب ، محافظ درب ها، پوشش دهنده کاپوت ،محافظ جداره های خودرو می باشد. جلوگیری از زنگ زدن زیر خودرو در خودرو سازی ها: معمولا در شهرهایی که هوا شرجی می باشد ، رطوبت باعث خوردگی زیر خودرو می شود محافظ رکاب و زیر خودرو MZ-952 از آسیب دیدن و زنگ زدگی قسمت های مختلف زیر خودرو جلوگیری می کند، مایع و اسپری MZ-952 در صنعت خودرو سازی کاربرد فراوان دارد.
اسپریMZ-952 محافظ مخصوص رکاب و زیر خودرو و پوشش دهنده قسمت های دوبل خودرو:
مایع و اسپری محافظ بدنه خودرو بر اساس نانو تکنولوژی ساخته شده است این مایع در برابر خوردگی و زنگ بدنه ، رکاب و درب های خودرو رفتاری جالب ایجاد می نماید.
معمولا قسمت هایی از بدنه خودرو که به صورت دوبل ساخته می شوند نظیر رکاب، درب خودرو، کاپوت و قسمت های دیگر، به مرور زمان دچار زنگ زدگی و خوردگی می شوند، خوردگی و زنگ زدگی به این دلیل انجام می شود که این قسمت های خودرو در معرض رطوبت می باشد و باید محافظت شوند،
بنابراین با استفاده از مواد محافظ می توان از زنگ زدن و خوردگی جلوگیری نمود،
این محلول به نام های پوشش دهنده و پر کننده حفره های درب کاپوت و بدنه خودرو و همچنین واکس محافظ رکاب و زیر خودرو معروف می باشد.
واکس پرکننده حفره های خودرو :.
واکس بین دیواره درب های خودرو، واکس بین ستون های سقف، واکس کاپوت و صندوق عقب
با کاربرد اسپری محافظ رکاب و زیر خودرو، میتوانیم از بدنه خودرو در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت نماییم.
مزایا:
پوشش دهنده سطوح داخلی بدنه خودرو، واکس جلوگیری از خوردگی و زنگ زدن بدنه خودرو، پر کردن حفره های بین درب و کاپوت و درب صندوق عقب،
پوشش دهنده بدنه خودرو،
قابل اسپری
Conservation cavity wax for car
جلوگیری از زنگ زدن جداره های داخلی خودرو
جلوگیری از خوردگی بدنه خودرو.
نفوذ پذیری فوق العاده این محصول.
حفاظت از بدنه خودرو
دستورالعمل و نحوه استفاده از
Conservation cavity wax
برای استفاده از واکس(واکس مانع زنگ زدن بدنه خودرو )باید در ابتدا سطوح را تمیز نمود سطوح باید عاری از هرگونه چربی، روغن، گریس و دوده باشد.
واکس حفره های داخلی خودرو را با فشار ۲ تا ۳ بار به داخل سوراخ های کاپوت ، و ستون های خودرو اسپری نمایید ، از این واکس می توان برای زیر خودرو و جلوبندی خودرو استفاده نمود،
اصولا متعلقات و تجهیزات نصب ترمز خودرو سریع زنگ میزند،بنابراین بهترین روش برای حفاظت از این قسمت ها استفاده از واکس MZ_951 می باشد.
مزیت ها مایع پر کننده حفره های خودروMZ_951
قدرت نفوذ بالا High penetration
کاربرد اسان
پر کردن حفره ها سریع و قابل قبول
وکس های پرکننده، به وکس رکاب یا وکس حفره نیز معروف هستند این وکس ها از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری میکنند.
وکس WAX MZ951
با کاربرد اسپری محافظ رکاب و زیر خودرو، میتوان از زنگ زدگی و خوردگی خودرو جلوگیری نمود.
مایع و اسپری تری ام برای خودرو های آفرود و خودرو های اسپرت و انواع کامیون کاربرد فراوانی دارد. موم رکاب خودرو، موم درب خودرو، موم جلوگیری از زنگ خودرو.
روش استفاده از مایع یا اسپری ضد زنگ زیر و درب های خودرو:
ظرف محتوی مایع ضد زنگ رکاب و درب خودرو را تکان داده و در پیستوله ریخته و از فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر ، به سمت رکاب و اسپری می نماییم. در صورتی که افشانک نزدیک تر از فاصله استاندارد به سطح کار باشد شره می کند و در صورتی که افشانک بیشتر از فاصله استاندارد باشد، سطح کار به صورت یکنواخت آغشته به مایع ضد زنگ رکاب و درب خودرو نمی شود.
مایع ضد خوردگی،مایع ضد رطوبت ،مایع ضد گرد و خاک
محافظ رکاب و زیز خودرو سواری، محافظ رکاب و زیر اتوبوس، محافظ رکاب و زیر کامیون،محافظ زیر خودرو آفرود، محافظ درب خودرو آفرود، محافظ زیر خودرو شاسی بلند، محافظ درب خودرو شاسی بلند، جلوگیری از زنگ زدن درب خودرو، جلوگیری از زنگ زدن زیر خودرو، جلوگیری از زنگ زدن قسمت دوبل

ودرو

درباره‌ی admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Solve : *
14 × 13 =